BaHar ÇiÇeKlErİ BüYüYor (Mart-Nisan-Mayıs 2007 Bebişleri)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 07 Eylül , 2007, 21:44:04

« önceki - sonraki »

adalet

aaaa ne istiyorsunuz bende  :caca: nazariniz deydi bak iki gundur giremiyom  :k06:
ben sizin gibi forumda fink atmiyorum bizim sayfaya tek yaziyorum binde bir baska sayfalara yaziyorum bebeklerin ilklerinde cok yaziyorsunuz ben yazmiyorum  :ehi: neyse diyerg forumda ayni kendi sayfamda yaziyorum  :icon_thumright:

gelelim erdeme yavrum dunden beri kusa kusa bir hal oldu hep balgam cikarti daha once antibiyotik vermistik yenimi etkisini gosteriyor  ???
birde ishal banyo dolu bir taraf kusma bir taraf kaka  :toothy10: simdi hepsini yikayip makinaya atmam lazim  :sad1:
ateste vardi simdi uyuyor  :sleepy1:

yarin boranin dogum gumnu  :hieyt:

**sevim**

selam kizlar
adalet gecmis olsun.kiyamam yavruma.ya benim gordugum zamanlarda biseyi yok cocugun.sen hergun bana goster onu  :k06: biseycigi kalmaz onun.
ben de su hediye sayfasina bakiyorum hergun.bizim gonderdiklerimizi koymus mu arkadas diye.ama yok  :y25:  :sad1: neyse ben isimin gucumun arasinda hergun bakiyorum iste .
evet yarin partimiz var.ve hergun uyuyan boran bugun uyumamak icin direniyor.
aglayan keki yaptim.ispanakli pastanin keki de pisiyor.
cok isim var coookkkkk.
adalet`ten irem`i biraz bakmasini rice ettim.cumali`nin surat hemen degisti.ee hak veriyorum tabii.benim yaramaz kizi kim ister ki  :laughing7: aglanacak halime guluyorum iste  :crybaby2: sabah yine bisey yemeden gitti.
adalet`i bebek.com a ben davet etmistim.yani uye olmasini ben istemistim.bi sene hic yazmadan okudu hep.ben ondan cok once uye olmustum.ama a dan z ye herseyi bilir o.ben de arada ona sorarim  :laughing7: ama o da hakli.burda kim var ki?arada benle gorusuyor o kadar.siz onun sanal dostlarisiniz    ;D neyse ben isime bakayim.kek pisti.daha irem`i alicam.muhal;lebisini yapicam.offff kadinlarin isi biter mi???benim koca da fosur fosur uyuyor  :BangHead:

adalet

kiz sen ne cumaliye bakiyon gonder sen olmadigin zaman ben iremle ilgileniyom sanirim biraz kiskaniyor koca esek  :toothy10:
bende daha sarma saracam boranin dogum gunu icin ama sarmalar sevimde bana ulassa super olur  :director:
erdem seni gorunce kendine geliyor insallah yarin miz mizlamaz milletin icinde  ???

**sevim**

yok kiskanma degil de cumali irem`in gurultusunu cekemiyor  :k06: cocugun kafasi goturmuyor  :laughing7:
ne sarmasi kiz bosver.senin cocuk hasta  :sad1: onunla ilgilen sen.benimkini de dun disariya cikartmistim.ruzgarli,soguktu.bugun buynumuz akiyor  :sad1:
tam da gununu bulduk.uyumadi da  :cildir: hicbisey de yaptirtmiyor bana.
kiz nasil ulastirayim sana yapraklari.neyse ben onlari kargoya veriim yarin aksama eline gecer  :laughing7:  :tongue3:
ben yapmaya calisicam bu aksam.bakalim bunca seyin altindan kalkabilecek miyim? ???
hayirlisi bakalim.slkmayayim kendimi.esim kiziyor zaten.hazir biseyler alalim niye ugrasiyorsun.
erkekler anlamazlar ki iste  :caca:
neyse ufak bi mola verdim.simdi kaciyorum yine  :opucuk:

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

Ayyy biri sarmamı dedi ayyy doğum günü pastasıda olucaktır tabii
Sevimm oraya burdan kaç saatte gelirim, dolma ayırın bana heyyyt  :caca:

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

nagihan

selincim.ta ingilterelere gitmek masraflı olur canım  :laughing7:
sen en iyisi en yakın pazara git. al bir kaç demek salamura yaprak. otur sar bacım
hem uçak biletleri de çok pahalıdır herhal  :toothy10:

sarı şekerr

adiloşum geçmiş olsun erdem paşama...kuzucuklar hiç hasta olmasa da onların yerine biz hasta olsak...anne değilim ama onların hasta olduğunu duyunca içim parçalanıyor...
bu arada salgın var sanırım bende yatak döşek vaziyette yatıyorum...grip oldum..boğazlarım ağrıyor,çümüğüm akıyor,hapşırıyorum...çok kötüyüm çok...emir paşamı görmeye gidemedim bugün oyüzden...kuzucuğum daha yeni iyileşti,tekrar hasta olmasına helede benim yüzümden hasta olmasına asla dayanamam...sırf bu yüzden biran önce iyileşip emirimi koklayabilmek için akşama kadar ilaç ve nane limon kaynatıp içiyorum...

nagihancım sen nasılsın seninlede uzun zamandır görüşemiyoruz...naz kuzum nasıl?yanaklarından öpüver yerime :opucuk:

remziyeeeeee seni unuttuğumu sanma almişimi öpüyorum diycektim vazgeçtim,hasta olduğum aklıma geldi..ama sen benim yerime öpersin dimi annesi :opucuk: ha

bir akşam sözleşsekte hepimiz bu sayfada yazışsak..ne güzel olur değilmi?

nagihan

iyiyim hayatım,sana çok geçmiş olsun. çabuk iyileşirsin inşallah.
nazda biraz rahatsız. hapşırıyor,arada sümükleri akıyor. ben hemen peditusa ve sterimar spreye başladım allahtan çabuk toparlıcağa benziyor.
yarın nazı kontrole götürüyorum.
evet sözleşelimde hepimiz online olalım. özledik toplu msn muhabbetini

adalet

selam kizlar bir hindiyan salagi yuzunde cok sinirlendim
basta anlatayim sizde anlayin

burda kucuk bir market var hindiyanlarin
bazen gidip alisveris yaparim gitigimde kadin beni takip eder sanki biz birsey calacaz
sevimde soylemistim sevimde ademe soyle nasil insanlar olduklarinizi soylesin yada gitme bende bir aydir gitmiyordum dedim hic ademe soylemeyim
neyse sevim iremi yanima gonderdi cumalinin okul saatine yakin kalkip baska markete gitik orda cumaliyle ireme cikolata aldim sonra cumaliyi aldik ve hintiyan marketine gitik iceri gideken cumalide iremde cikoltalarinin acmislar yiyorlar ellerinde alacaktim hani orda yemesin sonra demsin burda calmislar diye ama cocuklar yiyor neyse cumali yanima gelerek
kadin bana diyor birseyi eleme ellerin cikolata arkama donderdim kadin arkamda nereye gidiyorsak arkamda geliyor markete tikli tiklim dolu ama onun goleri bizim uzerimizde bende
sinerlenip ciktim ellim ayag resmen titriyor sinerden oan adem aradi ne yapiyon diye hic dedim sesin niye oyle geliyor basladim telefonda aglamaya adem dediki uzlme ben gelirsem o kadina gostercem asil ademe soylemek istemiyordum simdi gelip kaga cikaracak
iste boyle  :cildir:  :cildir:

burcu-emir

adaletim neler yaşamışsın ya akşam akşam  :sad1: ben sizi paramla döverim desydin ya bacım  :k06: gitme sende bi daha oraya,orda satılan başka yerde satılmıyomu sanki ?? manyak mıdır nedir? ben de sinirlendim şimdi  :caca:  erdem paşam nasıl oldu,iyi mi biraz  daha
yaseminimde hasta oldu  :crybaby2: can yoldaşımı bi türlü göremiyorum,bugün aradı,sesi felaketti.sana kurabiye getiremiycem beni yanlış anlama diyo,ayy delüüü ben seni nasıl yanlış anlarım  :love9: geçmiş olsun tekrar canım benim  :opucuk:
yaw bi msn toplantısı yapsak gerçekten yine,görüşemiyoruz madem msn toplantısı yapalım  :hello2:
bu arada remziye nerde yarın doğumgünü,bi kutlama düzenliyelim ne dersiniz  :director:

nagihan

ay ay ay ay. remziyemizin doğum günü demek.
süper olur. herkese duyurulur. yarın akşam olsun ama bu toplantı. çünkü gündüz nazı dr. götürücez. oda mümüklendi. valla burnumu kaşıyor. sümüklü ellerini heryere sürüyor garibim. uykusuda geldi. bende hemen tütünü içirip uyuttum.  :'(

burcu-emir

nagihan gelinimde emir gibi olmuş demekki,size ilaç vermeyecek büyük bir ihtimalle,okyanus suyu ve bol bol temizle diyecek.öksürük yapıyor çünkü  :honk:
doktor bize bunu verdi,burnundaki mümükleri çekip,rahat nefes almasını sağladık,yoksa,burnu tıkanınca çok ağlıyordu,uyumuyordu.bu aletbenim çok işime yaradı,tavsiye ederim canım.inşallah siz bunları yaşamazsınız.

http://www.e-bebek.com/Product_Detail.aspx?ProdID=25858

nagihan

sarı şekerr

12 Aralık , 2007, 00:32:28 #2548 Son düzenlenme: 12 Aralık , 2007, 00:34:00 şekerr
adalet başına gelenleri okuyunca çok üzüldüm ve o salak kadına da çok kızdım..herkezi kendileri gibi sanıyor bunlar... :caca: ama bir şeye de çok şaşırdım...birisi seni sinirlendirmiş... :k06: sen ve sinirlenmeyi bir arada düşündümde çok komik durdular yanyana :ehi: senin gibi bir kadını sinirlendiren o manyak marketçiye yuh diyorum başkada birşey diyemiyorum...

nagihancım geçmiş olsun naz kuzuma...demek oda hasta benim gibi...bende salya çümük vaziyette dolanıyorum valla..tez zamanda şifasını versin rabbim naz kuzumun...

burcucum kardeşim benim...geçmiş olsun dileklerin için çok saol...biran önce iyileşeyimde şu kuaföre gidelim istiyordum..haftaya hastane işlerim var ve en kötüsünü duymaya hazırsan şimdi söylüyorum...bu cuma günü kayınvalidemler geliyor :cildir: anneme söyledim cumaya geliyolar diye...zavallı annemde onlar varken sakın tüp bebek falan yapma paranız boşa gider,sinirden tutmaz diyor... :crybaby2: Allahtan onlar gittikten sonraki tarihlere rastlıyor transferim...offff Allahım ben ne günah işledim de bu kadını bana kaynana olarak verdin... :(

burcu-emir