BaHar ÇiÇeKlErİ BüYüYor (Mart-Nisan-Mayıs 2007 Bebişleri)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 07 Eylül , 2007, 21:44:04

« önceki - sonraki »

sevda

Almiş'inAnniş'i

adalet söyle o erdemine benim cumali min saçını çekmesin  :caca:

adalet

razi alemsein  :toothy10:
tamam soylerim bir daha yapmaz teyzesi

bunlarda razi teyzeme gelsin yanindaki irem sevimin kizi

[eklenti yönetici tarafından silindi]

sevda

jbdun

günaydınnn,

razicim evlilik yıldönümünüz kutlu olsun canım  :opucuk: , yaşlanana kadar hep güzel günler geçirirsiniz inşallah birlikte  :amin:
adaletcim maaşallah erdeme nasıl da büyümüş :nazar: ve cumaliyle, ireme de  :nazar: :nazar:
erdeme geçmiş olsun canım :sad1: ecrinin de bu aralar burnu tıkalı ...

Almiş'inAnniş'i

jbdun teşekkür ederim canım arkadaşım, hepimiz eşlerimizle ve çocuklarımızla huzurlu bir ömür geçiririz inşaallah  :amin:  seni ve cimcimemi kocaman   :opucuk:

adalet çok tatlı çıkmışlar ya  :nazar: irem ve cumali çok yakışmış birbirilerine  :k06:

sevdacım sende hoşgeldin  :muzz:

duru boncuk

evlilik yıldönümünüz kutlu olsun canım allah bir yastıkta kocatsın sizleri bir ömür ayırmasın :love7: :love7:

Almiş'inAnniş'i

:amin: özgülcüm çok sağol.
sizde bebişinizle huzrulu ve mutlu bir ömür geçirirsiniz inşaallah  :amin:

duru boncuk

sevda

MUTLU YILLAR SİZEEEE

GÜZEL SENELER SİZEEEE

HEP MUTLU OLUN SEVDİKLERİNİZLEEEE

RAZİCİM SEVGİLİ EŞİNE VE SANA BİR ÖMÜR BOYU MUTLU OLMANIZI DİLİYORUM EEE KIZIMINDA BU SEVGİ DOLU AİLEDE HEP MUTLU BÜYÜMESİNİ TEMENNİ EDİYORUM SEVGİLERLE....

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

Almiş'inAnniş'i

sibell&gökhan

almişin annesi yıl dönümünüz kutlu olsun canım ALLAH bir ömür boyu beyaz sevdanla ve cimcimelerinle beraber hep sizinle olsun canım mutlu,güzel,sağlık dolu bir ömür diliyorum  :flowers:

( işallah bu sefer gider msj yoksa deli olacam ya )

Almiş'inAnniş'i

sevda

burcu-emir

adaletcim,erdem fena çıkacak galiba,baksana cumalinin kafaya nasıl yapışmış  :ehi: maşallah kuzuma çok güzel bi çocuk oldu.bu arada cumalinin ireme bakışını da kaçırmadım yani,pek bi alıcı gözüyle bakmış  :k06: