BaHar ÇiÇeKlErİ BüYüYor (Mart-Nisan-Mayıs 2007 Bebişleri)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 07 Eylül , 2007, 21:44:04

« önceki - sonraki »

nagihan

kızlar minikler ne yapıyor bakayım.
ben nazı ancak uyutabildim. ama sese çok duyarlı. en ufak bir seste sıçrıyo hatun.

adalet

benim minik kusum uyandi emzirdim ama durmak istemiyor kucagima gelmek istiyor  :love9:

cegirge nereye kayboldun bak beni sabah sabah zor bulursun

nagihan

adalet

burcu-emir

uyumak mı.o da ne demek nagihan  :-ooo biz ancak anne kucağında bütün gün gezmeyi biliriz  :k06:
adalet yorumların adem beye ait olduğunu anladım canım,sende pek bi gözel çıkmışsın.doğumdan sonra olduğu halde  :icon_thumright:

adalet

cegirge nerem guzel cikmis  :tongue3: ben koymak istemedim esim koy dedi yeni dogum etmis halin en guzeli bu dedi  :k06:

burcu-emir

nagihan

kızlar naz 20 dk uyudu. benimde çarşıda işlerim var. bugun semt pazarımızda var. nazı anneme bırakıp çarşıya çıkıcam.
akşama görüşürüz.

adalet

nagis ses versene bacim

yaw aciktim oruclu deyilim ama yemekte yemedim simdi tek basima nasil yiyecem cumali okulda adem oruclu ve yatiyor
erdem diyorki anne merak etme ben eslik ederim beni kucagina al ye  :toothy10: :ehi:

burcu-emir

adiloş erdemim ne kadar zeki.aynı abisine çekecek desene   :toothy10:
nagiş görüşürüz canım  :opucuk:

burcu-emir

bizimki kanal d seda sayan 'a yurtseven kardeşler çıkmış onların şarkılarını dinliyor ,kızlar bi açıp bakın şarkı bi felaket  :toothy10: :toothy10: demin ağlıyodu ,müzik başlayınca sustu .kıro mu olacak ne  :k06:

adalet

demi sipalar simdide uyanik cikiyorlar  :toothy10:

kiz ne kiro cumalide yurtseverkardeslerin hastasi  internete girip onlarin sarkilarini dinliyor ismail yk ya bayiliyor cokta yakiskli bulyor kendisi gibi  :ehi:

burcu-emir

ayyy ölecem ya  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
kız neşe pınarım iyiki geldin  :love9:

adalet

kiz bir yanda sen bir yandada erdem birakin karnim ac kesin yarim kilo giti yuzunuzden  :ehi: neyse aksam telafi ederiz biraz cok yiyerek  :k06:

sibell&gökhan

selam herkeseeee
kızlar çok kıskandım vallahi bir izmitli olarak kendimden utanıyorum bende gelmek çok isterdim resimlerinize baktım gerçekten güzel vakit geçirdiğiniz belli işallah yarında güzel  güzel eğlenirsiniz bücürüklerde ne kadar çok büyümüşler yanlız olmadı şimdi iki kızın arasında tek erkek  :k06: ben gelemedim gökhanımı gönderseydim acaba ne dersin burcuuuu ???