BaHar ÇiÇeKlErİ BüYüYor (Mart-Nisan-Mayıs 2007 Bebişleri)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 07 Eylül , 2007, 21:44:04

« önceki - sonraki »

adalet

cegirge hastalik ters tepki yapti  :k06: cocuk sanki dopink almis
dogru dorst bir seyde yemedi  :'(

masallah pasam imzandaki resmine bayildim kara tosunum benim  :nazar: :nazar:

ღ°cerenay.♥.

adalet geçmiş olsun , cereninde bademcikleri iltihaplanmıştı , şimdide burnu akıyor inşallah hastalanmaz alper bi yandan o biyandan , biterim artık :icon_pale:
dünüşüm geçmiş olsun , demek kilotlu çorap mantar yapmış haaa :ehi: :k06: :k06: şaka ,anladım meseleyi, altını nemli bırakma , yanında bir tuvalet kağıdı yada peçete bulundur sürekli, nemli kalırsa kurularsın...
bu arada yazmışsın ya ,kısa çorapla üşür diye , ben acayip oluyorum bunları okuyunca , burası çooook sıcak çünki :icon_scratch: geceleri serinledi ama bir pike örtüyoruz sadece
burcu erdem paşam çok tatlı çıkmış resimde
sevda sanada maşallah,
özgül sendende duyarız yakunda bu hikayeleri, aynen katılıyorum burcuya :k06:

Almiş'inAnniş'i

zatti beni bi sen anladın dünür  :opucuk:
valla biz klima yakıyoz şimdilik yetiyo
ama daha soğuklarda çalışmıyo klima, bizim ev sobalı ve ben soba yakmıyorum çok pislik  :cildir:
geçenm sene çok iyi geçti klima bize yetti bu sene de ufo almayı düşünüyoruzx, bakalım nasımış  ::)
biz yorganla yatmaya başladık ve ben artık kışlıkları çıakrdım, bu kış biraz erken geldi istanbul a  :honk:

almira nın neden mantar olduğunu çözdüm  :sad1: sebebini anlatması uzun sürer ama sebep ne külotlu çorap ne bez ne ıslak mendil  :-\ sadece benim dikkatsizliğim ve unutkanlığım  :BangHead: :BangHead: :BangHead:

bezimiz çok iyi allaha şükür ben saatlerce altını değiştirmeyi unutsam bile şimdiye kadar hiç nemli görmedim almira nın altını, huggies üretenlere  :aferin:

damadım ve kızımın görümcesi nasıl oldular? düzelme var mı?

bucuuuuuuuuuuu nireye kayboldun yine habersiz  :caca: emir paşanın resmini bende çok beğendim  :nazar: ama bu çocuk çapkın bakıyo kardeşim ya  :k06:

adiloş nasıl oldu cumali? sen erdeme "dur burcu teyzenle konuşuyom" dediğinde erdem sana ne cevap veriyo  ???
bence cevap şu oluyodur "ıngaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa"  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

nagişten bi süre daha hayır yok bize, işi başından aşkın  :sad1: keşke yakın olsaydık en azından naz a bakardım o da işini rahat rahat yapardı  :icon_flower:

çalışırken bi müteahit amcayla tanışmıştım ve beni çok sevmişti,sen çok dürüst bir insansın ben seninle irtibatı kesmicem demişti ve telefonumu aldı ara sıra arar beni. en son almira yeni doğmuştu aradığında ve bu gün aradı. bebeğin nasıl, büyüdü mü dedi. bende büyüdü dedim. iş bakıyomusun dedi, evet artık iş bakmaya başladım dedim. benim bilgisayar bilen birine ihtiyacım var haftaya görüşelim dedi  :hello2:
eğer benim ve ailem için hayırlıysa olur inşaallah  :amin:

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

Remziye ufo yu tavsiye ederim, hem ısı olarak, hemde havadaki nemi kurutmuyo  :icon_thumright:

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

Almiş'inAnniş'i

sibell&gökhan

REMZİYE İŞALLAH OLUR CANIM HER İKİ TARAF İÇİNDE HAYIRLIYSA OLSUN DEDİĞİN GİBİ...
SALI GÜNÜ BANA YENİ BİR İŞ TEKLİFİ GELDİ HER YÖNDEN ŞARTLARI ÇOK İYİYDİ CUMARTESİ PAZAR TATİL SABAH 8 AKŞAM 5  :icon_scratch: KAFAM KARIŞTI AMA KABUL ETMEDİM AKLIMA SEN GELDİN KEŞKE YAKIN OLSAYDIK SANA YÖNLENDİRİRDİM BU ARADA ALMİŞE GEÇMİŞ OLSUN DR KREM VERMİŞTİR HERALDE İŞALLAH İYİ GELİR...
HASTA OLAN TÜM BEBİŞLERİMİZE VE ANNELERİNE ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM EVET ARTIK HAVALAR SOĞUDU ÇOK DİKKAT ETMEMİZ GEREKİYOR...
BURCU VE ASLI KENDİNİZİ ÖZLETMEYİN BU KADAR YA AYIP OLUYO AMA  :caca:

sevda

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: sibell (GÖKHAN) - 25 Ekim , 2007, 13:32:50
REMZİYE İŞALLAH OLUR CANIM HER İKİ TARAF İÇİNDE HAYIRLIYSA OLSUN DEDİĞİN GİBİ...
SALI GÜNÜ BANA YENİ BİR İŞ TEKLİFİ GELDİ HER YÖNDEN ŞARTLARI ÇOK İYİYDİ CUMARTESİ PAZAR TATİL SABAH 8 AKŞAM 5  :icon_scratch: KAFAM KARIŞTI AMA KABUL ETMEDİM AKLIMA SEN GELDİN KEŞKE YAKIN OLSAYDIK SANA YÖNLENDİRİRDİM BU ARADA ALMİŞE GEÇMİŞ OLSUN DR KREM VERMİŞTİR HERALDE İŞALLAH İYİ GELİR...
HASTA OLAN TÜM BEBİŞLERİMİZE VE ANNELERİNE ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM EVET ARTIK HAVALAR SOĞUDU ÇOK DİKKAT ETMEMİZ GEREKİYOR...
BURCU VE ASLI KENDİNİZİ ÖZLETMEYİN BU KADAR YA AYIP OLUYO AMA  :caca:

:-ooo nagiş de iş arıyo keşke ona söyleseydin

burcu-emir

kızlar nasılsınız bugün ... resim için iltifatlarınıza teşekkür ederim.
bugün burası yağmurlu,eskiden yağmur yağdığı zaman,öfler-pöflerdim.şimdi göbek atıcam nerdeyse  :k06: susuz kalmıyalım da,ben herşeye razıyım.
remziye,ufo çok kullanışlı canım,tavsiye ederim.bayağı bir sıcak yapıyor,hem elektrik faturanda rahatlar canım.malum,klima acayip elektirik çekiyor.eğer işin olursa ve sana Almişe uygunsa çok sevinirim  :hello2: dualarım seninle  :amin: nasıl olsa bilgisayarın olacakmış,bizi de unutmazsın,gün içinde bol bol yazışırız.

Almiş'inAnniş'i

saol canım bende hep hayırlısını istiyom ama çalışırsam şu süt işini napıcaz bilmiyom  :honk:

sevda

Sağarsın güzelim yada eve yakın olursan ki inşallah öyle olur eve gider öğlenleri emzirisin diycem ama işnede bağlı tabiki..

adalet

selam kizlar
cumali aksam iyidi yatga girdigi gibi oksuruk basladi gece beni uyandirdi nasil agliyor yavrum cok hasta hali yok konussun  :y25:
o aglayinca bende dayanmadim bende ayladim sonra diyorki anne sen aglama ben iyim sut verdim ilcalarini verdim gece sonra biraz nefesi duzeldi uyudu geceye gore simdi iyi banyo yaptircam yatagina koycam   :amin:

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

Remziyecim ufoyu kullanıyoruz gerçekten elektrik faturasıda çok iyi geliyo mesela 1 aydır yakıyorum gece gündüz hiç kapamadan 80 ytl gelmiş, iş konusunada gelince canım ilk günler biraz zor gelicek hatta ağlıycaksın ama olsun sonra alışıyon hatta  işe gitmek daha iyi geliyo bazen  :k06: canım şeyi merak ettim almiraya kim bakıcak  ::)

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

sevda

Adaletcim üzülme onun sana ihtiyacı var unutma ee sende ağlarsan bebeğine kim moral vericek yapma neolur onun yanında ağlmamaya çalış bak yavrucak nelerde demiş sana ah canım kıyamamam ben ona... :-[

Bu arada bizim artık kaloriferler yandığı için gerek kalmadı ısıtıcılara ama ufonun iyi olduğunu ve tasarruflu olduğunu biliyorum bizim dükkanlarda onlardan var eşim klimadan daha iyi olduğunu söylüyor... ;)

sibell&gökhan

aa canım ama nagihan naz 1 yaşına gelene kadar çalışmayı düşünmüyordu benim bildiğim öyle yani vallahi hem ne iyi olurdu üstelik tek arabayla gidebilecekti ama aldılarmı muhasebeci bilemiyorum çünkü çok acil ihtiyaçları vardı eşime sorarım ben eğer almadılarsa nagişde isterse oldu bu iş ozaman işallah.akşama eşime sorayım sonra nagişi ararım ben...