Bayanlar Acil Yardımınıza İhtiyacım Var (Torsin Hareketi)

Başlatan bilgideposu1982, 12 Temmuz , 2009, 00:41:08

« önceki - sonraki »

bilgideposu1982

benim oglum 6 aylık oldu sırtında sigile benzer bir yara cıktı ameliyatla aldırdık patoloji sonucu tümör 2 defa ameliyat oldu tedavisi devam ediyor

son muayinede bebekte torsin hareketi fark edildi

sizden rıcam bebegimde saydıgım hareketlerin hangisi sizinde bebeklerinizde var

1 ayaklarıyla sürekli bisiklet sürer gibi yada koşar gibi hareket ettiriyor (uyanık oldugu sürece)

2 uzandıgı yerde birden bire nefes alış verişleri hızlanıyor tıpkı heycanlanmış gibi

3 uykuda zaman zaman aglıyor yada ses cıkarıyor

4 uyumaya gecerken kafasını sallıyor

5 elleride sürekli hareket halinde
BEBİŞİM BENİM HERŞEYİM

bennem

merhaba canım...torsin hareketi nedir? bu saydığın hareketler her bebeğin yaptığı hareketler...bence korkmana gerek yok canım bizim bebeklerimizdede aynı hareketler var..allah şifalar versin bebeğine ;)
n.nihan

damlasu

Allah'ım acil şifalar versin canım. inşallah bu hastalığı görmemiş gibi olursunuz.

can yine cannnn

BU KONUDA BİR BİLGİYE SAHİP DEĞİLİM AMA
RARBBİM EN KISA SÜREDE SAĞLIK SIHHAT VERSİN İNŞALLAH CANIM :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
can dediklerim....

EMIRE

HİÇ DUYMADIM VE ÇOK ÜZÜLDÜM ALLAH ŞİFA VERSİN CANIM... :nazar:

Emine

25 Ağustos , 2009, 18:32:05 #5 Son düzenlenme: 25 Ağustos , 2009, 18:45:07 Emine
Benim kızımda o aylarda uyuyacağı zaman hatta uyurken başını sağa sola hızlı hızlı sallıyordu ben de çok korkuyordum birkaç kere ayakta sallamıştım ve salıncağı vardı ona yordum. Doktor ayakta sallamayın ve salıncağında uzun süre sallanmasın dedi daha sonraki aylarda kendi kendine düzeldi. Ayakları hızlı hızlı hareket ettirme de şu şekilde vardı ayaklarını birbirine sürte sürte çoraplarını çıkarıyordu çorabı sevmedi bebekliğinden itibaren. Uykuda ağlaması ve ellerini hareket ettirmesi de doğal bence. Sadece dururken birden bire hızlı hızlı nefes alıp vermesini bilemiyorum. Geçmiş olsun canım

βαlκιz

torsin hareketi ne ya bu yukarda yazılanlar benim bebeklerdede oluyo allah allah   ???
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

tılsım

torsin hareketi nedir anlayamadım ben

benim oğlum 6 aylık olucak 1 hafta sonra ve çok hareketli bi bebek yani yazılan bi çok hareketi yapıyo ama bi anormallik yok ses çıkarmıyo uyurken ama ayaklarını birbirine sürtüyo benimki çok doktorumuz hareketli olduğu için bunları yapar dedi hareketli bebeklerin çoğu yapıyo zaten bu hareketleri takma kafana

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

''AşK MaSaLı''

torsın hareketı
ıstem dısı hareket  demek
!!!!
umarım hıc bır sorun yoktur ve bebegın saglıcakla buyur...

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

benım bebğim de yapıyor bunları sureklı hareket halınde ellerı ayakları uyurken basını sallıyo acaba bızde demı var :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :sad1: :sad1:

neslihan

Allah şifa versin canım.Aniden hızlı hızlı nefes almak ve başını sağa sola savurmak dışında dediğin hareketlerin hepsini yapıyor benimki de 7 aylık oluyor 2 gün sonra

Demet_dk

acil şifalar acaba son durum ne
benim oğlumda çok hareketli bu hareketkeri yapıyo o kadar hareket ediyo ki nefes nefese kalıyo heyecanlanıyo bu normal bence
sadece başını sağa sola sallamıyo  :dontknow:

repsol

Rabbim tez vakitte şifasını versin canım ama yazdıklarını her bebek yapar benim oğlumda yapıyo çılgın gibi elini ayağını sallıyo

Balböceği

cnm gecmis olsun bilgim yok ama bebegine saglik sihhat diliyorummm  :amin:

βαlκιz

bizimkilerde kafasını saga sola hızlı hızlı çeviriyo yerde yere sürtüyo kafasını..ve çok hızlı nefes alıp veriyoo bi parça yorulmuyoo 
doktorumuz çocuk gelişim uzmanına gidin dedi accıkta sinirlilerr bakalım nolcak   ::) ::)
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3: