BaHar ÇiÇeKlErİ BüYüYor (Mart-Nisan-Mayıs 2007 Bebişleri)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 07 Eylül , 2007, 21:44:04

« önceki - sonraki »

sirineee

Almiş'inAnniş'i

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: burcu-emir - 15 Eylül , 2008, 21:11:04
bugün geberdim,bi daha internetten alışveriş yaparsam 2 olsun,  :BangHead: aldığımız ürünler postayla geliyordu yurtdışından,bir kere almıştık bi sorun çıkmadı,fakat bu sefer gümrüğe takıldı,veee ben annemle tüm gün izmit gümrükte cebelleştim,allahım aldığımız şeyler kadar para istediler resmen  :cussing: neyse olayı sonuca erdirdik ve şirketle de konuştuk gümrük ücretini şirket karşılayacak,ama ben bittim  :icon_pale: bugün hava izmitte 31 dereceydi,allahım nasıl bunaldık anlatamam,emir kucağımda tepe sersem olmuşum,karşıdan karşıya geçerken trafiğin gelen tarafının tam tersine bakıyormuşum meğerse,taksinin altında kalıyoduk resmen  :sad1:
şimdi sofrayı toplayıp,bulağıkları dizdim ve sabahtan beri ilk defa oturuyorum,tövbelerim 2'lendi
1.emirle bir yere gidlimiyecek
2.internetten alışveriş yapılırken dikkat edilecek  :k06:
bacak kadar çocuklar bize hayat dersi veriyo burcimuuu  :ehi: :ehi: :ehi:

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: burcu-emir - 15 Eylül , 2008, 21:34:49
remziye saçların pek bi güsel oldu sanırsam,patron sinirlendirirse bi savur saçlarını,adamın dili tutulsun sen rahat edersin ...belendax kızı hesabı  :toothy10: :toothy10:

süper fikir  :tongue3: :ehi: :ehi:

Almiş'inAnniş'i

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

GOOD MORNİNG REMZİYECİMMM,

HEMEN DEDİĞİN SAYFAYI OKUMAYA UÇUYORUMMM,

NAGİHANCIMMM EVVET ONUDA YAPIYOR KENDİ KOLLARINI ISIRIYOR CANIDAMI ACIMIYOR AYOL

RESMEN SAAT YAPIYOR KOLLARINA  :sad1:

KAFAYI VURUNCA KORKUYORUM BEYİN SARSINTISI GEÇİRECEK DİYE  :honk: :honk:

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

nagihan

Alıntı yapılan: burcu-emir - 15 Eylül , 2008, 21:11:04
bugün geberdim,bi daha internetten alışveriş yaparsam 2 olsun,  :BangHead: aldığımız ürünler postayla geliyordu yurtdışından,bir kere almıştık bi sorun çıkmadı,fakat bu sefer gümrüğe takıldı,veee ben annemle tüm gün izmit gümrükte cebelleştim,allahım aldığımız şeyler kadar para istediler resmen  :cussing: neyse olayı sonuca erdirdik ve şirketle de konuştuk gümrük ücretini şirket karşılayacak,ama ben bittim  :icon_pale: bugün hava izmitte 31 dereceydi,allahım nasıl bunaldık anlatamam,emir kucağımda tepe sersem olmuşum,karşıdan karşıya geçerken trafiğin gelen tarafının tam tersine bakıyormuşum meğerse,taksinin altında kalıyoduk resmen  :sad1:
şimdi sofrayı toplayıp,bulağıkları dizdim ve sabahtan beri ilk defa oturuyorum,tövbelerim 2'lendi
1.emirle bir yere gidlimiyecek
2.internetten alışveriş yapılırken dikkat edilecek  :k06:
3. yüde ben ekliyorum. izmite gelindimi emir nagihana bırakılacak. yapılacak ne iş varsa o şekilde yapılacak  ;D

nagihan

Alıntı yapılan: sirineee - 15 Eylül , 2008, 22:36:05
BENDE GELDİM HANINMALAR MRB
hoşgeldin şirine  :hello2: :flowers:
senin ve bebeğin hakkında bilgi bekliyoruz. seni tanımak isteriz

nagihan

Alıntı yapılan: ఇ-Oº°'¨selin¨'°ºO-ఇ - 15 Eylül , 2008, 15:19:18
NAGİHANCIMM HOŞGELDİNN ADAŞIMIZIN ANNİŞİ  :k06: :k06:
NAZ KUZUM NAPIYOR EN SON NE AŞISI OLDUNUZ.. KAÇ DİŞİ VARR HAZIR YAKALAMIŞIZ ADAŞIMIZI SORU YAĞMURUNA TUTALIMM, BEN 1 AYDIR DOKTORA GÖTÜRMÜYORUM BİZİMKİNİ HİÇ YOKTAN FİRÜS MİRÜSS KAPARIZ DİYE KORKUYORUMM...

ASLIHANCIM HOŞGELDİN SEFALAR GETİRDİN, BİR TATİL HAVASI VE KOKUSU ALIYORUM SİZDENN YANILIYORMUYUM TATİLE ÇIKAMAYAN BİRİ OLARAK EKLEYİVERDE KUZULARIN RESİMLERİNİ GÖZÜMÜZ GÖNLÜMÜZ AÇILSIN HAYATIMM
BAYADIR GÖRÜŞEMİYORUZ KOCAMAN OLMUŞLLAR MAŞALLAH  :nazar: :nazar: SEN NASILSIN İYİMİSİN ?

ADİLOŞCUM SEN ŞİMDİ ASLIHANIN İMZA KISMINDAKİ RESİMLERİ GÖRMÜYOMUSUN CANIMCIMM  :icon_scratch:
ERDEMİN NASIL KIRILDI DİŞİ YA YAVRUMM, KIYAMAMA NEYSE YERİNE ÇIKCAK NEDE OLSA BAŞKA, ÖLE DİYİNCE AKLIMA BİŞEY GELDİ HANİ BİZ BU COCUKLARIN DİŞLERİ ÇIKARKEN ATEŞLENDİLER YA, BUNLAR DÖKÜLCEK YERİNE YİNE ÇIKCAK ACABA YİNE ATEŞLENİCEKLERMİKİ  :cildir: :cildir: :cildir:

BURCUCUM SENDE HOŞGELDİN BİZİM NAZDA TAM GAZ YARAMAZLIĞA DEVAM AYNI ŞEYİ BENDE DÜŞÜNDÜM ACABA Bİ DOKTORAMI GÖTÜRSEM DİYE, RESMEN İSTEKLERİ OLMAYINCA ELİNDE NE VARSA FIRLATIYOR VE DÜN ÇOK ÜZÜCÜ BİRŞEY OLDU SİNİRLENMİŞ BÜYÜK İNSAN GİBİ KIZIYORR SÖLENİYOR BENDE İLGİLENMİYORUM BAKALIM NE YAPCAK DİYE, EN SONUNDA KAFASINI OTURDU YERE VURDU.. :crybaby2: :crybaby2:

REMZİYECİMM NİRDESİNN NAPTIN MARKA TESCİLİNİ BULDUNMU, ESKİDEN BEN ÇOK İLGİLENİRDİM O KONULARLA İHRACATTAYKEN AMA ARADAN KAÇ YIL GEÇTİ HAFIZAMI KURCALIYORUM AMA PEK BİŞEY KALMAMIŞ, YOKSUN BUGÜN BACIMMM İHMAL ETME BİZİ...

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

canım naza en son pnömokok 4. dozunu vurdurduk. ekim ayındada su çiçeğini vurdurucaz.
tatilimiz uzun olduğu için aşılarımızı biraz geç vurduruyoruz. nazın şu an 11 dişi var. 4 azı diş patlattık yaz tatili boyunca. allah şükür çok etkilenmedi. biraz ateşlendi ama bu sefer önlemini iyi alabildim.

Almiş'inAnniş'i

SAYFAYA GELEMEDİM BU GÜN DİYE İHMAL ETMİŞSİNİZ
NAPİM BAN ŞİMDİ SİZİİİİİİİİİİİ  :caca: :caca: :caca:

MAŞAALLAH NAZ'A  11 DİŞ ÇOK İYİ
SANIRIM EN AZ DİŞ ÇIKARAN BİZİZ BU DURUMDA  :laughing7:
SADECE 10 TANE
VE ÖN DİŞLER TAMAMLANMADAN 4 TANE AZI ÇIKARDIK BİZDE  ::)

burcu-emir

Alıntı yapılan: sirineee - 15 Eylül , 2008, 22:36:05
BENDE GELDİM HANINMALAR MRB
hoşgeldin canım  :flowers: ,kendinden bahset bize biraz.adın ne?bebeğin var mı?

burcu-emir

Alıntı yapılan: Almiş'inAnniş'i - 16 Eylül , 2008, 17:51:10
SAYFAYA GELEMEDİM BU GÜN DİYE İHMAL ETMİŞSİNİZ
NAPİM BAN ŞİMDİ SİZİİİİİİİİİİİ  :caca: :caca: :caca:

MAŞAALLAH NAZ'A  11 DİŞ ÇOK İYİ
SANIRIM EN AZ DİŞ ÇIKARAN BİZİZ BU DURUMDA  :laughing7:
SADECE 10 TANE
VE ÖN DİŞLER TAMAMLANMADAN 4 TANE AZI ÇIKARDIK BİZDE  ::)
anaaammm sen yine oklavayı eline almışsın,nasıl götürdüün onu işyerine  :toothy10: :toothy10: patronu mu dövecen yoksam fazla çalıştırıyon bizi diyerekten  :toothy10: :toothy10:

nagihan

burcimu benim tavsiyelerimi okumamışsın.  :caca: sayfaları iyi oku emiii
bu sayede damadımı görebileyim.

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: cerenay - 13 Eylül , 2008, 05:35:15

ay kafayı yedirecek bana bu kanka ...
kızlar bi el atıverseniz bu işe...burada kim ne görüyor  söyleesin, imza hareketlimi değil mi ve kaç kez değişiyor? (mesela benim imzam 3 kez değişiyor)

nagişim bizde iyiyiz çok şükür,evet ya çoktandır görüşemedik, özledik :)

burcimu ve nagiş demek kötü emellerinize çocukları alet ediyosunuz hııı :caca: (bende mi bi kepçe versem acaba  :tongue3: ama benim sehpam da yok  :laughing7: ...)

selinicim tatil kim ben kim ,en son ne zaman tatile çıktığımı bile hatırlamıyorum ben  :crybaby2:

o asabi tavırlar alperde de var  , bana vuruyor yada kendini yere atıyor yada çığlık atarak ağlıyor... :sad1:

memedende kesemiyorum bu yüzden , ne yapıcağımı bilmiyorum , imdaaaaattt....

kankam nerde yok ortalarda  ::)

şirine hoşgeldin canım  :flowers:

burcu-emir

Alıntı yapılan: nagihan - 16 Eylül , 2008, 23:36:17
burcimu benim tavsiyelerimi okumamışsın.  :caca: sayfaları iyi oku emiii
bu sayede damadımı görebileyim.
ahhhh canuuum okumaz olur muyum bu satte foruma onun için girdim zaten yoksa 50.uykumda olmam lazımdı  :sleepy1: yawruuum ben 3.şıkkı çok  sevdim,bi daha öyle yapıcam,valla söz bak  :opucuk: