BaHar ÇiÇeKlErİ BüYüYor (Mart-Nisan-Mayıs 2007 Bebişleri)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 07 Eylül , 2007, 21:44:04

« önceki - sonraki »

adalet

razicim bende dikat etim raziyi silmissin eyer remziye dememizi istiyorsan biz sana remziye deriz uzun kisa fark etmez  :toothy10:canim arkadasim  :flowers:

burcu-emir

adalet taam yazıyodum o zenci kızın gözü göz deel diye,ama zeka küpü cumalim çözmüş kızı  :k06: aman diyim fena o kız dikkatli olun.
razi bende fark ettim nasııl da yan yan bakmış kıza.efferim erdemime  :aferin:

Almiş'inAnniş'i

yok hayatım sen ne istiyorsan onu de. ama bazıları orda "remziye" yazdığını göre göre "raziye" diyor ya işte o zaman  :cildir:
o yüzden sildim  ;)

adalet

sen bizim razimisin razye diyecklerine remziye desinler ya  :violent1:

burcu bende esmerleri hic sevmiyorum Allahin zoruna gitmesin onlarda insanlar ne bileyim bana biraz korkunc geliyorlar bazilari tam yam yamlara benziyorlar  :ehi:

nagihan

kızlar tam yazımıştım birşeyler naz hanım uyandı onu pışpışlamaya gittim. bu sırada bilgisayara bişiler olmuş. kapatıp açmak zorunda kaldım. tabi yazdıklarımda gitti.  :cildir:
yeni baştan yazıyorum.

adaletcim gerçekten erdem büyümüş. maşallah paşama. bunlar naz ile benden erdemimize  :flowers: :love9:

remziyecim gerçekten cumali seni bekliyor bak merdivenlerin başında hemde.

burcu gerçtende doğruyu söylemişsin. zenci ufaklık pek bir cin gibi bakmış.

bu arada biraz önce komik bir olay yaşadım. biraz endişelendim birazda kahkaha attım.
nazı geçenlerde düşürdüm. hemde iki saniye ile kıyafet bakıyordum ona. yanımda koltukta yatıyordu. iki saniye ile kaşla göz arasında düşüverdi. tabi ben çığlık attım oda çığlık attı. ikimiz başladık ağlamaya. neyse uzun lafın kısası artık onu yalnız bir yerde bırakamıyorum. dibimdede olsa güvenlikli yerler seçiyorum. çorba içirdim kontese tabağını götürmek için mutfağa gidicem. bende yürütece koydum. geldim ne göreyim. nazın kafa yürütecin ön kısmında uyuya kalmış. ben onu öyle görünce bişi oldu zannettim. koştum geldim yanına birde ne göreyim. hatun uyuya kalmış. kafasına öne eğilmiş. tabi o sahneyi görene kadar yüreğim ağzıma geldi sonra uyuya kaldığını görüncede bana geldilermi. kendimi zor tutuyorum. gülme krizine tutuldum. ahmeti uyandırdım. adama anlatamıyorum sürekli gülüyorum. aman allahım benim kontes pek bir alem.  :k06: :toothy10: :ehi:

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: adalet - 16 Eylül , 2007, 14:43:25
sen bizim razimisin razye diyecklerine remziye desinler ya  :violent1:

burcu bende esmerleri hic sevmiyorum Allahin zoruna gitmesin onlarda insanlar ne bileyim bana biraz korkunc geliyorlar bazilari tam yam yamlara benziyorlar  :ehi:
:-ooo adalet senin içine hitlerin ruhu girmiş
gel sana bi ruh çıkarma seansı düzenleyek  :occasion5:

Almiş'inAnniş'i

kız nagiş resmini çekseydin ya o sahne kaçarmıydı beeee  :caca:

burcu-emir

ben size ne diyeyim .hepinizin yazılarını okuyup gülme krizine tutuluyorum  :toothy10:
ayy nagihan ilk sana güldüm,keşke resmini çekseydin.
sonra razi ve çekirgem.allahım öldüm yaa  :toothy10:  :toothy10: :toothy10:

nagihan

Alıntı yapılan: REMZİYE - 16 Eylül , 2007, 14:36:32
yok hayatım sen ne istiyorsan onu de. ama bazıları orda "remziye" yazdığını göre göre "raziye" diyor ya işte o zaman  :cildir:
o yüzden sildim  ;)
Alıntı yapılan: REMZİYE - 16 Eylül , 2007, 14:51:40
Alıntı yapılan: adalet - 16 Eylül , 2007, 14:43:25
sen bizim razimisin razye diyecklerine remziye desinler ya  :violent1:

burcu bende esmerleri hic sevmiyorum Allahin zoruna gitmesin onlarda insanlar ne bileyim bana biraz korkunc geliyorlar bazilari tam yam yamlara benziyorlar  :ehi:
:-ooo adalet senin içine hitlerin ruhu girmiş
gel sana bi ruh çıkarma seansı düzenleyek  :occasion5:
[/quote
remziyecim boşver ne derlerse desinler. sinirlenme güzelim. geçenlerde ecrinin sayfasına bakıyordum. bir yandanda jbdunla konuşuyorum. birisi bişiler yazmış anlamadım valla. siz birbirinizi tanıyonuz sadece birbirinizin mesajlarınıza cevap veriyonuz demiş. jbdunla anlam vermedik. bunun gibi daha çooookkkk sinir bozucu olaylar oluyor forumda. takma kafana boş ver.
ruh çıkarma seansımı hımmmmmm becerebilecekmisiniz.  :ehi:

adalet

nagis sagol teyzesi buyumus pasam  :flowers:
ha ha senin kontesde simdidi bunlari yapiyorsa sen kork nagis  :k06:
razi ne ruhu bacim beni korkutma  :ehi:

kizlar bir suru isim var ama sizi gorunce kalkmak istemiyorum zaten yemegide koca yapacak yasasin  :muzz: :hello2:

nagihan

Alıntı yapılan: burcu-rain - 16 Eylül , 2007, 14:54:50
ben size ne diyeyim .hepinizin yazılarını okuyup gülme krizine tutuluyorum  :toothy10:
o kadar korktum ki. anlatamam. o an hiç aklıma gelmedi.
o sahneyi anlatamıyorum bile. iki kere yalamış. sonrada uyuya kalmış. izleri vardı yaladığını anladım valla.
kafası ön panelde yapışıktı.  :toothy10: :ehi:

nagihan

Alıntı yapılan: adalet - 16 Eylül , 2007, 14:55:41
nagis sagol teyzesi buyumus pasam  :flowers:
ha ha senin kontesde simdidi bunlari yapiyorsa sen kork nagis  :k06:
razi ne ruhu bacim beni korkutma  :ehi:

kizlar bir suru isim var ama sizi gorunce kalkmak istemiyorum zaten yemegide koca yapacak yasasin  :muzz: :hello2:
benimde bir sürü işim var. senin gibi kalkamıyorum. ancak toplandık. bir tane firede olsa  :caca:

mutfağı temizlemeye niyetlendim. inşallah becerebilirsem.  :suclu:

burcu-emir

Alıntı yapılan: nagihan - 16 Eylül , 2007, 14:56:28
Alıntı yapılan: burcu-rain - 16 Eylül , 2007, 14:54:50
o kadar korktum ki. anlatamam. o an hiç aklıma gelmedi.
o sahneyi anlatamıyorum bile. iki kere yalamış. sonrada uyuya kalmış. izleri vardı yaladığını anladım valla.
kafası ön panelde yapışıktı.  :toothy10: :ehi:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Almiş'inAnniş'i

bende de bi dünya iş var kızlar ama
malesef her zaman böyle tesadüf edemiyoruz tadını çıkaralım bari  :muzz:

adalet korkma canım gel buraya   :suclu:

adalet

razi dogru soyle bana ne yapacaksin  :k06:

anam ne zalim anneyim ben orucluyum diye cumaliyide unutmusum sabah bir bardak sut tek icti anne sen ne zaman bana kahvalti vercen diye soruyor yeni aklima geldi cocuk ac  :violent1: :cussing: :caca: :violent1: