BaHar ÇiÇeKlErİ BüYüYor (Mart-Nisan-Mayıs 2007 Bebişleri)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 07 Eylül , 2007, 21:44:04

« önceki - sonraki »

nagihan

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: Deniz-believe - 21 Eylül , 2007, 14:09:07
ben istenmeyen yere gelmem hıh :caca: d d k d c l r  :ehi:
:-ooo

bu kız sevgilisine kapris yapamayınca bize mi kapris yapıyo  :toothy10:

burcu-emir

arkadaşlar lütfen biri dur desin.olay,boyutlandıkça boyutlandı.sonra birilerine gün doğacak.sıkıldım ben :cussing:

Almiş'inAnniş'i

hep birlikte "itirazım var" programına katılalım  :icon_thumright: orda ortaya çıkar kim haklı kim haksız
fısfıs ismail de yorumlarını katar  :muzz:

nagihan

Almiş'inAnniş'i

21 Eylül , 2007, 16:12:20 #562 Son düzenlenme: 21 Eylül , 2007, 17:04:05 REMZİYE
 :sunny:

http://www.youtube.com/watch?v=RSkNBIkTCMY

almira buna inanılmaz güzel tepkiler verdi  :icon_thumright: sizde deneyin, merak ediyorum acele edin  :hello2:

sema_aksu

Kızlar tebrik ederim ne kadar hızlısınız. Valla en son bıraktığım sayfadan itibaren okuyamadım, çok ilerletmişsiniz.

Ben buradan Remziye arkadaşımın düşünceliliğiyle ilgili bir şey anlatmak istiyorum, siz gerçi onu benden iyi tanıyorsunuz ama ben yine de söyleyeyim.
Dün herbalife ile ilgili bir şeyler yazmıştım hatırlarsanız. Bunun üstüne Remziye 'bu ilaçtan ölenler yok muydu?' falan demişti. Ben de en son zayıflama hapından ölen şu son insanlarla ilgili birşeyden bahsettiğini, karıştırdığını sanmıştım. Hatta arkadaşıma 'beni cahil cühela ettin,' diye takılmıştım. Ama sonra bana bir özel mesaj gönderip bazı linkler verdi. Baktım ki doğru söylüyormuş.

Burada güzel olan ne biliyor musunuz, Remziye'ciğim belki de beni kırar diye düşünüp sayfada açık açık haklılığını ispatlamaya çalışmadı. Bu o kadar önemli bir tavır ki, anlatamam. Ben böyle fırsatlar kollanıp, ulu orta yerde rezil etmeye çalışan (ma çoğunlukla da yüzüne gözüne bulaştıran) insanları bu internet ortamında forumlar genelinde öyle çok gördüm ki, Remziye'nin beni uyarmaya çalışmasından çok bu tavrı benim için daha özeldi. Buradan teşekkür edeyim dedim.  :opucuk:

Velhasıl arkideşler, iyisiniz yaw!  :D :D :D

Almiş'inAnniş'i

sema_aksu

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

arkadaşlar ben niye böyleyim üyeyim ama sizlerin yazdıklarını okumaktan başka bişey yapmıyorum yani yazamıyorum muhabbetlerinizi okumaktan :) remziye sana hayranım almira ile benim kız akranlar ama ben eve gidince bilgisayarın başına asla geçemiyorum üstelik evde kayınvalidem var yardımcı oluyo ama benim kız hiç aman vermiyo sizlere hayranım ne güzel sohbet ediyonuz şu youtube dekini mutlaka izleticem naza akşama alıcam kucağıma bakalım napcak bende merak ettim, kesin izlemiycek kendini geri geri atıcak dönmeye çalışıcak benim kızım cokmu yaramaz acaba  :honk:

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

burcu-emir

remziyecim emir bayıldı.pür dikkat izledi,şimdi diğerlerine bakıcaz.hatta şöyle söyleyeyim,vızıldanıyordu,açınca sesi "hık" diye kesildi.sağol canım arkadaşım  :-*
semacım hoşgeldin  :flowers: barışın sayfasından geliyorum,tontiş çok sağlıklı gözüküyor  :nazar: çok sevindim

Almiş'inAnniş'i

naz'ın annesi  :flowers:
emin ol benimki de hiç uslu sayılmaz ve hiç yardımcım da yok  :dontknow:
mesela şu an mesajı tek elle yazıyom,çübkü diğer elimde almira var, benden klavyeyi istiyo  :toothy10:

ღ°cerenay.♥.

allaaaaahhh muhabbet almış yürümüş gene...
ben annemlere gitmek zorundayım ,eksik kalıcam şimdi  :(
neyse gelince görüşürüz arkideşleee