BaHar ÇiÇeKlErİ BüYüYor (Mart-Nisan-Mayıs 2007 Bebişleri)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 07 Eylül , 2007, 21:44:04

« önceki - sonraki »

ღ°cerenay.♥.

ayıpettin dünüşüm ni demek :k06:

burcum kabardım şimdi  :k06: geçmiş olsun canım yaa,benimde bebeler hasta  :sad1:
hava burda çok güzel ama belli olmuyor işte...

adalet

iyi aksamlar cegirgem gecmis olsun  :opucuk: kuzum cabuk iyles

razicim benimki eski msn senin blogunu gormiyom buraya eklesene hayatim  :laughing7:
kanka ne haber  :k06:

ღ°cerenay.♥.

13 Şubat , 2008, 17:08:55 #3437 Son düzenlenme: 13 Şubat , 2008, 17:11:47 cerenay
kızlar biz doktora gittik bugün , bebelerin ikiside grip, alper sabaha kadar uyumadı, ikiside çok öksürüyor.
benide hiç bırakmıyor , arkamda geziyor ,odadan çıkmasam olmuyor,  iyice üşümese bari...
kimse gelmemiş , gideyim bari... :dontknow:

Almiş'inAnniş'i

http://safakrazi.spaces.live.com/

işte hayatım bizim adresimiz  :hello2:
her zaman bekleriz
hatta yorum bırakırsanız bizi sevindirik edersiniz  :hieyt:

burcu-emir

aslıhan çok geçmiş olsun  :sad1: biran önce iyileşsin kuzular.nazar mı ettim sana  :y25: valla dualarım seninle,çok iyi bilirim grip belasının ne demek olduğunu,zira,2 haftadır felaket bir gribe yakalanmış durumdayım.
bu arada imza bölümündeki resimlerine de bayıldım,bende isterem desem ayıp mı olcek  :tongue3:

Almiş'inAnniş'i

burcimuuu bacı
sen ne ara msn açtın da resim ekledin?
ben hiç seni online görmüyom  ::)
gerçi bende pek online olmamıyom ama  :k06:

Almiş'inAnniş'i

14 Şubat , 2008, 19:39:09 #3441 Son düzenlenme: 14 Şubat , 2008, 19:48:47 Almiş'inAnniş'i

helalim

cok güzel canım seninde kutlu olsun ve bütün arkadaşlarında sevgililer günü kutlu olsun.
Kimine göre adamım,Kimine göre yalanım herkes rahat olsun ben adamına göre muamele yaparım ;)

nagihan

bebegimonline ailesinin sevgililer günü kutlu olsun

adalet

guzel arkadaslarim msevgulu gununz kutlu olsun iyiki varsiniz  :opucuk: canlarim

ne yaptiniz gelin anlatin biraz gecen sene anlatmistik hatirlarmisniz
ben kocama pasta yaptim keske kucuk bir hediyede alsaydim ama olsun pastam guzel olmustu
oda gecen seniki gibi kolye almis  :k06:

iki cocuklarin ikiside burunlari akiyorlar erdeminki cok akiyor hemde disler geliyor salya sumuk cok akiyor yavrumun vallah daha yeni yatirdim saat 12.30 dusnun yanu ama insallah gece yatar
hepinizi cok optum  :opucuk:

Aslı & Eren

Ohhh ne güzel, pastalar kolyeler falan allah nazarlardan saklasın  :nazar:  :nazar:  :nazar: Kıskandım vallaaa  :crybaby2: Benim bu sene yanlız geçti malesef, eşim Adapazarı'nda bende İstanbul'da annemlerde geçirdim oğluşumla beraber. Napalım seneye acısını çıkarcaz artık...

Adalet benim sıpada diş çıkarma belirtileri var iki aydır ama hala çıkaramadı, ne zor şeymiş yaaaa... 3 gündürde hiç rahat vermiyo bize gece 4 lere kadar ayaktayız.

Almiş'inAnniş'i

malesef bizde hiç bişey yapamadık sevgülüler gününde
çocuğu bırakıp nereye gideceksin  :-\
ayrıca zaten benim zavallı kocam gece 11 de eve geliyo
o saatten sonra ne yapılabilir ki?
zaten bu aralar benim romantiğim de gitti
ben yine kanım çekilmiş
pilim bitmiş gibi hissediyorum  :sad1:

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: burcu-emir - 13 Şubat , 2008, 22:59:40
aslıhan çok geçmiş olsun  :sad1: biran önce iyileşsin kuzular.nazar mı ettim sana  :y25: valla dualarım seninle,çok iyi bilirim grip belasının ne demek olduğunu,zira,2 haftadır felaket bir gribe yakalanmış durumdayım.
bu arada imza bölümündeki resimlerine de bayıldım,bende isterem desem ayıp mı olcek  :tongue3:

çok teşekkürederim canım , sanada çok geçmiş olsun tekrardan , annemde bana sitemleniyor ,hiç mümükleri kurumadı bu kış bu çocukların diye  :sad1:
ay napayım ben elimden geleni ypıyorum ama sıkılıyolar bir odanın içinde , illaki arkamdan geliyolar ben çıkar çıkmaz ::)
hiç ayıp olmaz canım , bahar bebeklerimin hepisinede yaparım , kim isterse resim yollasın yeter ;) :hello2: :hieyt: :occasion5:

ღ°cerenay.♥.

dünüşüm alper diyoki , anne sen biliyon bu foto işlerini diye sana bıraktık ,rezil ettin beni nişanlıma, insan şöööle güzel bişiler yapar hazırlardı  :tongue3: :k06:
neyse acemiliğime verin :k06:

kankacım sanada geçmiş olsun , geelll yaz geeelll... :k06:

geçmiş segililer gününüzde kutlu olsun  :flowers:

adalet

aslicim tesekur ederim canim  :opucuk:

kanka gel yaz diyonda kime yazem kendimemi  :ehi:
neyse ben yine anlatim sipalarin durumunu
erdem gece iki sefer cok kotu kustu ne yediyse cikarti sabhata iki sefer cikarti icinde balgam nasil soguk almis anlamis degilim disariya cikinca naylonu var arbasinin bir guzelce kapatiyorum yeri sicacik
sanirim naylon olmadan once aldigi saguk ama gelen durumu iyi
cumalide gunduz iyi aksam basliyor oksurmeye
hayirlisiyla kis bitsede vucudumuz biraz sicak gorse  :k06:
hepinizi optum canijkolar  :opucuk: