BaHar ÇiÇeKlErİ BüYüYor (Mart-Nisan-Mayıs 2007 Bebişleri)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 07 Eylül , 2007, 21:44:04

« önceki - sonraki »

burcu-emir

nerde bizim kasırga sahipleri  :k06: yaw adiloş ,gülüm,ingilizim ,oruç mu vurdu seni,dön yuvana  :'( .aslıhan huu nerdesin,nagihan hala küsmüyüz  :sad1: remziye kızlar kayboldu ,hükümsüzdür  :laughing7:

burcu-emir

Alıntı yapılan: REMZİYE - 17 Eylül , 2007, 14:32:41
kızlar marul fidelerim çıkmış ve maydanozlarım da büyümeye başlamış  :occasion5:

nagiş ve burcu isterseniz size de tohum getirebilirim  :director:
kız süpersin valla....  :nazar:  :nazar:  :nazar:
ben isterim.mühendis hanımda bilgi verir çarşamba günü.nagiş hanım   :director: ,bilgi istiyos.ben niye bonsai büyütemiyom  :k06:

duru boncuk

merhaba hanımlar buldum sayfanızı gerçi benim bebişim haziran doğumlu ama  ???

şerife Berat

remziye  :director: ben istiyorum maydonoz tohumu unutma ama .şöyle dalından kopmuş mis kokulu börekler yapayım senin maydonozlarınla :icon_thumright:

burcu-emir

hoşgeldin özgülcüm  :flowers:
olsun zeyno bebek bizimkilerin kardeşi olur. :D

duru boncuk

teşekkür ederim teyzesi bizde 2007 bebeklerine sayfa açtık bakalım kimler varmış yaz bebekleri :hello2:

Almiş'inAnniş'i

ah bi bilsem nereye kayboldular  :sad1:
Alıntı yapılan: burcu-rain - 17 Eylül , 2007, 14:32:59
nerde bizim kasırga sahipleri  :k06: yaw adiloş ,gülüm,ingilizim ,oruç mu vurdu seni,dön yuvana  :'( .aslıhan huu nerdesin,nagihan hala küsmüyüz  :sad1: remziye kızlar kayboldu ,hükümsüzdür  :laughing7:

Alıntı yapılan: burcu-rain - 17 Eylül , 2007, 14:35:10
Alıntı yapılan: REMZİYE - 17 Eylül , 2007, 14:32:41
kızlar marul fidelerim çıkmış ve maydanozlarım da büyümeye başlamış  :occasion5:

nagiş ve burcu isterseniz size de tohum getirebilirim  :director:
kız süpersin valla....  :nazar:  :nazar:  :nazar:
ben isterim.mühendis hanımda bilgi verir çarşamba günü.nagiş hanım   :director: ,bilgi istiyos.ben niye bonsai büyütemiyom  :k06:
ok  :icon_thumright: marul mu, maydanoz mu, yoksa her ikisinden de mi istiyorsun?

Alıntı yapılan: şerife Berat - 17 Eylül , 2007, 14:51:45
remziye  :director: ben istiyorum maydonoz tohumu unutma ama .şöyle dalından kopmuş mis kokulu börekler yapayım senin maydonozlarınla :icon_thumright:
sende o böreklerden bana gönderirsen neden olmasın  :hungry: (ay ne rüşfetciyim  :BangHead: )

Alıntı yapılan: özgül-duru - 17 Eylül , 2007, 14:42:24
merhaba hanımlar buldum sayfanızı gerçi benim bebişim haziran doğumlu ama  ???
ne olursan ol yine gel özgülcüm  :flowers:

burcu-emir

canım ben marul rica edeyim.maydanozla pek aram yoktur.ne zaman büyür bu meretler remziyecim  ::)

Almiş'inAnniş'i

VALLA BEN KIŞA YERİM DİYE ÜMİDEDİYORUM  :dontknow: 2 haftada fideler oluştu ama ne zaman büyürler bilmiyorum  ::)
evdeki yoğurt kablarını atma her birine bir fide ekersin  :icon_thumright: bu fikir dün gece annemden çıktı. ne kadar ekonomik kadın ya  ::) sinekten yağ çıkaracak nerdeyse  :ehi:

burcu-emir

irem eren

Almiş'inAnniş'i

burcu-emir

nerdesin kız sen  :caca:sen de mi terkediyon yoksa  :honk:

Almiş'inAnniş'i

nagihan

kızlar ben geldim.
mesajları sildim. çünkü sorun tamamiyle denizin yanlış anlaması. artık denize höt höt şadan diyom  :ehi: :toothy10: