BaHar ÇiÇeKlErİ BüYüYor (Mart-Nisan-Mayıs 2007 Bebişleri)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 07 Eylül , 2007, 21:44:04

« önceki - sonraki »

sarı şekerr

hasretime daha fazla dayanamamışlar :toothy10:
heralde yani erken gelicekler...üstleri başları düzülecek...alışverişlere çıkılacak...bayram öncesi şöyle bir istanbul turu yapılacak... :cildir:

nagihan

burcu-emir

adalet

demi sekerim benide uzduler buycu sagol baci
adem isten gelirken oraya ugramis vallah herkesin icinde kadina fircayi cekmis nedesin beyeirsin
benim dukanim cocuklar esyayi ellemesin diye gozliyorum  :violent1:
kadin zaten yasli birsey adem dedi baktim heycanlandi birakip gelmis ama oh olsu beni uzesen bnim kocada seni uzer  :hello2:  :muzz:

adalet

kanka gordum seni burdasin  :director: ozledim seni kocanin gelmesi senin icin iyi oldu ama benim icin olmadi  :k06: seni bende ayirdi hic gorusemiyoruz  :crybaby2:

razi dogum gunu cocugu sen aksam msn den ayrildiktan sonra nagisle burcu senin dedikodunu yaptilar yaseminde sahit ben kizdim ayip dedim arkasinda konusmayin dedim ama dinlemediler  :k06:  :toothy10:

neymis merak ediyorlar kocan sana ne almis acaba ay neyse daha fazla kalitemi bozdurmayayim  :k06:

sarı şekerr

remziyemizin doğum günüymüş bugün...
remziyecim doğum günün kutlu olsun..Sevdiklerinle,yavrunla, mutlulukla geçireceğin nice güzel senelere...  :opucuk:

adalet

seker hanim seni ok hanum efendi gordum hayirdir   :ehi:  :tongue3:

cumaliyi okuldan aldiktan sonra boranin dogum gunune gitcez  :hieyt:  :muzz:

nagihan

kız adalet.sen ne paçoz karısın öyle.iki gözüm önüme aksın yalan. banane canı kocası ne hediye aldıysaaaa.aaaa üstüme iyilik sağlık  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
valla dedikodu yapmadım canım remziyem  :k06:

ღ°cerenay.♥.

kanka doğru diyosun,artık vakit bulamaz oldum foruma msn ye :sad1:
çocuklarında ikisi birden rahatsızlandı,burunlar çeşme :'(
bazen açıyorum sayfayı ,bşşey  yazamadan kapatıyorum.
biraz zamanım var üdolaşıvereyim forumu,dünüşümün doğumgünüymüş ,doğumgünün kutlu olsun dünüşüm , sonraki yaşlarınıda beraber kutlarız inşallah :k06:

sarı şekerr

adalet ne kıskanç kadınsın sen be :caca:
kalitemi sen bozdun..burcu bilir beni pek hanfendüyümdür...ne olduysa seni tanıdıktan sonra oldu...ne salon kadınlığım kaldı nede first ladyliğim...bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyliyim diye boşuna dememişler...paçozun arkadaşı paçoz oluyor...yada üzüm üzüme baka baka kararıyor yani paçozlaşıyor... :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Almiş'inAnniş'i

selam kızlarr
yasemincim teşekkür ederim  :opucuk:
bu gün bende bir duygunluk
bir halsizlik
birde gerginlik var  :icon_pale:

ღ°cerenay.♥.

iyi akşamlar kızlar , dünüşüm noldu geçmiş olsun :flowers:
yasemin , bitanedir benim kankacım,inanmam :D

Almiş'inAnniş'i

olan bişi yok  :dontknow:
ben sadece kötü hissediyorum  :icon_pale:
neden her doğumgünümde böyle hissediyorum ben ya  :BangHead:

sarı şekerr

Alıntı yapılan: cerenay - 12 Aralık , 2007, 22:23:01
iyi akşamlar kızlar , dünüşüm noldu geçmiş olsun :flowers:
yasemin , bitanedir benim kankacım,inanmam :D
aaaaaa aslıhan olmaz ama bu kadarıda :caca: hep kankam haklı,hep kankam haklı..bizim hiç mi haklı yanımız yok yani..kadın paçoz işte mahallede ne kavga etmedik bakkal bırakmış,nede manav...geçimsiz kadın belli değilmi ettiği kavgalardan :caca:

burcu-emir

aaay adiloşş,ne fesatmışsın seeen  :-ooo anam korkulur senden.şimdi bunları okuyamazsın biliyorum,küçücük bi çocuğun doğum günü pastasını lüpletiyosun kesin  :toothy10:  sen buralara uğrarsın ,görürsün o zaman  :violent1: :caca: