29 Nisan , 2024, 00:03:07

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hepinize merhaba

Başlatan selva, 25 Haziran , 2009, 22:54:05

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

merhaba cabım stresten uzak dur ıns bu seferkı tedavın tutar :amin:

:love9: :love7: :love9:

nisan83

merhaba ayşe
bende yeni üyeyim.Burda bişeyler paylaşmak beni eminim stresten uzak tutar.tedavi oldugum  bu sürede tedevi aşamaları paylaşmak, bilmeyen arkadaşlar için iyi olur inş.keza bu benimde içinde geçerli .herkese bu meşakkatli yolda başarı ve bol sabır diliyorum.

мiŁenα.

nısancım....

bılıyorum ne kadar uzak dur deselerde sende ewet desende durulmadıgını her regl oldugundakı hayal kırıklıgını...her ayın dolu dolu bebek heyecanıyla gectıgını bılıyorum...

herkese dıyorum morel olsun dıye olucak stres yapma ıste herseypozıtıf ama bılıyorum o kısının ıcınd neer oldugunu cunku 2 yıl dolu dolu bebek yolu gozledım sorun yoktu ama olmadı...en umıdımıyıtırdıgım yerde anne oldum....

ıns sızde tadarsınız yakında bu duyguyu :opucuk:

nisan83

tşk ederim canım ..
Benim 5 yaşında bi oglum var zaten o duyguyu tattım ..Başta Allah olmayanlara versin sonra bize..Ama kaç aydır uğraşıyorum kesin bi sonuç yok
aksilikler peşimi bırakmıyor ..puregon iğnsini yanlış vuruldum Pkos oldugu için yumurtalıklarımda kist yaptı.Adetle attım kistleri ama bu ay adetim geciktiDoktora gitmeye cesaretim yok.Daha bekleyimmi size bir danışayım:)BAşım cok agrıyo Nyse bekliyorum  :honk:
.Herşeyin hayırlısı..

мiŁenα.

ewet herseyın hayırlısı :amin: