BaHar ÇiÇeKlErİ BüYüYor (Mart-Nisan-Mayıs 2007 Bebişleri)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 07 Eylül , 2007, 21:44:04

« önceki - sonraki »

**sevim**

ha ha adalet ben de yazmistim erdem benim yanimda melek gibi oluyor :aferin:seviyor sevim teyzesini velet :k06:
nagihan remziye bugun geziyor mu yani?gez remziye`cim gez iyi eglenceler size :)
bugun benimki de evde olacak.ama daha uyuyor :sleepy1: :violent1:
oglen olmadan uyanmaz benimki :cildir:neyse boran`da uyuyor.ben de biraz takilip 12 de irem`i okuldan alicam.sonra alisverise cikariz.gorumcem dogum yapacak.bebise biseyler alip turkiye ye gondericez.
adalet sana gelirdim ama bugunu kocacigimla gecireyim :love9: :love3: :k06:
yarin bulusuruz :)

adalet

sen kocanla gez anam adaleti dusunenmi var  :k06:
gecen adem benle cumaliye kiziyordu size turkiyedemi komsu getircem komsumuz yok diye ademe dert yaniyorduk #

cumalide diyorki hakiyi getirsen ben yok demem ademde zaten sinerlenmis ay cok guldum  :toothy10: haki an sevdigi arkadasi  :muzz:

benimkide yatiyor hava guzel olsa parka gideriz an az  :crybaby2:

ne yapalim artik yarini bekliyelim  :k06:

nagihan

adalet

**sevim**

ay yok canim ne gezmesi.kiyamam sana ben :opucuk:
aman havayi gormuyor musun :cildir:tipik ingiliz havasi iste :-\
iki cocukla pek bisey anlamiyorum gittigim yerden.gerci gecen gun yemege goturdugunde irem arabasinda uyumustu.boran`i da restoranttaki mama sandalyesine oturttuk. :hungry:elindekileri yedi :aferin:biz de rahat rahat yemegimizi yiyelim derken benimkinin telefon caldi. :-oooisyerine cagirdilar :crybaby2:ne yapalim iste bizim gezmelerimiz boyle.saglik olsun :)
nagihan`cim bakma sen adalet`in evdeyim falan dedigine.adem iki gun gezdiriyor onu.ee haftada iki gun de benimle geziyor :tongue3:ee diger gunlerde evde olsun artik demi :tongue3: :k06:

adalet

ha ha sevim kiz dur biraz kendimi acindirayim ramaz geldiginden beri pek gezmiyoruz adem cekilmiyor haftada bir gun cikiyoruz ornegi dun cikmadim ama sana geldik  :k06: :k06:
evet havada guzel deyilki gitigimiz yerlerde kapali yerler  :(

adalet

sevimmmmmmmmmmmmmmmmmmm cocuklarin cetvelini yapsana  :violent1: :caca: :cussing:

**sevim**

kiz cetvele zaman mi kaliyor :-\
boran uyanmis.ben de telefondaydim babasi yaninda diye gitmedim iki dakka.hemen yukardan seslenmeye basladi :cildir:gel al diye.12 den once kalkamaz benimki :violent1:
neyse ben cikiyorum.boran`in corbasi yapilacak,alti temizlenecek,irem okuldan alinacak,ona oglenlik hazirlanacak,banyo yapilacak :cildir: :cildir:ve daha nelerrrr :-\
opuyorum :opucuk:

adalet

sana gule gule  :hello: :k06:

bende erdemi emdirdim kalkip kavhalti yapayim  :hungry:

nagihan

en garibanınız benim.babamlar bir yere giderse bizide götürüyorlar. o kadar  :crybaby2:

adalet

uzulme nagisim al nazi bana gelin diyecem ama sen simdi gelmesin  :k06:

bezi evde oturmak istesek bile cumali sikiliyor benim bahanem hazir cumali durmiyor benim koca duymasin  :toothy10:

nagihan

Alıntı yapılan: adalet - 02 Ekim , 2007, 14:33:22
uzulme nagisim al nazi bana gelin diyecem ama sen simdi gelmesin  :k06:

bezi evde oturmak istesek bile cumali sikiliyor benim bahanem hazir cumali durmiyor benim koca duymasin  :toothy10:

:k06:
bize bu aralar birşeyler oldu zaten bende anlam veremiyorum.
hiç birşey eskisi gibi değil. hayatmı acımasız bizmi hayat koşullarını bu şekilde değiştiriyoruz anlamıyorum.
eskiden en ufak bir boşluğu biryerlere giderek ve gezerek geçirirdik. şimdi naz var diye daha dikkatliyiz. hava durumuna göre hareket ediyoruz ama yine birbirimize zaman ayırmıyoruz.  :crybaby2: çok sıkıldım.
günlük tutmaya karar verdim. en azından içimde tuttuğum hisleri yazarak yüreğimden atarımda rahatlarım  :'(

burcu-emir

nagihan aynı durumdayız.evin külkedisi gibi hissediyorum kendimi  :crybaby2: eskiden kar -kış demez gezerdik,şimdi,hava mı soğuk yada çok mu sıcak,gideceğimiz yerde sigara içerler mi,yedek kıyafet aldık mı derken zaten gün bitiyor.bebekle gidilecek yerler çok kısıtlı,bebeği ananeye bırakıp gitsen,uyudu mu,açıktı mı,süt sağdım yeter mi üüüüfff  :honk:
çok bunaaallldııım çoook
hepimiz keşke yakın otursaydık  :sad1:

nagihan

aynen aynı şeyi düşünüyorum
naz hanım uyandı bile.

allahtan internet var. olmasa kafayı yerdim  :'(

burcu-emir

katılıyorum canım.şu internet kurtarıcım oldu.yoksa evin duvarları üstüme üstüme gelirdi.  :-\