BaHar ÇiÇeKlErİ BüYüYor (Mart-Nisan-Mayıs 2007 Bebişleri)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 07 Eylül , 2007, 21:44:04

« önceki - sonraki »

sunaygul

hoşbulduk ve teşekkür ederim. :)

[eklenti yönetici tarafından silindi]

nagihan

sunay teşekkür ederim.yeni ayınız hayırlı olsun  :wav:
komşularımdan yana çok şanslıyım. apartmanımızda 8 daire var. 8 aile değil bir aile gibiyiz. hepsi de nazı çok seviyorlar.

burcu-emir

kızlar nasılsınız,iyi geceler
ben geldim sayfalar almış başını gidiyor.yeni transferlerimiz var sayfaya hoşgeldiniz kızlar,ailemiz büyüyor çok seviniyorum  :hello2:
semacım ne iyi ettin buraya geldin,barış kuzum nasıl,minik inciler ne alemde?hala bebeğimin canını acıtıyor mu?bu arada bende 20.11.1975 doğumluyum,hiiiç özelliklerini taşımasamda akrep burcuyum.yükselenim,balık ve ben tipik balık gibi ,karasız,sulu gözlüyüm
jbdun hoşgeldin canım,minik akrebim nasıl
sunay sayfamıza hoşgeldin,sana ve kızına kocaman  :opucuk:
nagişcim,remziyecim nasılsınız kızlar.ben yediklerimi hala hazmedemedim.ayy tam bi fil gibi yemişim  ;D ellerine sağlık arkadaşım süper yemekler hazırlamış bizim için.hele o incecik sardığın yaprak sarma hala hafızamda.tebrük ederüm  :aferin:
nagişcim ev taşınıca bende yardıma gelirim,emirle beraber bi el atarız canım  :k06:
adiloşcum,cerenaycım,sizinle kanlı-canlı görüşmek beni çok ama çok mutlu etti,tam teknolojik kadınlar olduk valla :ehi:tekrarlanması dileğiyle.
resimler var elimde ,bazıları delil kıvamında,hiihiiihiii,remziye sen mi açıklarsın yoksa resimleri göstrem mmmiiiiiiii  :laughing7:

Almiş'inAnniş'i

hoşgeldin sunay  :wave:

nagiş beni mi kıskandıryon iyi komşularımız var falan diye  :tongue3:

Almiş'inAnniş'i

yorumsuz  :ehi:

msn den bana da atıver resimleri bucuuuuuuuuu  :-*

adalet

oy oy cegirgem gelmis sari papatyam benim  :opucuk:

nagisim evin hayirli olsun gule gule kirlet  :k06:

kankam nasilsin
sunay hosgeldin
razi sen ne yapiyon
jbduncum konuk misafirimiz sana ne ikram edek

onca isim var bir yanda msn den gorusuyorum erdem durmiyor birde burda eksik kalmak istemiyorum bazen kendime cok kiziyorum ne rahat kadinim yaw  :toothy10: :cildir:

nagihan

hayır neden kıskandırayım ki hayatım. doğruyu söylüyom.
harbiden sen o dolmaları nasıl öyle incecişk sarabildin. bravoooo  :icon_thumright:
burcucum nerdesin sen yahu. taşınma konusundaki yardım teklifin için teşekkür ederim. siz gelin. zaten deniz emiri hemencecik kapıverir. bize gelmeden direkt kendinizi annemlerde buluverirsiniz.  :k06:

Almiş'inAnniş'i

dizi yalan oldu  :sad1:
şafak geldi  :violent1: evde soğuk savaş var da  :tongue3:

Almiş'inAnniş'i

Almiş'inAnniş'i

sunaygul

hoşbulduk arkadaşlar teşekkürler.img15.glitterfy.com/263/glitterfy145950245D32.gif"; alt="Glitter Photos" border=0 /></a><br /><a href="http://www.glitterfy.com/">[Glitterfy.com - *Glitter Photos*]</a>

adalet

kizlar az sonra aslihanin size bomba gibi suprizi var sakin kaybolmayin

Almiş'inAnniş'i

sunaycım o url adreslerini profilindeki imsa kısmına yapıştırsan daha iyi olur  :icon_thumright:

nagihan

Alıntı yapılan: REMZİYE - 20 Eylül , 2007, 23:12:22
dizi yalan oldu  :sad1:
şafak geldi  :violent1: evde soğuk savaş var da  :tongue3:
hala şu peline gidecek eşyalar meselesimi  ??? :honk: