♥♥ŞeYTaN diYOrki.......................♥♥

Başlatan мiŁenα., 01 Temmuz , 2009, 14:12:22

« önceki - sonraki »

Balböceği

seytan diyorki cik disari avazin ciktigi kadar bagirrrrrrrrrrrrrrr kahrolsun dunya diye :director: :director: :director:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

can yine cannnn

şeytan diyoki ............söylemiyom ben şeytanla uğraşmam
yakışmaz bana :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :basardim: :basardim: :basardim: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
can dediklerim....

мiŁenα.

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

seytan dıyorkı benım ortagın asıl yalan der :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

vuslat

şeytan diyor ki kalk namaz kıl  :toothy10: :toothy10: benm  şeytanımm imana gelmiş  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

[/ur

can yine cannnn

Alıntı yapılan: vuslat86 - 16 Eylül , 2009, 10:42:02
şeytan diyor ki kalk namaz kıl  :toothy10: :toothy10: benm  şeytanımm imana gelmiş  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

şeytanı aramızda istemiyoz bu mübarek günlerde haydi kış kış  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
can dediklerim....

DİLVİN

AAA ŞEYTAN BURDAYMIŞŞŞ

BENDE NERE KAYBOLDU DIYORDUM

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DİLVİN

ŞEYTAN PUSUDA

YENI AVINIDA YAKALAMIŞ BU ARADA  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

aaaaaaaaaaaaa seytan dıyorkııııı gıt yanas suna sonrasını bana bırak :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

DİLVİN

ŞEYTAN DIYORKI

GEL SAÇIMI BAŞIMI YOLL

AMA DEĞMEZZZZZ  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

мiŁenα.

seytanın scı bası varmıı :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

seytan dıyorkııııı serdar ortac ne guzel demısss

DİLVİN

ŞEYTAN NEDEN SUSTU YAAAA  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

SELCANIN FENDI ,ŞEYTANI YENDİİİ  :hello2: :hello2: :hello2:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

мiŁenα.

bakın hanımlar burda yazılan seylerı kımse sahsı almıcak..burası eglence herkez tek bırey basına egenıyor lutfennnnn kımse ustune alınmasınnnn

мiŁenα.

DİLVİN

Alıntı yapılan: vuslat86 - 16 Eylül , 2009, 10:53:11
Alıntı yapılan: ((selCan)) - 16 Eylül , 2009, 10:47:10
ŞEYTAN PUSUDA

YENI AVINIDA YAKALAMIŞ BU ARADA  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
seviyeni koru bence  :opucuk:

KUZUMMM BURDA SEVİYE KORUYACAK BİŞEY YOKKIII

AŞK OLSUNNNN NEDEN TEPKİ VERDİNN YAZIMAAA

BURDA ŞEYTANDAN BAHSEDİYORUZ

KIMSE ÜSTÜNE ALINMASIN

OYUNN BUNLARRRR KUŞUMMMM

BENIM MÜTEMADİYEN SENLE BİR SORUNUM YOKKK   :opucuk:  :flowers: