bebeğim uyumuyor

Başlatan elvan, 08 Eylül , 2007, 23:57:13

« önceki - sonraki »

handan

Alıntı yapılan: Almiş'inAnniş'i - 23 Mayıs , 2008, 19:07:47
handancım
feyz aldığım kadın  :tongue3:
kesinlikle katılıyorum sana  :icon_thumright:
evet biraz ağlıyorlar elbette
bende almira2yı alıştırırken biraz ağlatmak zorunda kaldım
mesela yatağına yatırıyorum
sonra ağlıyo
bende sarılıyorum
dizlerimin üstüne çöküp
onu yatağından çıkarmadan
rahatlayınca da yataktan
yavaş yavaş uzaklaşıyorum
burda önemli olan
annenin bu disiplini sağlamakta kararlı olduğunu
bebeğin anlaması
esneklikleri kullanmayı çok iyi biliyorlar çünkü sıpalar  :laughing7:

feyzini yerim anam  ;D

Almiş'inAnniş'i

βαlκιz

MERHABA benim ikizlerim çok nazara geldi gece çok uyuyolardı hiç kalkmazlardı ama bi aydır en geç gece 3 de yatıyolar ne yapıyosak olmuyo herşeyi deniyorum 6 aylık oluyolar bu hafta bakalım 6 aydan sonra düzelir diyolar inşallah düzelir :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

βαlκιz

buraya yazmışımm ama hey gidi günlerr  :ehi: :ehi: 10 aylıklar daha beter oldularr sabah 7 gibi uyuyolardıı ama 2 gündür eşimde bendee saat 8 de yatıyoruz onlarda beşiklerindee aglasalarda almıyoruzzz ben ninni söylüyorum dinlerken uyuyolarr 2 gündürrr çok güzell erken yatıyolar erken kalkıyolarr inş hep böyle devam eder bende erkenden yatmaya alıştım ne dizi ne internet hemen yatıveriyorum bide bi dua var uyumayan çocuklar için çocuk uyuyana kadar onu okuyomuşunn onudaa bugunden itibren deniycemm
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

@ssemra@

canım neymiş o dua bana da yaz lütfen yoksa çıldırıcam uykusuzluktan :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

βαlκιz

canım valla biz bayramda düzeldik bayramda gezdik gezdik yoruldular eve gelince hemen yatıyolardı bizde yatıyoduk hemen gece uyanınca hemen sallıyodum beşigi uykuları açılmasın diyee yada yanıma alıp pış pışlıyodum bide duayı okuyodum şimdi çok iyi allaha şükür gece kalksalarda iyi önceden hergün sabah 7 de daha yeni yatmış oluyoduk şimdi artık sabah 7 de uyanıyoruzz ;D allahım inş hep böyle sürer  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: duayı yazarım birazdan ok çok kısa bişey zaten

Demet_dk

bekliyorum balkız bende duayı
bizde tam düzeldi diyoduk bayramda daha kötü oldu çocuk
ne gündüz ne gece düzgün uyumuyo en uzun uykusu yarım saat
bide son bikaçgündür çığlık çığlığa ağlayarak uyanıyo korkmuş gibi çok üzülüyorum  :y25:

βαlκιz

valla ben çok çektim uykusuzluktan sabaha kadar burdaydım  :'( allahım aglıyodum artık uyumuyolar doktora ilaç verin diyorum olmaz diyodu şimdi olmaz diyoduu  :cildir: sonunda düzeldilerr  :nazar: :nazar: az birazdaha ugraşmam lazım belli bi satte uyumaları için alışsınlar ..
  dua bu çocuk uyuyana kadar okıycaksın belki saatler sürebilir ama denemkte fayda var ben uyusalarda okuyorumm ....ALLAHÜMME YA HAKEMÜ

βαlκιz

Alıntı yapılan: Demet_dk - 05 Aralık , 2009, 17:59:58
bide son bikaçgündür çığlık çığlığa ağlayarak uyanıyo korkmuş gibi çok üzülüyorum  :y25:
canım çocuk korkmuş nazar deymişte olabliri devamlı okuyun geçer inş bizdede oldu öyle bi ara çıglık atarak uyanıyodu oğlum gözleri fal taşı gibi açıyoduu eşim devamlı okuduu geçti çok şükürr  :nazar: :nazar: :nazar:

Demet_dk

Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 05 Aralık , 2009, 23:05:53
Alıntı yapılan: Demet_dk - 05 Aralık , 2009, 17:59:58
canım çocuk korkmuş nazar deymişte olabliri devamlı okuyun geçer inş bizdede oldu öyle bi ara çıglık atarak uyanıyodu oğlum gözleri fal taşı gibi açıyoduu eşim devamlı okuduu geçti çok şükürr  :nazar: :nazar: :nazar:

deniycem canım tesekkürler  :opucuk:

βαlκιz

kızlar istanbulda çocuklar uyumadında ablam alır ayagına sallar ve okurdu 21 defa Euzu Billahi Mineşşeytanirracim  bismillahirahmanirrahim diyin uyuyolar ama 21 defa bizimkilere okurdu ablam ben bile uyurdum esneye esneye  
nazar falaan varsada iyi geliyoo
esnemek nazar var anlamınaa geliyo deneyin gerçekten okumak işe yarıyo şuan eşim okuyarak sallıyo birinii mayıştı bile