BaHar ÇiÇeKlErİ BüYüYor (Mart-Nisan-Mayıs 2007 Bebişleri)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 07 Eylül , 2007, 21:44:04

« önceki - sonraki »

adalet

bebek com bile seni artik kabul etmiyor  :toothy10:  :toothy10: ana sayfada yaziyor kalitesiz insanalri aramiza almiyoruz  :tongue3:

emire buyumu yaptin cadaloz  :violent1:   :k06:

nagisim iki disli simdilik yatiyor ama cok huysuz 3 disli canavar olacak ya  :k06:

sarı şekerr

adalet hakkaten ciddi soruyorum girebiliyomusun...girebiliyosan nasıl giriyosun banada anlat.. :director:

adalet

giriyom kiz her zamnki gibi hata yaziyorum  :icon_thumright:
bebk com olmasa olmazmi sende bu forumda takil bizi begenmiyonmu  :k06:

sarı şekerr

hayır olurda arkadaşın birine bişey söylemem lazım...
nasıl giriyosun tam olarak anlatsana...

Almiş'inAnniş'i

http://akillibebek.com/index.php?option=com_content&task=view&id=788&Itemid=108/?lid=b18

bebek disiplini ile ilgili bir yazı arkadaşlar
6. ayını dolduran bebeği olan bütün arkadaşlara okumalarını şiddetle tavsiye ediyorum
ama lütfen üyelerin yaptıkları yorumları da okuyun  :icon_thumright:

burcu-emir

disiplin meselesi,bana santranç oyununu hatırlatıyor.her iki taraf da rakibini çok iyi tanıdığını sanıyor,ama doğru hamle hangisi,her iki tarafta bilmiyor  :dontknow:

ღ°cerenay.♥.

nagihan

ben burdayım aslıhan da diğerleri nerde bilmiyom.  :dontknow:

ღ°cerenay.♥.

bu saatten sonragelse gelse adalet gelir nagiş,diğerleri biraz zor :)
sen nasılsın naz kuzum nasıl :opucuk:

adalet

biri adaletmi dedi  :k06:
erdem dis cikariyor canima okutuyior  :y25: uyku denen say yok  :sleepy1:  :caca:
yatirdim bakalim kac dakika uyuyacak

duun nerdeydin kanka
nagis sen bu saate burda olmazdin hayirdir

ღ°cerenay.♥.

kanka dün akşam biyere gittik ,aslında fazla kalmadık ama hiç fırsat bulamadım :dontknow:
düngecede alper hiiiiiiç uyumadı cerende hafif ateşlendi gecem uykusuz geçti.
bugünde ceren daha kötü , gene boğazı :sad1:
yarın durumuna bakıcaz , olmazsa doktora gidice.
doktora girmekta ayrı bi sorun bizde , doktor lafını duyunca daha beter hasta oluyo ceren :sad1:

adalet

gecmis olsun guzel gozlu kuzuma niyekine dr sevmiyormu

kanka bende sen yoksun diye diger foruma dalmistim  :caca:

burcu-emir

aslıhan çok geçmiş olsun canımcım  :sad1: ...inşallah düzelir bir an önce güzel prenses  :amin: onlar hasta olucağına ben hasta olmayı yeğlerim valla
adalet hanım,demek sen buralara sadece aslıhan olunca geliyorsun  :caca: vallahi yolarım seni  :violent1: ,aslıhan olmayınca öbür forumdasın demek.ben gelip o forumu dağıtmaz mıyım şimciiik
hheeeyyytt dağılın bakkkeeemm  :cussing:  :k06:

bu arada erdem paşamın incileri bir an önce çıksın da annesi ve kendisi rahata ersin  :amin:
nagişim,dünüşüm,nasıl verim alabildiniz mi,jopla dan.bu arada dünüşüm de hasta nazım da hasta inşallah hemencecik iyileşirler  :amin:

adalet

buycuuuuuuuuuuuuuuuu  :k06: allah iyligini versin kiz vallah ben ilk bu forumu aciyorum sizde kimse yoktu aslihan tek gece oluyor o anlamda dedim yoksa hepiniz aslihanziniz hepiniz burcusunuz ay anlatabildimi  :love9:

teyzesi disimin basi gozukuyor  :k06: ama yinede annem rahatsiz ediyorum  :caca:

sarı şekerr

burcu napıyosun bacım...emir paşam nasıl?

adalet affettinmi kız? :k06:  :opucuk: