BaHar ÇiÇeKlErİ BüYüYor (Mart-Nisan-Mayıs 2007 Bebişleri)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 07 Eylül , 2007, 21:44:04

« önceki - sonraki »

nagihan

Alıntı yapılan: burcu-rain - 27 Eylül , 2007, 23:46:57
ne de olsa cumalinin anası   :ehi:
evet cumalinin anası

bu arada benm cumali min sayfası ihmal ediliyor sanki  :cussing:
[/quote]
ihmal eden kim acaba bir sorun bakalım  :icon_scratch: :k06:

adalet

kizim ben size demedimi ben cok akiliyim diye  :tongue3: :ehi: :k06:
asil daha cok cekecektim ne bileyim sizi aniden karismada gorunce heycanlandim anca bu kadar cektim gerci bir tane daha var oda bunlara benziyor siz cok tatli cikmissin 3 nuzde guluyorsunuz cok hosuma giti  :nazar:

nagihan

adalet

hepinizde cumalinin sayfasini ihmal etiniz cumalide cani istemiyor espirik yetenegini kaybeti  :toothy10: :ehi:

hakaten yaw coktandir uyramiyorum sayfasina  :caca: :k06:

nagihan

adalet

hepiniz aniden nereye gactiniz  :violent1: beni yanliz basima biraktiniz neyse kankama cagri yaptim birazdan gelir beni yanliz birakmaz

nagisle razi yoksa msn demisiniz  :cussing:

**sevim**

28 Eylül , 2007, 01:53:39 #876 Son düzenlenme: 28 Eylül , 2007, 01:55:16 **sevim**
iyi aksamlar kizlar
kimsecikler yok mu  :icon_scratch:ya ben geldim diye mi kactiniz siz :sad1:adalet her aksam yazistiginizi soylemisti bana.
adalet kocadan kim korkar anam :laughing7:cayini iciyor simdi yanimda.ama bi sorun var.irem daha uyumadi :'(babasinin kafasini sisirdi valla :occasion14:ben de burdayim iste :k06:onlar muhabbetlerine devam etsinler.

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: REMZİYE - 27 Eylül , 2007, 22:58:22
orda da online değil şu anda  :honk:
gördünmüüü günahımı aldınız :k06:
açtığım zaman ikisini birden açıyorum ,  tam açmıştımki işim çıktı ...burayada geldim  hiçbirinize yetişemedim...
neyse yarında alışverişe gidicem akşama görüşürüz inşallah

nagihan

herkese merhaba.
dün remziyeye msn den photobuilderin dosyasını yolluyordum. mecburen açık kadı msn. tabi naza gece defalarca kalktığım için kafam çok kötü. sabahta ahmete kızdım bu konu ile alakalı. bir kere bile kalkmaz sahura da zor kalkıyor beyefendi. kafam çok kötü ya. naz gündüz nasıl besleniyorsa geceleride aynı beslenmeye başladı. iki saatte bir kalkıyoruz ve ben düzgün uyumadığım için kalkamaz hale geldm artık.  :(

Almiş'inAnniş'i

günaydııııııınnnnnnnn...

nagişim dr. randevunuzda bi sorsana daha uzun tok tutan bişey tavsiye etsin size. bu kadar sık beslemek pek iyi olmayabilir, malum mamanın yaptığı kilo anne sütünün yaptığı ile bir değil.
önceki gece almiş in annesine bir hediyesiymiş, bu gece uyandık birkaç kez  :laughing7: hatta birinde emzirdim yatırdım aradan 20 dk. geçti geçmedi tekrar emdik  :laughing7:

sibell&gökhan

günaydınnnnnnn
NAGİŞ MİLUPA çok çabuk acıktırıyor....bilgine eğer milupanın sütünü kullanıyorsan
REMZİYE almiş süt danasımı oldu kız yoksa ben hep emmek isteyen bebeklere süt danası diyorum eltiminde kızı hiç inmezdi anasının memesinden devamlı  :binkybaby: :k06:

Almiş'inAnniş'i

almiş noldu bilmem sibel ama ben iyice inek moduna girmiş durumdayım, ara sıra benden bir "mööööööö" sesi yükseliyor  :toothy10:

nagihan

burcu-emir

tünaydın kızlar
sabahtan beri daha yeni oturuyorum,ev kadınlığından istifa edip,iş garısı olmaya karar verdim  :k06: artık belimi hissetmiyorum çünkü,iş garısı olursam parayı hizmetçiye bastırıp,evde keyif yapmayı düşünüyorum  :D
nagihan ikea nın yeni katalogu gelmiş,ahanda buradan bakıyorum http://www.ikea.com.tr/catalogue/default.asp

Almiş'inAnniş'i

bucuuuuuuuuuuuuuu duyduğuma göre bize kek neyin yapmışsın  :k06: