BaHar ÇiÇeKlErİ BüYüYor (Mart-Nisan-Mayıs 2007 Bebişleri)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 07 Eylül , 2007, 21:44:04

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: burcu-emir - 26 Şubat , 2008, 20:15:58
ilahi cumal,m çok güldürdün beni.aslıhan çok geçmiş olsun canımcım,inşallah hemencecik iyileşir ceren kuzum  :amin:

kızlar bize nazar değdi galiba,2 mart olayı benim açımdan yalan oldu  :sad1: sizin ve en çok da yeğenlerimin iyiliği için gelmiycem.hatırlarsanız bir virüs kapmıştım (adeno virüsü) bademciklerim şişmişti,gözüm akıyordu.işte o göz olayı beterin de beteri oldu.benim iki göz de şakır şakır iltihap akıyor.  :honk: bugün doktora gittim,nasıl bu kadar geç kalırsınız adeno virüsü  çok tehlikeli bir virüstür demesin mi  :-ooo bebeğinize yaklaşmayın ,öpmeyin,yanında yatmayın hatta mümkünse hiç dokunmayın dedi.çünkü adeno virüsü bebeklere geçerse ve gözde problem yaşanırsa,bebeklerde mikroskop kullanamadıkları için tadaviyi takip edemiyorlarmış.benim tedavim de başladı....cumartesi tekrar kontrole gidicem.bi sürü damla verdi,bakalım iyileşicekmiyim.
bu durumda kuzularımı riske sokamam,eğer onlardan herhangi birine geçerse zaten kahrımdan ölürüm  :sad1: ben maalesef  2 martta sibele gelemiyorum  :( :( :( :( :( :(
gelemeyip sizi ve kuzularımı göremiycem diye üzüntümü tarif edemem size.kesin göze geldik ne diyeyim daha  :y25:

çok geçmiş olsun burcuuuu  :sad1:
acil şifalar dilerim  :amin:
peki emir i nasıl emzireceksin?  :-ooo

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: sibell&gökhan - 26 Şubat , 2008, 22:46:42
burcu çok geçmiş olsun canım inan bana çok üzüldüm sen kafana takma canım yeterki sağlığın yerinde olsun gerisi boş işallah başka birgün başka bir vakit buluşuruz sağlığından önemlimi ama emir kuzusuna çok dikkat et dr dediklerini yapmaya çalış canım ...ay ALLAH korusun düşünmek bile istemiyorum.çok çookk geçmiş olsun...aslıcım niiidimik bekliyorum seninde hatta sen cumartesi gününden gel pazara dinlenmiş olarak otururuz o kadar yol gelecen yol yorgunu olacan dimi ama...ceren prensesinede çok geçmiş olsun canım ALLAHIM dermansız hastalık dert keder vermesin işallah :amin:almişin annesi sizede çok geçmiş olsun pc niz en kısa sürede iyileşir işallah... :ehi:hepinize iyi akşamlar arkadaşlarım kendinize ve meleklerinize çok iyi bakın  :wave: :hello: :wave: :hello:
sibel bu durumda buluşma ne olacak?
burcu'nun iyileşmesini bekleyelim mi?  ::)

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: **selin** - 27 Şubat , 2008, 10:31:53
SELAMMM KIZLAAARRR  :hieyt:
Hafiye burcuuu sana noludu ölee ayooolll...
Sen öle dedikçe seni gözümün önünde canlandırıyorummm
Canımmm ya inşallah en kısa zamanda iyileşirsinn, sakın ilaçlarını ihmal etme
Emir kuzumada dikkat ettt, aynı ortamda bulunduğunuz için
yakın temasa dikkat etmeye çalış elinden geldiğincee nasıl olceksee artık  :sad1:

Bizler iyiyizz, kayınvaliden yine bizde  :honk:
Tek tesellim volkide evde senelik izine çıktı
Yine zıtlaşmalarımız olmuyo desem yalan olur...
Nazitommm 11.ayını doldurdu 1 yaşımıza az bir süre kaldı
Şimdiden helecan yaptımmm....
Çok güzel planlarımız varr....
İnşallah rabbim o günleri gösterir  :amin:

Hepinize kocaman öpücükler baharımın çiçikleriii  :opucuk:  :opucuk:
selincim allah kurtarsın canım  :k06:
şükret ki senin bi kurtuluş ümidin var  :aferin:
benim ümidim bile yok malesef  :cildir:
kocamın tek izin günüde bile kaynanamla geçirmek zorundayım  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

adalet

28 Şubat , 2008, 00:56:01 #3513 Son düzenlenme: 28 Şubat , 2008, 00:59:16 adalet
teyzeler alin size bir adet cikin  :k06:

saclarin son hali
ve kesilmis kel erdem  :ehi:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

adalet

sibell&gökhan

ADALET BEN SENİN NEDEN ÇİRKİN DEDİĞİNİ BİLİYORUM NAZAR DEĞMESİN DİYE ÖYLE DİYON DİMİ NE KADAR GÜZEL OLMUŞ ŞAHSEN BEN ÇOK BEĞENDİM...
BİRDAHA ÖYLE DEME LÜTFEN BAK YOKSA ERDEMİ DOLDURURUM ÜSTÜNE SALARIM ONA GÖRE HEEEE :cildir: SONRA SENİNDE SAÇINI BAŞINI YOLAR GÖRÜRSÜN SANADA BİZ BURDAN KELL KELLL ADALET DİYE BAĞIRIRIZ YAAAAAA
NASILLIMMMMMMM :ehi:

burcu-emir

sibel,remzoş,adiloşuum,selinim iyi dilekleriniz için ayrı ayrı teşekkür ederim.  :opucuk:
remzoş,siz isterseniz buluşun,nasılsa havalar düzeldi,sık sık biraraya geliriz diye düşünüyorum.ayrıca canımcım, emiri emziriyorum,şimdilik bi sorun olmadı allaha şükür bebeklerin melekleri koruyor onu bir kez daha anladım.dün doktoruyla uzun uzun telefonda konuştuk,virüsün kuluçka dönemini atlattığım için (ilk 15 günmüş) emire bulaşmadığını düşünüyor.ama biz yine de en yakın randevu tarihi olan salı gününe randevu aldık ( okadar yoğunki....  :cildir: ) hem kontrol hemde tekrar bi bakılsın içimiz rahat etsin diye...
selincim,allah sabır versin ne diyebilirim ki,sana sabır etmekten başka bişey yok sanırım,çok mu uzak oturuyorsunuz ?gelip uzun uzun kalıyor  :dontknow:
adilllooooşşşşş oğluş süper olmuş,ne kadar büyümüş,allahım çok güzel bi adam olmuş bu  :love9: :love9: :love9: maşallah kuzuma  :nazar: :nazar:
sana bişey diyeyim mi,bazı resimlerde ben emire çok benzettim,suratı andırıyor.valla kardeş desek yuttururuz inan  :toothy10:

Almiş'inAnniş'i

ay katılmıyorum size sibel ve bucuu  :caca:
ne kadar güzelmiş saçları varken

kadın kadıııııııııııııııınnnnnnnnnnnnnn ne istedin çocun saçından  :violent1:
sanki ingiltere çok sıcak da çocuk pişmesin die kesti  :caca:

ღ°cerenay.♥.

29 Şubat , 2008, 00:12:25 #3518 Son düzenlenme: 29 Şubat , 2008, 00:14:29 cerenay
kızlar merhaba , biz iyiyiz, ceren orta kulak iltihabı olmuş ve boğazı aynı keza...bu bahaneyle kulağını temizlettik sonunda ,
doktor hikayemizi hatırlarsınız , kulağını temizlerken yarım kalmıştı, kulağın biri tıkalıydı.
çok korkmuştu kbb doktorundan ,kulağını burnunu eleltniyodu kimseeye , ben bekleme taraftarıydım ama
çocuk doktorumuz  bunun sürekli sorun çıkaracağını söyledi...
her grip enfeksiyonunda ,kulağında sıvı birkimesine sebep olurmuş :sad1:
neyse temizlettik ama hastane ayağa kalktı resmen :sad1: :sad1:

burcucum çok geçmiş olsun sanada , dikkat etmek en iyisi tabi burcucum , en doğrusunu yapıyosun sen :icon_thumright:

kankacım naptın paşamın saçlarını yaw :caca:

sibelcim inşallah yaza nasip olurda gelirim :)

selin  ay evet az kaldı ,açılışı nazla yapıcaz inşallah , doğumgünllerimiz başlıyor  :hello2:

teyzeleri benim oğlum çok yaramaz oldu , mutfakta yere inmemiş tencere ,, tava , kepçe , havlu... kalmadı...
günde kaçkere , ben topluyorum o atıyor , hiç bıkmıyor... :k06:
üstelik  boyuna göre yerlere tırmanıyor ve masaya uzanıp , rastgele tutabildiği şeyleri çekiyor :honk:

adalet

sibel tseyzesi tesekur ederiz  :opucuk:kiz yok gercektgen cikin olmus  :k06: ama siz yegnineze toz kondurmiyorsunuz

burcu vallah bende cok benzetiyorum kiz bunlar cift yumurta ikizi olmasinmi  :tongue3: :toothy10: tesekur ederiz cegirge teyzem  :opucuk:

razicim demi cabonlara benzemis  :ehi: ha ha ademin kafasini kira bilirsin  :k06:o yapti

kankam cerenime cok gecmis olsun nedir bu cocuklarin hastaligi hic bitmiyor  :'(
kanka vallah saclar cok uzamisti kiydik sirma saclara  :ehi:

-Butterfly-

Canim Burcum,

Cok ama cok gecmis olsun. Inan cok uzuldum canim,insallah en kisa surede atlatirsin.Senin icin dua ediyorum :amin: :amin: :amin: :opucuk:

adalet

selam arkadaslar
suanda cok kotuyum yengem bugun amelayat olacakti sabah 7.30 alnmislar ve daha devam ediyormus ve riskli bir amelyat ben burda kafayi yedim aglamkta helak oldum ne olur dua edin amelyata ciksin 

burcu-emir

dularım seninle adiloşum.gönlünü ferah tut bitanem,en yakın zamanda iyi haberlerini alırsın inşallah  :amin:

adalet

10 saat oldu malesef daha cikmadi  :( hic iyi degilim  :'(

nagihan

kızlar hepinize merhaba bir haftadır yine ortalarda yoktum

burcucum sana çok geçmiş olsun. umarın en kısa sürede atlatırsın.emirimede geçmez inşallah sen yinede tikkatli ol emi

aslıcım cerenede büyük geçmiş olsun. minik kuzum en kısa zamanda iyileşsin.

adalet yengene büyük geçmiş olsun. umarım bir daha yenilemez tümör. bu arada erdemimin saçlarını neden o kadar kısa kestiniz. minikimin kafası üşümesin.

razicim seni ben iyi anlarım. sende beni iyi anlarsın şekoşum benim.

2 mart buluşmasının ertelenmesine üzüldüm. hepinizi çok özledim. burcu iyileşsin ilk fırsatta buluşucaz  dimi???*

bugun kuzularıma birşeyler baktım. mağazada ilk gözüme çarpanlar 0m olanlar. o kadar tatlılarki. onları gördükçe bizim bahar çiçeklerinin doğdukları zamanki halleri gözümde canlandı. bizim bahar çiçeklerinin doğum günleride yaklaşıyor. herkesden doğum günü için güzel fikirler bekliyorum. hepimiz aynı mekanda olamasakta internet sayesinde kameralar ile doğum günlerinde canlı bağlantılar yapalım kızlar olurmu?