BaHar ÇiÇeKlErİ BüYüYor (Mart-Nisan-Mayıs 2007 Bebişleri)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 07 Eylül , 2007, 21:44:04

« önceki - sonraki »

burcu-emir

Almiş'inAnniş'i

Almiş'inAnniş'i

sema_aksu

Remziye'ciğim bana hiç de mantıklı gelmedi bu yöntem. Bir kere diş çürüklerinin temelini attırır, eskiden emziği reçele falan batırıp verirlermiş ya o zararlıymış diş çürütürmüş. Hem ayrıca bu çocuklar nasıl yemek yemeyi öğrenecekler? Bunu doğal yöntemlerle kendi kendilerine başarması lazım. Ama bir tek diş çıkarma döneminde eline soğuk havuç falan verip parça yutma tehlikesine karşı kullanılabilir.

Burcu'cuğum geçmiş olsun. Eylül ayı hastalık ayıdır. Sen de kapmışsın hemen. Ben de 'nane, limon kabuğu, bir güzel kaynasın aman..'diyeceğim.  :k06:

Almiş'inAnniş'i

ah zaten buna bu kadar para vermem  :k06:
evdeki bir tülbentin içine koyup ucuna da sıkı bir tüğüm attımmı oldu bitti işte  :hello2: aynı işi görür  ;)

sema_aksu

ღ°cerenay.♥.

zeki dünürüm benim :k06: :k06:

valla bende yorumumu yapayım , beğenmedim dünürcüm, çocuklarında tercih edeceğini sanmam.
bazıları blenderdan geçirme işini fazla abartırlar, sonra çocuk hiç katı gıda almak istemez ya,
buda aynı etkiyi yapar diyede düşünüyorum...

bu arada semacım havucu nasıl gircek onun içine :icon_scratch: küçük bir parça olması lazım ,oda işe yaramaz :D

burcucum geçmiş olsun , :flowers:

nagihan

burcucum geçmiş olsun.
bu arada yaseminden bir haber varmı?

Deniz-believe

valla çok cadalozsunuz....ne alakası var benim sevgilimle sinirimin alla alla....bi tanecik sevgilimle aram iyi sayılır  :aferin:   :nazar: 
günahımı alıyonuz ya alacağınız olsun.
bu arada burcu geçmiş olsun...
ha bide  remziye ben senin space fotolarına baktım allahım be dedim  :suclu:  ana ne hatunmuşun be yav.... valla almira seni almıs götürmüş anacım...ama sanırım herşeye değer....tabi bide şunu düşünürsek(bayağı kilo vermişin)en yakın zamanda eskiye dönersin....
CANIM NAZ ' IM,TEYZECİM HOŞGELDİN....

kırçiçeği

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: Deniz-believe - 22 Eylül , 2007, 20:21:31
valla çok cadalozsunuz....ne alakası var benim sevgilimle sinirimin alla alla....bi tanecik sevgilimle aram iyi sayılır  :aferin:   :nazar: 
günahımı alıyonuz ya alacağınız olsun.
bu arada burcu geçmiş olsun...
ha bide  remziye ben senin space fotolarına baktım allahım be dedim  :suclu:  ana ne hatunmuşun be yav.... valla almira seni almıs götürmüş anacım...ama sanırım herşeye değer....tabi bide şunu düşünürsek(bayağı kilo vermişin)en yakın zamanda eskiye dönersin....

yani deniz yazdığın yazının başını okurken surat ifadem  ;D
sonra  :honk:
ve en sonunda  :y25: oldu canım
bilmem anlatabiliyo muyum?  :toothy10:

Deniz-believe

yok yok ben anladığım kadarıyla sen iyi kilo vermişin...anne olmakta güsel bak bana ben bekar ama şişko bi bayanım... :ehi:

nagihan

Deniz-believe

:honk: ayol ben  anlamıyom ya bu yeni yazılanlar niye bende dank diye gözükmüyo bunun bi çaresi yokmu ikidebir sayfamı yenilicem....    imdatttt :cildir:

Almiş'inAnniş'i

malesef  :laughing7:
Alıntı yapılan: Deniz-believe - 22 Eylül , 2007, 21:37:27
:honk: ayol ben  anlamıyom ya bu yeni yazılanlar niye bende dank diye gözükmüyo bunun bi çaresi yokmu ikidebir sayfamı yenilicem....    imdatttt :cildir: