BaHar ÇiÇeKlErİ BüYüYor (Mart-Nisan-Mayıs 2007 Bebişleri)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 07 Eylül , 2007, 21:44:04

« önceki - sonraki »

nagihan

aslıhancım seninle bayağıdır görüşemiyoruz.umarım hepiniz iyisinizdir  :amin:

burcimu casanın tv deki reklamını gördüm. gerçekten mobilyalar çok güzel. naz bir gün kepçeyi alıp soluğu sehpanın yanında almış. bir gürültü duydum ki iş işten geçmişti. sehpalarmda kepçe izleri mevcut. ben ara ara kepçeyi vereyim naza o çok güzel şekil veriyor. bende casada soluğu alayım.ahmeti ancak böyle ikna edebilirim.

şekoşum saçlarını güle güle kullan şekerim. mevsimsel dökülmedir. saçlar yaprak gibidir. sizlerde biliyorsunuzdur.yaprak dökümünde saçlarda dökülür.

adiloşum erdemin dişinin kırılmasına üzüldüm. şu imzayı bende göremiyorum. onuda söliyim dedim.

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

NAGİHANCIMM HOŞGELDİNN ADAŞIMIZIN ANNİŞİ  :k06: :k06:
NAZ KUZUM NAPIYOR EN SON NE AŞISI OLDUNUZ.. KAÇ DİŞİ VARR HAZIR YAKALAMIŞIZ ADAŞIMIZI SORU YAĞMURUNA TUTALIMM, BEN 1 AYDIR DOKTORA GÖTÜRMÜYORUM BİZİMKİNİ HİÇ YOKTAN FİRÜS MİRÜSS KAPARIZ DİYE KORKUYORUMM...

ASLIHANCIM HOŞGELDİN SEFALAR GETİRDİN, BİR TATİL HAVASI VE KOKUSU ALIYORUM SİZDENN YANILIYORMUYUM TATİLE ÇIKAMAYAN BİRİ OLARAK EKLEYİVERDE KUZULARIN RESİMLERİNİ GÖZÜMÜZ GÖNLÜMÜZ AÇILSIN HAYATIMM
BAYADIR GÖRÜŞEMİYORUZ KOCAMAN OLMUŞLLAR MAŞALLAH  :nazar: :nazar: SEN NASILSIN İYİMİSİN ?

ADİLOŞCUM SEN ŞİMDİ ASLIHANIN İMZA KISMINDAKİ RESİMLERİ GÖRMÜYOMUSUN CANIMCIMM  :icon_scratch:
ERDEMİN NASIL KIRILDI DİŞİ YA YAVRUMM, KIYAMAMA NEYSE YERİNE ÇIKCAK NEDE OLSA BAŞKA, ÖLE DİYİNCE AKLIMA BİŞEY GELDİ HANİ BİZ BU COCUKLARIN DİŞLERİ ÇIKARKEN ATEŞLENDİLER YA, BUNLAR DÖKÜLCEK YERİNE YİNE ÇIKCAK ACABA YİNE ATEŞLENİCEKLERMİKİ  :cildir: :cildir: :cildir:

BURCUCUM SENDE HOŞGELDİN BİZİM NAZDA TAM GAZ YARAMAZLIĞA DEVAM AYNI ŞEYİ BENDE DÜŞÜNDÜM ACABA Bİ DOKTORAMI GÖTÜRSEM DİYE, RESMEN İSTEKLERİ OLMAYINCA ELİNDE NE VARSA FIRLATIYOR VE DÜN ÇOK ÜZÜCÜ BİRŞEY OLDU SİNİRLENMİŞ BÜYÜK İNSAN GİBİ KIZIYORR SÖLENİYOR BENDE İLGİLENMİYORUM BAKALIM NE YAPCAK DİYE, EN SONUNDA KAFASINI OTURDU YERE VURDU.. :crybaby2: :crybaby2:

REMZİYECİMM NİRDESİNN NAPTIN MARKA TESCİLİNİ BULDUNMU, ESKİDEN BEN ÇOK İLGİLENİRDİM O KONULARLA İHRACATTAYKEN AMA ARADAN KAÇ YIL GEÇTİ HAFIZAMI KURCALIYORUM AMA PEK BİŞEY KALMAMIŞ, YOKSUN BUGÜN BACIMMM İHMAL ETME BİZİ...

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

Almiş'inAnniş'i

ucundan accuk kestirdim burcimu  :laughing7:
benim başımda bi kocam bide kaynanam var
saç kestirmek yasak bana   :honk:

ay bide fön çektirdim kızlar
pek bi havalı oldu beeeeeeehhhhhhhh  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

nagişim umarım dediğin gibidir
yoksa gerçekten çok fazla bu adarı
yani ben alışkın değilim hiç dökülmezdi benim saçlarım
yada hep kısa olduğu için benmi fark etmiyordum da uzayınca anlaşılmaya başladı
bilmiyorum  :sad1:

selincim arayan ya mevlasını ya belasını  :tongue3:
buldum canım
sevgili patronum alel acele buldurdu
şimdide sallıyo
ben nideeeemmmmmmm  :BangHead:

bayılıcam uyku diye
öğleden sonranın bütün günesi masama vuruyo
oruç
susuzluk açlık bi yandan
sızıp kalıcam burda

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

REMZİYE DEMEK GÜNEŞ DİREK SANA VURUYORR, :D BİDE ORUÇ VE SUSUZLUKK DOĞRU DİYON ÇÖLDE KALMIŞ GİBİ OLMUŞUN SEN AYOLL  :k06: :k06:

En büyük varığım NAZ'ım

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

KIZLAR İYİ HAFTALAR DİLİYORUM SİZLERE

REMZİYECİM EVET DOĞRU

NE HAREKET ORDA BEREKET

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

ZUHALİM HOŞGELDİN HAYATIMM

NİRDESİN YOĞUNSUN YİNE...

CEYLİN NASIL OLDU BURUN TIKANIKLIĞI ÖKSÜRÜK NE DURUMDA DOKTORA GİTTİNİZMİ YOKSA İLAÇ VE KENDİ YÖNTEMLERİNDE GEÇTİMİ

En büyük varığım NAZ'ım

Almiş'inAnniş'i

yeni slogamın;

patron gitti
remziye bitti  :honk:

geberiyom yorgunluktan
ama en çokda şu sıcak yoruyo beni yaaaaaaaaa
kışı özlediiiiiiimmmmmmmmm  :crybaby2:

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

:k06: :k06: :k06: :k06: SLOGAN SÜPERR

REMZİYE YA ŞU YUKARIDA YAZDIKLARIMA Bİ BAKSANA ALMİŞTE DE VARMI ÖLE BİŞEYLER  :honk: :honk:

En büyük varığım NAZ'ım

Almiş'inAnniş'i

Almiş'inAnniş'i

RESMEN İSTEKLERİ OLMAYINCA ELİNDE NE VARSA FIRLATIYOR VE DÜN ÇOK ÜZÜCÜ BİRŞEY OLDU SİNİRLENMİŞ BÜYÜK İNSAN GİBİ KIZIYORR SÖLENİYOR BENDE İLGİLENMİYORUM BAKALIM NE YAPCAK DİYE, EN SONUNDA KAFASINI OTURDU YERE VURDU

almira da istediği olmayınca sinirini çeşitli şekillerde gösteriyo
malesef bunlardan biri de bana vurmak  :honk:
bende ağlıyorum o vurunca (numaradan)
çok üzdün beni canımı acıttın diyorum falan

yaptığının kötü bişi olduğunu anlasın diye
ama acayip sinirleniyorum o başka mesele
2 yaş sendromu diye bi konu ekledim eğitim-sağlık kısmına
onu bi oku istersen faydalı olabilir
bide ben dr.umuzdan yardım isticem ne yapabiliriz diye  :icon_thumright:

nagihan

nazda sinirlendiğinde istediği şey yapılmayınca elini ısırıyor.  :'(

burcu-emir

bugün geberdim,bi daha internetten alışveriş yaparsam 2 olsun,  :BangHead: aldığımız ürünler postayla geliyordu yurtdışından,bir kere almıştık bi sorun çıkmadı,fakat bu sefer gümrüğe takıldı,veee ben annemle tüm gün izmit gümrükte cebelleştim,allahım aldığımız şeyler kadar para istediler resmen  :cussing: neyse olayı sonuca erdirdik ve şirketle de konuştuk gümrük ücretini şirket karşılayacak,ama ben bittim  :icon_pale: bugün hava izmitte 31 dereceydi,allahım nasıl bunaldık anlatamam,emir kucağımda tepe sersem olmuşum,karşıdan karşıya geçerken trafiğin gelen tarafının tam tersine bakıyormuşum meğerse,taksinin altında kalıyoduk resmen  :sad1:
şimdi sofrayı toplayıp,bulağıkları dizdim ve sabahtan beri ilk defa oturuyorum,tövbelerim 2'lendi
1.emirle bir yere gidlimiyecek
2.internetten alışveriş yapılırken dikkat edilecek  :k06:

burcu-emir

Alıntı yapılan: nagihan - 15 Eylül , 2008, 12:01:24
aslıhancım seninle bayağıdır görüşemiyoruz.umarım hepiniz iyisinizdir  :amin:

burcimu casanın tv deki reklamını gördüm. gerçekten mobilyalar çok güzel. naz bir gün kepçeyi alıp soluğu sehpanın yanında almış. bir gürültü duydum ki iş işten geçmişti. sehpalarmda kepçe izleri mevcut. ben ara ara kepçeyi vereyim naza o çok güzel şekil veriyor. bende casada soluğu alayım.ahmeti ancak böyle ikna edebilirim.

aaa süpeer bi fikiirrr,bende yarından itibaren bu programı uyguluyorum,hatta bende çekiçle bi-iki darbe yapıp emirin üzerine mi atsam acep  :toothy10:

burcu-emir

remziye saçların pek bi güsel oldu sanırsam,patron sinirlendirirse bi savur saçlarını,adamın dili tutulsun sen rahat edersin ...belendax kızı hesabı  :toothy10: :toothy10:

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: nagihan - 15 Eylül , 2008, 20:22:37
nazda sinirlendiğinde istediği şey yapılmayınca elini ısırıyor.  :'(
hepsi ayrı cins bunların kardeşim yaaaaa  :honk:
almira vurcak kimseyi bulamazsa kendine vuruyo  :sad1: