siz harikasiniz...

Başlatan melisim, 09 Eylül , 2007, 14:55:43

« önceki - sonraki »

duru boncuk

merhaba melis annelerin dedikleri doğru sen yemezsen çocuk ne yesin bol bol ye tatlı şeyler ye umarım sütün artar dua ette tek sorun yemek olsun ben artıramadım bi türlü umarım seninki artar :( :(

melisim

bugün cok mutluyum cunku sutum var artik. bebegim bu saate kadar hala mama istemedi ve simdi kucagimdA MISIL MISIL uyuyor.biraz gaz problemi var ama hic önemli degil karnina saatlerce masaj yapip acisini dindirebilirim cunku o artik benim sutumu icip saglikli bir bebek olacak... :hieyt: herkese cok cok tesekkur ederim ...
HER YENI GÜN GÜZEL BIR GÜLÜCÜK,HER GÜLÜCÜK YENI BIR UMUT BENIM ICIN...

irem eren

gözün aydın melis.bak korktuğun gibi olmadı herşey olunda :hello2: :hello2: :hello2:

duru boncuk

senin adına çok sevindim canım darısı benim başıma :crybaby2:

Almiş'inAnniş'i

çok sevindim  :hieyt:

eğer gazı aşadan ise bacaklarını bez değiştirirmişsin gibi havaya dik sonra karnına doğru it. dizleri karnına baskı yapacak şekilde. bak nasıl zortlatıyo  :ehi:
eğer üstten gazı varsa kucağına al, omzun karnına baskı yapacak şekildeyken sırtına vur  :aferin:

ღ°cerenay.♥.

çok sevindim melis , maşallah :D

elvan

ben yağmur duası var diye süt duası da vardır elbet dedim ve süt duası yaptım yani oğluma süt diledim.

vee şimdi hiç mama vermiyorum yani senin gibi. burdaki annelerin dileği kabul oldu hadi gözün aydın sütüne de  :nazar:

nagihan

melis senin adına çok sevindim. bende süt veremeyen annelerdenim  :crybaby2: :(

melisim

bebisim rahat rahat uyurken yine sizinleyim.önce sütü tam olarak gelmeyen annelerin sabirli olmasini söylemek istiyorum cünkü gercektende sabretmek lazim zor is :sad1:hic sut verememis anneler icinde gercekten uzuldum ama yilmayin belki diger bebisinizde hersey yolunda olur.ve sut duasina gelince anneler allah katinda cok özel bir yere sahiptir diye düsünüyorum ve evet bakin butun dualar kabul oluyor süt duasi bile :)
remziyecim meliste kolik problemi var cunku mamayla besledim ilk zamanlar ve uzun süre ac kaldigi icin biberonu bulunca kacirmamak icin hizli hizli iciyordu.bu nedenle ona damla vermek zorundayim ama bez degistirdigimde ayaklari havadayke cok rahat gaz yapabiliyopr demekki söyledigin seyi giyinikkende yapsam rahatlar.
herkese mutlu geceler...

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Meliscim senin için çok mutlu oldum, inşallah sütün bebişine çok yarar...  :amin:

irem eren

ARMAĞAN

MELİSCİM SENİN ADINA ÇOK SEVİNDİM. YAPILAN ARAŞTIRMALARA GÖRE AFRİKADA YAŞAYAN KADINLARIN SÜT ORANININ FAZLA OLDUĞU ORTAYA ÇIKMIŞ. BUDA ONLARIN FAZLA SIVI ALMASINDAN KAYNAKLANIYORMUŞ. EE TABİ AFRİKA YOKSUL BİR ÜLKE, İNSANLAR NE BULUYORSA ONU YİYİYOR. BİZİM GİBİ YOK O ZARARLI YOK BU GAZ YAPICI DEME LÜKSÜNE SAHİP DEĞİLLER. ALLAH TÜM BEBEKLERİ ANNE SÜTÜNDEN MAHRUM ETMESİN. BENDE SADECE 3 AY BESLEYEBİLDİM. BENCE STRESTENDE OLUYOR SÜTÜN AZLIĞI. BEN YAŞADIM ÇÜNKÜ BUNU. NEYSE ÇENEM DÜŞTÜ HERHAL. ŞUNU DA YAZAYIM ERİK HOŞAFI, MEYVE SUYU-BİSKÜVİ, BUNLAR BENİM SÜTÜMÜ ARTIRMIŞTI. HA BİDE MUTLAKA GÜNAŞIRI ILIK DUŞ ALMANI TAVSİYE EDERİM. ANNELERİN ALDIĞI GÜZEL BİR BANYO SÜTÜ ARTIRAN ETKENLERDEN EN ÖNEMLİSİ DİYE DÜŞÜNÜYORUM. SÜTÜNLE KAL CANIM. SENİ VE BEBEĞİNİ ÖPTÜM.

melisim

dus almanin yararli oldugunu bende dusunuyordum cunku her aksam dus alirim ve gece gögüslerim sisiyor. meyve sularini iciyorum sekerli olduklari icin gercektende sut yapiyor. bu arada afrikadaki bebekler cok mutlu o zaman .bunca negatiflige ragmen mutluluk verici bir olayda varmis afrikada ne güzel   :D