28 Mart , 2024, 11:16:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

BEBEKTE GAZ PROBLEMI

Başlatan -Butterfly-, 10 Eylül , 2007, 06:07:45

« önceki - sonraki »

encan

BENIM KIZIM KAKASINI COK ZOR YAPIYOR  3 4 GUNDE BI ONA GILISERIN FITIL VERIYOM HIC BI YAN ETKISI YOK SEKERLI SU ZATEN BAGISAGINI YUMUSATIYO BU PROBLEMI YASAYANLAR GLISERIN FITIL DIYE ALIP YARIM FITIL KOSUN 2 DAKKAYA KALMAZ YAPIP RAHATLIYO

mavili

zinco kakasını rahat yapmasını saglıyor ama yapınca da rahatlıyor fitil kullanıyorum bazen agrısı için neo baby duydum ama almamıştım sab da çok işe yaramıyor zinco daha iyi, gelmişti

EBRUM

benim oğlumdada gaz var ama benden geçtiği kesin ben gaz çıkaramayan bi anneyim ğlumda çıkaramıyor

mavili

sırf gaz yapıyor diye kayısıyı çok seven ben 37 gündür yemiyorum yediklerimizle çok fazla alakalı degil oldugunu söylüyorlar ama yinede bir çare olur diye dikkat ediyorum  okadar bunalıyorum ki bugün milupa karışık bitki çayı aldırıyorum eşime inşallah faydası olur dün akşam çok agladı hiç uyumadım okadar yorgunumki yeni uyudu azıcık zaten mızmızlanıp duruyor az sonra kalkar

EBRUM

kutayda bu aralar öyle hiç uyku kalmadı çok mzmız oldu

oglusum

belki bi rahatsizligi vardir ebrucum :y25:

yeşil

milupa değilde aktardan alınan bitkilerden yapsan daha iyi olur çünki milupa bi işe yaramıyor malesef

EBRUM

çok ağlıyo ama büyüsede ağrısını söylese

mavili

ben internetten verdim bile milupa karışık bitki çayı siparişi bugün yarın gelir denemekte fayda var bunalınca insan neden çare arayacagını şaşırıyor

yeşil

marketlerde ve eczanelerdede vardı milupa

mavili

evet vardır mutlaka ama benim dışarı çıkıp almaya fırsatım yok eşimde işten çok geç geliyor hem kapıya kadar getiriler diye mecburiyetten yani

miranas

kızımdada aynı gaz problemi vardı bende burcu emirin dedigini uyguladım ve biraz daha rahatız şuan

tubito

arkadaslar annenin yemesi ve yememsi gerekenler diye tüm sebze meyve ve yemek ceşitlerinin bi listesi yokmu

bebege gaz yapıcı yiyeceklerin listesi

mavili

tugbacım ben sadece bildiklerimi yazayım öyle bir liste yok bende ama

sogan domates lahana kurufasülye nohut mercimek süt brokoli kepekli yiyecekler çay kahve sigara kola gibi içecekler

aklıma gelenler bunlar şimdilik eklemek isteyen arkadaşlar devam edebilir hem benimde bilmedigim varsa yardımcı olur

EBRUM

mavilim bunlar yenmemesi dimi