BaHar ÇiÇeKlErİ BüYüYor (Mart-Nisan-Mayıs 2007 Bebişleri)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 07 Eylül , 2007, 21:44:04

« önceki - sonraki »

nagihan

ღ°cerenay.♥.

tamam dünüşüm ben seçerim ordan :icon_thumright:
kankam allah korusun bir anlık işte , iyiki gördün bide görmeseydin... :honk: küçük oyuncakları yok etmek lazım aslında

ponçik

Alıntı yapılan: adalet - 19 Eylül , 2008, 20:17:51
selam kizlar
erdem beni korkuda oldurcekti
cumalinin oyuncaklariyla oyniyordu baktim kucuk parcalar
agzina doldurmus cikarmak istedim direndi agzini acmadi
ben zaten panikliyim ne yapcagim sasirdim ama o haliyle guluyor zorla elim agzina soktum
cikaramadim disariya cikartik pis dedim cikar yok cikarmiyor
bogazina kacti oyuncak bogulmaya basladi kusmayla beraber cikarti
gozlerinde yas geldi kendiside korktu tabi bende korkuda oluyordum
daha titriyom kalkip yemek yapcam iftar icin halim kalmadi 
neyseki atladi daha dikatli olmak lazim

:-ooo Adiloş geçmiş olsun Allah korumuş valla  :amin:

burcu-emir

adiloşum canım ,bitanem çok geçmiş olsun.yemin ediyorum okurken bile gözlerim yuvalarından fırladı  :-ooo seni düşünemiyorum
allah yardımcımız olsun...kızlar arka sayfayı okuyamadım,bu aralar meşgulum biraz hepinizi öptüm :opucuk:
nagişim sana özelden bişey yazıcam acüül cüvap ver bacım  :director: :opucuk:

adalet

sagolun kizlar vallah cok korkutu  :k06:

dun gecede cok gec uyudular ikiside
neyse erdemi yatagina goturdum
ademin gelmesinede 1 saat kalmisti
bende kanepede uzanmistim oylece uykuya dalmisim
birden kapi sesi geldi ben uyandim erdem yanimda yok
ve kendimi sasirdim erdem nerde ben nerdeyim  :cildir:
odaya bir kacisim varki erdemi ariyorum
adem iceriye girdi saskin halime bakiyor rengim ben beyaz olmus  :ehi:
adam demistir kesin kari kafayi yemistir  :toothy10: :toothy10:
sonra kendime cok guldum delimiyim nemiyim cocuk kocamn artik ne korkiyon

cegirgem ne icin var bakem  :-*

nagihan

kızlar hepinize selam
canım foruma girmek istemiyor artık. kimsecikler yok. girdiğim zamanda kimse ile denk gelemiyorum.
burcimu cevap verdim hayatım.
adiloşum nasılsın bakim?
aslı sana en kısa zamanda resim yollayacağım
remziyecim seni en kısa zamanda arıcam tül olayı için.
hepinizi öptümmmm

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

ÖNCELİKLE ADALETCİMM ÇOK AMA ÇOK GEÇMİŞ OLSUNN..

BENİMDE EN ÇOK KORKTUĞUM ŞEYLERDEN BİRİ BU BOĞULMA

SENİ ÇOK İYİ ANLAYABİLİYORUMM BİZİMDE BAŞIMIZA GELDİ İNSAN O ANDA MAHVOLUYOR YA ALLAHIM EVLATLARIMIZIN ACISINI GÖSTERMESİN NAZDA 11 AYLIKKEN ÖLE YERDEN BİR PUL GİBİ DİYİM HANİ BU MOBİLYALARIN ÇİVİ KISIMLARI KAPATILIR YA MOBİLYA ETİKETİYLE ONU AĞZINA ALMIŞ VE BOĞAZINA TAKILMIŞTI ÖĞÜR ÖGÜRR ÇOCUK RESMEN KIPKIRMIZI OLMUŞTU NEFESSİZ KALMIŞTII  KUSMAYLA ÇIKTI ÇOK ŞÜKÜRKİİ...

SEN ŞİMDİ BU OLAYDAN SONRA DAHADA  BİR DİKKATLİ VE GÖZLEMCİ OLUCAKSINN İNSAN BAŞINA GELİNCE DAHA BİR DİKKATLİ OLUYOR SONRASINDA ASLINDA EVDE KÜÇÜK PARÇALARA DAHA ÖNEM VERMEMİZ LAZIM..

TEKRARDAN BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN CANIM  :opucuk: :opucuk:

NAGİŞCİMM SEN NASILSINNN Bİ GEZMEYE GİDİYODUNUZ EN SON ONU GÖRDÜMMM
BİRAZ ÖNCEDE MARKETTE GİTMİŞTİNİZ...
NAZ KUZUM NASILLL  :opucuk:
YA EVET BAHAR ÇİÇEKLERİNDE BENDE FAZLA ONLİNE ARKADAŞLARIMIZ GÖREMİYORUM..

REMZİYECİMM , ASLIHANCIM, BURCUM SİZLER NASILSINIZ...?
BUGÜN YOKSUN BURALARDA... :dontknow:

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

nagihan

iyiyiz allaha şükür. ne yapalım  can sıkıntısına gezmelere atıyoz kendimizi. en güzel şey hergün nazla bime gidiyoz.evde yapacak pek birşey yok

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

nagişcimm ya geçen hafta bimde oyun cadırı varmış onu almak çok isterdim naza
öle dolaplara girmeye bi yerlere saklanmaya bayılıyorrr, mutlaka öle bişey alıcamm

bu hafta da güzel ayakkabılar gelmişti ama hepsi 24 nodan başlıyor ama kış için güzeldi

En büyük varığım NAZ'ım

nagihan

bimden mi bahsediyorsun
spor ayakkabılar vardı ama hiç bakmadım
migrosta görmüştüm oyun çadırlarını ama benim onu koyacak kadar büyük alanım yok. o yüzden böyle şeyler almayı düşünmüyorum.

nagihan

ღ°cerenay.♥.

yani kızlar şurda azıcık bi hareketlenme olmuştu bitti gitti... :sad1:
nagişim bekliyorum resimleri :icon_thumright:

jbduncum tebrikler canım  :hello2:

burcum , dünüşüm , selincim öpüyorum sizide ,ay kankamıda öpeyim  :laughing7: şu an kendisi msn de gerçi  :k06:

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

Nagiş resimde küçük gözüküyorlar ama yoksa gerçekten devhasamı  :honk:

Jbdun canım bende tebrik ederim, çok doğru bir seçimm olmuş senin olmana çok sevindimm  :icon_thumright:
Buluşma sayfasına uçtum ama hayatımm hangi yaka olur tahminen avrupa olsun diye taraftar toplamam lazım sanırım değilmi  :k06:

Remziyecikk nerdesin hadi avrupa deee nolur  :ehi: :ehi:

En büyük varığım NAZ'ım

burcu-emir

jbdun öncelikle seni tebrik ediyorum,çok isabetli bir kara olmuşsun  :icon_thumright:
kızlar bende nagihana katılıyorum,bazen foruma giriyorum ama hiç eski tadı yok,kimsecikler yazmıyor sayfaya  :honk:aslıhancım bende seni öptüm güzel yanaklarından tabii,ceren ve alperimi de  :opucuk: adiloşum nasılsın???erdem tam gaz yaramazlıklara devam edip senin  yüreğini ağzına getiriyor mu yine.bizde durum aynı,hergün farklı bir aksiyon filmi çeviriyoruz evde  :icon_pale:
bu arada,kafamı karıştıran bir olay var forum içinde....inat dönemi ve +1 yaş oyuncaklar için sayfayı aramaya koyuldum,o kadar çok ve manasız derecede konu açılmışki,bizim için gerekli olan sayfalar geriye kaymış,tabii,bu açılan sayfaların çoğuna da birşey yazılmamış,sadece yer kaplamakla kalıyor.jbdun bu konuyla sen mi ilgileniyorsun canım,yoksa emine mi???çünkü ben nerdeyse ,sanırım inat dönemi ve oyuncaklar sayfası silinmiş derken bulabildim  :honk: sayfa açılıyor ,bari açan haricinde ilgilenen varsa yazsın,benim ilgi alanıma girmediği için yazmadım,ama bana fazlasıyla yer işgali gibi geliyor.bizim açtığımız sayfalar yaşadıklarımızla doğru orantılı,bu açılan sayfalardaki paylaşımlar öyle olmamış maalesef.neyse,gidip sayfalarımızı yukarı çekeyim.sizden de aynı duyarlılığı bekliyorum canlarım  :opucuk: