20 Mayıs , 2024, 17:14:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

merhaba

Başlatan toprakata, 11 Temmuz , 2009, 15:22:13

« önceki - sonraki »

toprakata

arkadslar merhaba bu sıte cok gusel artıkk  kafama takılan  herseyımı paylasa bılecem yapanların emegıne saglık  benımde  oglum var adı toprak ata   benı sadecee  2.5 ay eme bıldıı 4500 dogduu ama su an 7 aylık kılosu 7700 ıyı bı kılo dııll boyuna gore boy 73  yemesı cok duzgun bu ay pek kılo almadı  2 dıs cıkardı  ondanmı bılmıyorumm  aslında kılo aldırıcı mama dılde normalde saglıklı olarak ne yedırsem  kılo yapar bunu cok merak edıyorummmbana yardım edersenız sewınırımm hoscakalın :k06:

мiŁenα.

hosgeldın canım aramıza....

oglunu allah bagıslasın.....

canım benım arastırdım bıraz normal kılosu cok dusuk dııl ama anne olan arkadaslar daaha cok yardım eder sana....

bılgılerı daha fazladır

:love9: :love7: :love9:

toprakata

HOSBULDUKK  AILEM SORAMAM CUNKU HEPSI KILOSU AZ DIYIP SINIRIMI BOSUYOO
:crybaby2:

мiŁenα.

canım sen dr gıtmıyomusun dr sana ıllakı der ıyı yada kotu bakalarının lafına nıcın bakıyosun

canını sıkmalarına ızıın verıyosunn .....dr ne derse o sıkma canını

toprakata

ewet haklısınız sıkmıcam canımı artıkk   doktorumu degıstırmemk  ıstıyorum yaslı bır doktorum var oda galıba eskı kafadan oldugu ıcın az dıyoduu yenı doktorum ıyı dıyooo ama su tanıdıklarım zayıf ta zayııf dedıkce gercekten ınnsanın pskolojısını bozuyolar ne yapalım bakalım dıger arkadslar sebze yemeklerının yada baska ne yardımcı olabılır  bana solerler ınşş  allh sızede en yakın zamnda bı ewlat werır bende 1 sene bekledım ılk dusuktu  bununda dusuk ıhtımalı vardı1 ay yattıımm sonra cok sukur dogdu

мiŁenα.

canım  sıkma canını sebze yemeklerı yedır tabıkı faydalı...

eger sneınde ıcın rahat etmıyorsa  vıtamın ılacları kullannn...

bıde nasıl cocugun yemesı falan...

hareketlımı cokkk.....

nasıl halı cocugunun.....

..BahaR●●

aramıza hoşgelmişinnnnn......Rabbim evladını sana bağışlasın sen ozayıf zayıf diyenlere aldırma millete kalsa çocuklar obez olcak vitaminlerini eksik etme yeter ayrıca şuan zayıfsa diş çıkarmasından kaynaklanır çünkü çocuklar o dönemde zayıflar halsiz düşerler ateşlenirler dikkat et cnm ya...

toprakata

hosbulduk bahar hanımm  ewet dıste cıkardıı ondanda almadı bu ay  yemesı ıyı aslında ama ne bılımm yanlısta beslemıyoommbakalım bu ayda ne olacak kılooo :honk: :honk:

toprakata

oglum gercekten hareketlı bı cocukk  ondanda kaynaklanıyoo 6 aylık ken  yurutecle gezıyodu   tabııkı kemıklerı gosukmuyo zayıflıktan ama bıraz  toplu olsa ıyı oluur cok sukur saglıklı bız ınsanlar cok sey ıstıyoz gercıı

мiŁenα.

saglıgı yerındeyse problem yok guzelım sıkma canını allah kotu hastalıklardan korusun

efsane

toprakata

hos bulduk efsanee :)

SiBeL.İlaYdA

betüs26

HOŞGELDİN ARAMIZA CANIM

toprakata

herkeze hos bulduk cok sıcaksınız gercektenn sewınndımm aranızda olmaktann :hieyt: :love9: