BaHar ÇiÇeKlErİ BüYüYor (Mart-Nisan-Mayıs 2007 Bebişleri)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 07 Eylül , 2007, 21:44:04

« önceki - sonraki »

ღ°cerenay.♥.

arkadaşlar ben geldim kimse yoktu ben gitmişim siz gelmişiniz  :y25:

Almiş'inAnniş'i

dünürüm bu günlerde foruma katılım performansın düştü bak kızıyorum ama  :caca:

Deniz-believe

bana hoşgeldin diyenlere  hoşbulduk efenim.....saolun....
bu arada sana şkolsun burcu :honk:   :'(   
neyse muhabbetlerine katılabileceğim sürece katılıcam işallah....sevgiyle kalın.... :nazar:   :'(
CANIM NAZ ' IM,TEYZECİM HOŞGELDİN....

Almiş'inAnniş'i

denizcim nasılsın, ablan uğramadı hiç bu gün. naz nasıl? bi sorun yoktur inşaallah

nagihan

Alıntı yapılan: şekerr - 13 Eylül , 2007, 23:07:17
Alıntı yapılan: burcu-rain - 13 Eylül , 2007, 18:22:09
verdiiimm gittti
senden iyisini mi bulucam denizcim...beni de tanıdın kaynanalık yapmam emin ol  ;) remziyenin dedği gibi hep gel biz seni ço sevdik,evlilik eğitimi verürük sana  :k06:
demek sattın 1 günde beni... :crybaby2:
kızlar hepinize merhaba hepinizi  :opucuk:

sunaygul

arkadaşlar merhaba ben kimseye yetişemiyorum bu arada.fırsat buldukça takip ediyorum :)benimki birazdan ağlar doğru dürüst uyuduu yok :-\uyku konusunda en rahat ayımız 3 aydı sonra yine bozuldu, umarım yoluna girer :amin:zira kasımda iznim bitiyor işe başlayınca napacağız bilmiyorum  ???neyse herkese hayırlı ramazanlar ben tutmuyorum süt verdiğim için bence sizde tutmamalısınız,sütünüzün etkilenmemesi mümkün değil, beslenme bu dönemde çook önemli by

[eklenti yönetici tarafından silindi]

nagihan

seni anlayabiliyoru uyku sorunu konusunda. nazda gündüzleri uyumuyor. akşamlarıda uyuturken canım çıkıyor.
bu arada midesini üşüttü hrhalde acayip kusmaya başladı naz. çok şiddetli değil ama kusmuğu iğrenç kokuyor. benim üstüm başım battı yine.  :y25:

nagihan

Deniz-believe

CANIM NAZ ' IM,TEYZECİM HOŞGELDİN....

nagihan

adalet

nagihan

ben burdayım canım. aslıhanda buralarda ama forumda değil herhalde.

adalet

kanka sen bu aralar hic ugramiyon bak sinirleniyorum  :violent1:

burcu hanim bun nerde kaldi  :caca:

nagis naz nasil

nagihan

ADALETCİM NAZ İYİ UYUYOR ŞU AN . BENDE ÜŞÜDÜM YATAYIM DİYORUM. KİMSELER YOK. NE MUHABBET VAR NE BİŞİ. YARIN DİŞÇİYE GİDİCEM ORUÇTA TUTAMICAM. NAZIN MAMASINI YAPAYIM YATAYIM DİYOM.

nagihan

HEPİNİZE İYİ GECELER. SİZLERİ  :opucuk:
KUZUCUKLARIMA İYİ BAKIN  :tongue3: