BaHar ÇiÇeKlErİ BüYüYor (Mart-Nisan-Mayıs 2007 Bebişleri)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 07 Eylül , 2007, 21:44:04

« önceki - sonraki »

nagihan

ay ben bu kızı yerim ya.
:nazar: çok tatlı çıkmış ceren kuşum.
benim için öp annesi
hadi sizlere iyi geceler yarın görüşürüz. eşlerinize selamlar byeeeee

burcu-emir

aslıhan cerene bayıldım allah nazarlardan saklasın  :nazar: :nazar: senin çocukların zaten çok güzel ikisinede  :nazar: :nazar: allah mutluluğunuzu bozmasın canım benim.
ama sen de bi içim su olmuşsun,ne kilon kalmış ne bişey fıstık olmuşsuuuun fıstttıııkk  :nazar: bizim gibi dombililere de formülünü ver bacım ne yaptın da dal gibi oldun

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: adalet - 23 Aralık , 2007, 23:42:54
tutututu masallah cok guzel bir ailesiniz  :nazar: :nazar:
alper sanki esine benziyor
ceren hanimin yerinde geyet guzel  :k06:mavilerde cokta yakismis gozlerin rengi ortaya cikmis
kanka dal gibisin birde kilonda rahatsizsin seni kiniyorum mankenlere tas cikaritrsin  :k06:

teşekkürler kankacım :opucuk:

beni kınama kanka , zayıf gibi görünüyorum ama kilonun hepsi göbekte ,bu beni çok rahatsız ediyor ...
hamilelik öncesi kiloma 3 kilo kaldı
ama iş bitmiyor  3 kg gidince...
hamilelik öncesindeki hamilelik öncesi kiloma yaklaşabilmek içinde en az 3 kg daha vermem gerekiyor :k06: bilmem anlatabildimmi :k06: :k06:

burcu-emir

nee hamsiii sarması mııı  :-ooo oooyy yemede yanında yat .mesaj yazarken göndermişsin son anda gördüm,ağzımın suyu aktııı gece gece  :hungry: ben nah kilo veririm bu gidişle,daha fotografta acıkıyorum ya  :k06:
nagişcim iyi geceler  :opucuk:

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: nagihan - 23 Aralık , 2007, 23:44:44
ay ben bu kızı yerim ya.
:nazar: çok tatlı çıkmış ceren kuşum.
benim için öp annesi
hadi sizlere iyi geceler yarın görüşürüz. eşlerinize selamlar byeeeee
iyi geceler nagiş teyzesi , öperim  :opucuk:

Alıntı yapılan: burcu-emir - 23 Aralık , 2007, 23:45:42
aslıhan cerene bayıldım allah nazarlardan saklasın  :nazar: :nazar: senin çocukların zaten çok güzel ikisinede  :nazar: :nazar: allah mutluluğunuzu bozmasın canım benim.
ama sen de bi içim su olmuşsun,ne kilon kalmış ne bişey fıstık olmuşsuuuun fıstttıııkk  :nazar: bizim gibi dombililere de formülünü ver bacım ne yaptın da dal gibi oldun

sağol burcucum  :opucuk:
yok dal gibi değilim abartmayın arkadaşlar , şımarıcam ondan sonra kalıcam bu kiloda :k06:
gaz verinde göbeği eriteyim bari :laughing7:

hamsi sarma evet , bugünlerde aklımdan çıkmıyo , bayram geçsin diye zor bekledim :hungry: :k06:

burcu-emir

yaw kardişim söylesene ne yaptın da eridin öleee  :caca:

adalet

kanka sarmasi nasil oluyor ay bayilcam  :y25:
bana cabuk hamsi getirin  :k06:
ellerine saglik goruntu super  :hungry:

uyuyan prense cok tatli  :nazar:

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: burcu-emir - 23 Aralık , 2007, 23:53:46
yaw kardişim söylesene ne yaptın da eridin öleee  :caca:

:k06:
özel bişey yapmadım da denebilir, bir ara kendimi fazla zorlamadan hareket yapıyordum ama düzenli devamettiremedim.
ama esas etken asansörsüz bir apartmanın 4. katında ouruyor olmam olabilir :k06: birde 2 çocuk birdeeee erkenden emeklemeye başlayan bir bebek :k06:

ama hakkatten okadar zayıf değilim , bakmayın siz orda zayıf görünüyorum , göbek rahat 5 aylık kadar var yani :laughing7:

burcu-emir

yok be bacım tığ gibi olmuşsun valla  :nazar: nazar etmiyelim sana  :nazar: :nazar:

ben gider kızlar gözlerim acıyo artık,bu kadar yemek falan görünce karnım acıktı,kociş bana enfes tostlarından birini yapıyo,gidip onu mideye indireyim öyle yatayım,tam fil gibi olmaya ideal şeyler yapıyorum  :suclu:  ama hayalim tığ gibi olmak  :ehi:

adalet

bilin bakalim ne oldu erdem uyandi emdirdim geri geldim  ;D

kanka san burdan bir uacarim   :toothy10: zayifsin iste

nagisim iyi geceler daha karpuz kesecektik  :wave:

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: adalet - 23 Aralık , 2007, 23:54:52
kanka sarmasi nasil oluyor ay bayilcam  :y25:
bana cabuk hamsi getirin  :k06:
ellerine saglik goruntu super  :hungry:

uyuyan prense cok tatli  :nazar:

kanka tadıda süper :hungry:
sen gel ben sana yaparım  :hungry:

burcu-emir

aay şunu anlatmadan gitmiyeyim
dün alışverişe gittik,bi mağzada,soyunma kabinlerinin olduğu bölümde adam emir den biraz daha büyük bi bebekle karısını bekliyodu,bende kendimce diyorum ki,kadın yeni doğum yapmış,o da benim gibi kiloludur,kabinde debeleniyodur içine girmek için ( bazen çok kötü oluyorum yaaa  ::) emineden kesin kötü kadın ikonu istiycem  :ehi: ) neyse biz emire bi iki şey ladık yam kasada karşılaştık yine,hatun ipince ve uzun ben tabii dumur  :-ooo orda ağlasam mı ölsem mi diye düşündüm  :tongue3:
neyse bu kadar kendimi acındırmanın üstüne süper bi tost yiyip mutlu olayım bari  :toothy10:

adalet

buycu tost kasarlimi  :hungry:  :k06:

bir tosta  kandirldin bizi birakiyon  :toothy10:
sanaa iyi geceler

adalet

kanka insallah bir gun olur hamsini yerim  :hungry: :k06:

burcu kendinin magazanin caminda atsaydin ya  :toothy10:

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: adalet - 24 Aralık , 2007, 00:08:23
bilin bakalim ne oldu erdem uyandi emdirdim geri geldim  ;D

kanka san burdan bir uacarim   :toothy10: zayifsin iste

nagisim iyi geceler daha karpuz kesecektik  :wave:

kanka uç gelsene  :k06: :k06: :k06:

burcu geçmiş olsun :k06: tostunu ye sen boşver bacım...

bak bende anlatayım bi dumur vakası :k06:
arkadaşım ikinci doğumunu yapmıştı ,ilk defa görücektim uzun zamandır .
kesin kilosu kalmıştır dedim , 2. doğum ya...
bide ne göreyim ,benim yarım kadar :-ooo
bende bir tane onda iki :icon_scratch: :'(
aynen bende senin gibi dumur olmuştum :laughing7: