BaHar ÇiÇeKlErİ BüYüYor (Mart-Nisan-Mayıs 2007 Bebişleri)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 07 Eylül , 2007, 21:44:04

« önceki - sonraki »

adalet

etimmmmmmmm  :k06:  :opucuk:
kizlar uc kundur cidi cidi rejimdeyim o yuzden azimi cekceksiniz  :tongue3: 3 gunduur ekmegi agzima almamisim tatlu dondurma yok  :y25:

nagisim senin spor nasil gidiyor

ben turkiyey gelene kadar eski kiloma kavusmak istiyom insallah  :amin:

burcu-emir

sarı şekerr

hayatım sen bana takıl ben seni zayıflatırım..arkadaşın bir tanesi bana inat zayıflayıcam diye koşu bandı bile almıştı...ama garibime kullanmak nasip olmadı...3.ye hamile kaldı... :k06: :ehi: adalet sende ona dönmeyesin? :ehi:

burcu-emir

Alıntı yapılan: sarı şekerr - 04 Ocak , 2008, 15:14:54
burcu napıyosun bacım...emir paşam nasıl?

adalet affettinmi kız? :k06:  :opucuk:
iyiyim bacım sen nasılsın,emircik uyuyor,ama tilki uykusu ,her an uyanabilir  :k06:
adalet niçin seni affedecekmiş,mirak ettim,bana da diyin,bende nişantaşı çocuğuyum,bende üniversite mezunuyum,nolur aranıza alsanızzzz :ehi:

sarı şekerr

ben ona şaka yapmıştım...bizim hanım da alınmış...bende özür diledim..o da affetti...durum bundan ibaret...

aradım seni öğlen açmadın telefonu...bende annene gittin sandım...ölçü vericektim senin marangoz için...

adalet

ay kiz agzini hayira ac allah once sana versin sonra ben istedigim zamnda banada nasip etsin simdilik degil
sana takilayimda senin gibi kemik torbasi olayim

birde sema niye foruma girmiyor bebegin cinseyetini ogrendimi  ???

senide aramiza almazmiyiz cegirgem beni  :love9:
kar goruntusude harika ozledim kara bakmaya yaw

adalet

burcu bilerek acmiyor  :toothy10:  :toothy10: oglana sulaniyon ya birde dun dunusunde firca yedi artik seni evine almiyacak  :tongue3:

burcu-emir

yılbaşı gecesi,möhüm iş yapan sarı şekeeer hatun  :k06:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

burcu-emir

Alıntı yapılan: sarı şekerr - 04 Ocak , 2008, 15:26:55
ben ona şaka yapmıştım...bizim hanım da alınmış...bende özür diledim..o da affetti...durum bundan ibaret...

aradım seni öğlen açmadın telefonu...bende annene gittin sandım...ölçü vericektim senin marangoz için...

ayyy adalet ne fenasınnnn  :toothy10: yetişemedim bacım.özelden yolla ölçüleri,ben iletirim marangoza...

sarı şekerr

adalet bende filliğe aday şekilde yiyorum...azönce kendime kısır yaptım ve 2 tabak yedim... :hungry: dünde kendime milföy hamurdan börek yaptım 3 tane yedim...akşama doğruda canım tatlı çekti bebek.com daki browni toplardan yaptım...yedikçe yiyesim geliyo 1 haftada 3 kilo almışım...yılbaşı gecesi burcularda tartıldım 49.5 dum 52.8 olmuşum...ne olucak halim bilmem...

burcu-emir

senden olsa olsa minyatür fil olur şekerim  :ehi:  daahhaa çook yemen lazım.ayy kısır güzel olmuş muydu,canım çekti yaaa  :sad1:

sarı şekerr

Alıntı yapılan: burcu-emir - 04 Ocak , 2008, 15:32:14
senden olsa olsa minyatür fil olur şekerim  :ehi:  daahhaa çook yemen lazım.ayy kısır güzel olmuş muydu,canım çekti yaaa  :sad1:
hahhahahhahahha :toothy10: :toothy10: çatlada patla...çok güzel olmuş 2 tabak yedim diyorum sana ordan belli değilmi güzel olduğu...
ölçüyüde önce sen kaça kaç vermiştin onu sorucaktım sana...boy 58 ama genişliğine karar veremedim...18 mi olsa 20 mi acaba :dontknow:

adalet

sen onca seyi nerenle yedin  :toothy10:  :ehi: etin ne butun ne   :tongue3:

burcu-emir

Alıntı yapılan: sarı şekerr - 04 Ocak , 2008, 15:35:25
Alıntı yapılan: burcu-emir - 04 Ocak , 2008, 15:32:14
hahhahahhahahha :toothy10: :toothy10: çatlada patla...çok güzel olmuş 2 tabak yedim diyorum sana ordan belli değilmi güzel olduğu...
ölçüyüde önce sen kaça kaç vermiştin onu sorucaktım sana...boy 58 ama genişliğine karar veremedim...18 mi olsa 20 mi acaba :dontknow:
boy 80 di canım.en de 18 küçük gelir diye düşünüyorum,ayy 2cmden mi kaaçıyosun 20 olsun tabiii,tekrardan ölç yine sen

sarı şekerr

Alıntı yapılan: adalet - 04 Ocak , 2008, 15:28:21
burcu bilerek acmiyor  :toothy10:  :toothy10: oglana sulaniyon ya birde dun dunusunde firca yedi artik seni evine almiyacak  :tongue3:
adaletcim aynen bende öyle düşündüm...oğlan anası değilmi işte..beni oğlundan ayırmak için elinden geleni yapıyor...bende vazgeçtim ondan zaten...böyle kaynanayla çok uzun süreli olmaz aşkımız...sen daha iyi bir kadına benziyorsun...senle iyi anlaşabiliriz...erdemlede tabi.. :ehi: