BaHar ÇiÇeKlErİ BüYüYor (Mart-Nisan-Mayıs 2007 Bebişleri)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 07 Eylül , 2007, 21:44:04

« önceki - sonraki »

adalet

selam kizlae aferin hepinize  :flowers: sayfayi bos birakmayin
erdem sanirim nezle olmus  :( burnu tikanmis bu gece cok agladi 2 uyandi 5 kadar uymasini bekledik  :crybaby2:birde cok kutu kustu sabahta erken uyandi birakmadi ben uyayim

burcu-emir

ahh kıyamam erdem hastalanmış  :sad1: çok geçmiş olsun adaletcim.bi an önce iyileşir inşallah  :amin: ateşini devamlı ölçüyor musun

nagihan

Alıntı yapılan: adalet - 16 Eylül , 2007, 13:37:24
selam kizlae aferin hepinize  :flowers: sayfayi bos birakmayin
erdem sanirim nezle olmus  :( burnu tikanmis bu gece cok agladi 2 uyandi 5 kadar uymasini bekledik  :crybaby2:birde cok kutu kustu sabahta erken uyandi birakmadi ben uyayim

geçmiş osun adaletcim.hasta ziyaretine gelemiyoruz. ama bunlar naz ile benden oğluşuma  :flowers:

nagihan

Alıntı yapılan: REMZİYE - 16 Eylül , 2007, 13:35:51
ay hala temizlik düşünüyo  :cildir:
otur biraz yalnız da kafanı dinle
yada çık tek başına dolaş biraz  :dontknow:
evde temizlik şart. aklımdan çıkaramıyorum.

adalet

sagolun teyzeleri aksam bir seyi yoktu gece agliyarakuyandi burnu tikanmisti nefes rahat alamiyordu burun dammlasini atik biraz daha iyi oldu simdide salincakta salaniyor pasam

size son cektigim fotolari ekliyeyim cep telefonla cekmisim

nagihan

çorbasını içirdim hanfendinin uyku vakti geldi.belki uyur. :amin:

adalet

abisiyle parktayken

nasilda guluyor pasam

[eklenti yönetici tarafından silindi]

adalet

Almiş'inAnniş'i

bittim yemin ederim şimdi onu yazıcaktım bende tam karizma delikanlı olmuş  :opucuk: neden şafakdan önce çıkmamış karşıma  :BangHead:

adalet daha sık resim koysan diyorum hani  :director: erdem ne kadar büyümüş  :-ooo

paşalarıma birer  :nazar:  :nazar:

adalet

oglularim ve ingiliz sevigileri cegirge ogluslari kaptirdim turk bulamayinca ne yapalim  :k06:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

adalet

razi ha ha cumali cok tesekur ediyormus
gecen bana diyorki anne bana sayfa acan abla hangisiydi hepinhizin ismini biliyor ya ha diyor yazi ablaydi  :k06: :k06: anne onun izmi yazimi yok dedim kisacasi yazi diyorlar izmui remziye  :toothy10:

burcu-emir

ne kadar büyümüş inanamadım.maşallah  :nazar:
cumaliiii nefis bir poz.bayıldım sana

Almiş'inAnniş'i

ay erdem in kıza bakışana dikkat lütfen   :toothy10:
anne sen merak etme ben onu türkleştiririm diyo sanki  :ehi:

Almiş'inAnniş'i

bu razi ismi bana üni. den hatıra kaldı. ismin çok uzun diye sünnetlediler böyle. ama sonra öyle bir hal aldı ki herkes gerçek adımı unuttu  :laughing7: 

adalet

yaw ben istemem ingiliz gelin bak kaynanalik damarim kabardi turklerin suyumu cikti  :ehi: :k06:
zenci olna varya cumaliye bayiliyor nerde gorse cumali diyip bagriyor anne bu kizda basima bela olacak galiba diyip duruyor  :caca: :k06: :k06: