Erkek Bebek İsimleri

Başlatan mavis.deryam, 26 Haziran , 2009, 23:45:17

« önceki - sonraki »

mavis.deryam

26 Haziran , 2009, 23:45:17 Son düzenlenme: 13 Temmuz , 2011, 11:01:51 g10ca
arkadaslar mrhb ben 24+2 haftalik hamileyim oglusum olacak  batu dusunuyorum  sizin aklinizda varmi degisik isimler bide ben yurt disinda yasiyorum burda G ;z; s  harfleri zor soyleniyo icin de bu harfler olmayan ve kisa isim ariyorum yardim ederseniz tsk simdiden fikirlerinizni bekliyorum  :k06:

--elif--

merhaba cnm öncelikle ben batunun anlamını merak ettim yazarsan sevinirim.bende hep isim düşünüyorum daha 3 aylık hamişim.ama istiyorumki anlamı güzel olsun özellikle kuranı kerimde geçen bi isim belki çok bilinmiyodur ama çocuklarımaza koyduğumuz isimdende sorumluyuz yani onun bile hesabı var güzel bir isim koymadıktan sonra.RABBİM hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize ama ben oğlum olursa yusuf düşünüyorum.

can yine cannnn

MAVİŞ DERYAM
(YUŞA )ÇOK GÜZEL BENCE BEĞENİRSİN BELKİ
PEYGAMBER EFENDİMİZİN ÇOK YAKININ
İSMİYDİ AMA ŞUAN AKLIMA GELMİYO
can dediklerim....

burcum

bende REZA ismini çok sevdim eşimin iş yaptığı bir iranlının adıydı çok güzel geliyor bana o isim

neslihan

Enes,efe,doruk,rüzgar ama içinde g var.Aklıma geldikçe yazarım.Allah bağışlasın yavrunu

mavis.deryam

tsk ederim arkadaslar fikirleriniz icin nesali  batunun anlami guclu kuvvetli demek canim beren ve erem  nasil sizce kiz ismi gibi mi ya   of ne zor isim bulmak

maviolumler

arkadaşım senin isminle eşinin isminin ilk hecelerini birleştirdiğinde ne çıkıyor onu bi denesen :)) hani belki hoş olur hem ikinizin parçası hemde ikinizden ismini almış olur diye düşünmekteyim tabi uyarsa
oğlum çok güçlü biliyorum her zamanda güçlü olacak...

miray

mavis.deryam

ben ismim derya esimin mehmet dusundum ama aklima bi isim gelmediki netten de baktim ama mavi olumler ama yokki yada ben bulamiyom .papatyam enes benim akrabmda  var tsk fikirleriiz icin

maviolumler

tatlım madem ikinizden olmuyor sadece senden olsun :) eray nasıl anlamıda Erken ay, ilk ay, ayın ilk günlerinde doğan demekmiş bence çoktahayırlı güzerl bir isim :)) beğenmessen yine buluruz bişeyler
oğlum çok güçlü biliyorum her zamanda güçlü olacak...

pinar79

benimde oğlum olacak ve bende uzun zamandır isim arıyorum.ben bebeğime kutay efe ismini koymayı düşünüyorum kutay mübarek ay anlamında.ayrıca daha önceden hoşuma giden isimlerde şumlar umarım fikir verir.anıl, utku, emir, tuna, yağız, artun aklıma geldikçe yine yazarım.

eftelya79

merhaba batın olabilir..yüce rabbimizin 99 isimlerinden biri..ya da kayra  :)

βαlκιz

haktan ismide güel oğlumun adı :aferin:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ARDA : 1.İşaret olarak yere dikilen çubuk. 2.Ardıl.
ARGUN : Zayıf,güçsüz,dermansız
BARAN : Direnci kıran güç, ulu, yüksek.
BARAY : Sonsuzluk.
BURAK : Hz.Muhammed'in Miraç gecesi bindiği efsanevi at
DORUK  : En yüksek yer, zirve - Üstün başarı 
EMRE : Aşık, vurgun
ENDER :  Çok az, nadir bulunan
ERAY : İlk ay 
MELİH : Güzel, şirin, sevimli.
TAHA : Kuran'da bir sure adı.
ULAÇ   : Cennette ölümsüzlüğe kavuşan 

INS: BEGENIRSIN  BENDE ALMANYADAN TRYE GELIN GELDIM DERDINI COK IYI ANLYIORUM DÜZGÜN SÖYLÜYEMIYORLAR BAZI TÜRK ISIMLERINI ....

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥