BaHar ÇiÇeKlErİ BüYüYor (Mart-Nisan-Mayıs 2007 Bebişleri)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 07 Eylül , 2007, 21:44:04

« önceki - sonraki »

nagihan

Alıntı yapılan: burcu-rain - 18 Eylül , 2007, 11:04:39
NAGİHAN SAAT KAÇ GİBİ GELİRSİNSİNİZ ?
kız adalet neerde kuzumun sayfası????insan bi yol gösterir  :caca:

canım saat 10.10 trenine binicem. sen nasıl gideceksin. trenle gideceksen eğer aynı tren ile gidersek daha kolay buluruz.

nagihan

Alıntı yapılan: burcu-rain - 18 Eylül , 2007, 12:31:28
bizimki kanal d seda sayan 'a yurtseven kardeşler çıkmış onların şarkılarını dinliyor ,kızlar bi açıp bakın şarkı bi felaket  :toothy10: :toothy10: demin ağlıyodu ,müzik başlayınca sustu .kıro mu olacak ne  :k06:
emir kro olacak demek. bence entel dantel olur o. ondan o hava var.  :k06:

burcu-emir

Alıntı yapılan: nagihan - 18 Eylül , 2007, 23:09:55
Alıntı yapılan: burcu-rain - 18 Eylül , 2007, 12:31:28
bizimki kanal d seda sayan 'a yurtseven kardeşler çıkmış onların şarkılarını dinliyor ,kızlar bi açıp bakın şarkı bi felaket  :toothy10: :toothy10: demin ağlıyodu ,müzik başlayınca sustu .kıro mu olacak ne  :k06:
emir kro olacak demek. bence entel dantel olur o. ondan o hava var.  :k06:
akşam babasına söyledim,acil klasik müzik çal gündüzleri diyo adamcağız  :k06: tabii ben hemen laf attım "bizim ailede yok kime çektiyse" diye  :suclu: bazen benim dil çatallaşıyor canım  :D

burcu-emir

bu sayfa yerlerde.yazııkk valla,ayıp be ayıp bi el atın tutun kaldırın.bütün gün nöbet tuttum başında  :toothy10:

Deniz-believe

CANIM NAZ ' IM,TEYZECİM HOŞGELDİN....

nagihan

adalet

selam kizlar cegirge bende yardim etim butun gun boyu sayfai idare etik  :k06:

nagihan

adalet

eh nagis hepimiz dogru dorust ugrasak cok guzel olur hem paylasim cok olur hemide sikilmayiz bazen erdem yatiyor sayfayi aciyorum kimse yok bende birsey yazmak istemiyorum sonra tam kizlar oluyor o zamanda erdem yok diyor sen biryere gidemesin  :toothy10:

nagihan

aynı şeyleri bende yaşıyorum. naz artık gündüzleri uyumuyor. ve ben hiç birşey yapamıyorum. ev aldı başını gidiyor

adalet

esim evde oldugu zaman bende is yapmaya calisiyorum esim diyorki ben ise gideyim sonra yap erdem birakmiyorki vallah bazen zorla erdemi ona veriyorum ben isimi yapiyorum bey efendi supurge makinasinin sesinde rahatsiz oluyor cok ses cikariyor diye hem cocuk hem is allah biz kadinlara kolaylik versin birde cocugu uymayanlara benimki surekli kucagimda disariya cikincada sesi cikmiyor arabasinda oturuyor etrafi seyerediyor  :caca: :cildir:

nagihan

aynen. şu arabadaki tılsım nedir anlamıyorum.
annemdeydim akşam yemeğinde. yemekten sonra hatun bir huysuzlaştı. gözlerinden yaş akmadan ağlama rekoru kırıyor kendisi hergün. yıkıcam diye erkenden kalktım. garajdan arabayı çıkardım. teyzesinin kucağında önde oturdu eve gelene kadar bir tek ses çıkmadı kontesden. sanırım biz arabada yatıp kalkmamız lazım herhalde.

adalet

hamileyken wc den gunumuz geciyordu simdide ya arbada ya disarda  :toothy10:

ღ°cerenay.♥.

iyi akşamlar hatunlar... :D
nagiş arabayı cerende çok severdi , ama alperin hiç umrunda değil, binmiş binmemiş ,arabagidiyomuş duruyomuş... :dontknow:
e erkek çocuğu tabi ileride sever :k06:
ama ceren arabaya bindikmi susardı , ışıklarda bile durduğumuzda ağlamaya başlardı..
çok gülerdik haline...eşim ışıklara yakalanmamak için azami dikkat sarfederdi :k06:

kanka hayırlı olsun erdem paşamın sayfası...
bir ben kaldım herhalde :dontknow:

Almiş'inAnniş'i

dünüüüüüüüüürrrrrrrrrrrr
nirelerdesin görüşemiyoz valla  :y25: