29 Nisan , 2024, 10:21:20

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hepinize merhaba

Başlatan selva, 25 Haziran , 2009, 22:54:05

« önceki - sonraki »

selva

canım hoşbulduk neslihancım, bende istiyorum fakat korunuyoruz, bende değişiklikler olduğundan hem sizlere sorayım dedim. hamilelikle ilgili bilgiler bölümüne yazmıştım ordanda bakabilirsin canım.  :love7:

sen kaçyaşındasın? nerden yazıyosun?
Rabbim gönlüne göre versin. :amin:

mehlika

merhabalar,
Bende dün foruma katıldım selva sende hoşgeldin

selva

Canım sende hoşgeldin. :flowers:

mehlika

hanne

selva ve mehlika hoşgeldiniz ben zeynep 1,5 yıllık evliyim 22 yaşındayımbende bebiş isteyenler kervanındayım....

selva

hoşbuldum zeynepcim hayırlı cumalar:flowers: :flowers:
memnun oldum. Rabbim nasip eder bebişçik inş.

mehlika

teşekkürler.
Hepiniz ne kadar gençsiniz maaşallah.
ben geç evlenenler kervanındayım 37 yaşındayım.
ilk aşılama ile sahip olduğum bebeğimi 9 ayında kaybettim.
ikincisinide birincisinden 3 ay sonra normal olarak buldum ama gelişmediğinden kürtaj oldum. Yaşım geç olduğundan bend ehemen olsun istiyorum inşallah rabbim bir an önce hepimize nasip eder.
Benim bir arkadaşım 3 kere düşük yaptı ve en sonunda 50 yaşına doğru evlat sahibi oldu.
Ümidimizi kaybetmek yok.

hanne

inş rabbim en kısa zamnda tüm isteyenlere evlat sahibi olmayı nasib eder canımbu mübarek günde birbirimize dua edelim.. malüm yer gök dua ile...

tuana_38

MERABA ARKADAŞLAR BEN KAYSERİDEN KATILIYORUM ARANIZA 2 YILLIK EVLİYİM 5 AYLIK BİR KIZIM VAR 24 YAŞINDAYIM UMARIM SORULARIMIZIN YANITINI BULABİLİRİZ
prensesim

--elif--

Alıntı yapılan: selva - 26 Haziran , 2009, 09:57:17
canım hoşbulduk neslihancım, bende istiyorum fakat korunuyoruz, bende değişiklikler olduğundan hem sizlere sorayım dedim. hamilelikle ilgili bilgiler bölümüne yazmıştım ordanda bakabilirsin canım.  :love7:

sen kaçyaşındasın? nerden yazıyosun?
Rabbim gönlüne göre versin. :amin:
ben 21 yaşındayım 1 yıllık ewli 3 aylıkta hamişim darısı tüm isteyenlerin başına  :amin: sizde hoşgeldiniz mehlika ve tuana :wave:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: tuana_38 - 26 Haziran , 2009, 12:19:47
MERABA ARKADAŞLAR BEN KAYSERİDEN KATILIYORUM ARANIZA 2 YILLIK EVLİYİM 5 AYLIK BİR KIZIM VAR 24 YAŞINDAYIM UMARIM SORULARIMIZIN YANITINI BULABİLİRİZ
hoşgeldin tuana_38 güzel paylaşımlar
bulacağına emin ol canım
can dediklerim....

Zeynep_Sena

yeni katilan arkadaslar hosgeldiniz insallah allah gonlunuze gore verir...

selva

çok çok saolun hoşbuldum hanımlar  :icon_thumright:

мiŁenα.

slm canım hosgeldın aramızaa :wave: :wave:
ıns hos sohbetler ve hos paylasımlar olurr  :icon_thumright:

tuana sende hosgeldınn canımm :flowers:

:love9: :love7: :love9:

nisan83

Arkadaşlar öncelikle Allah herşeyin hayırlısını nasip etsin.Anne baba olmak kolay degil ama bu sürede birbirimize destek olursak zamanı kısaltabiliriz.Ben tedavim boyunca cok stres yaptım.Hayırlısı ile bu ay aşılama olacağım.Hepinizin duasını bekliyorum.Sevgiler