BaHar ÇiÇeKlErİ BüYüYor (Mart-Nisan-Mayıs 2007 Bebişleri)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 07 Eylül , 2007, 21:44:04

« önceki - sonraki »

burcu-emir

Alıntı yapılan: adalet - 13 Eylül , 2007, 18:21:20
selam kizlar hepinizin ramazani hayirli olsun ben bugun oruc tutum basarirsam hepsini tutacam

kız ne orucu sen süt vermiyo musun  :icon_scratch:

adalet

veriyorum canim gecen sene yedim hamileydim ama bu sene tutacam eyer sutum yeterse

Deniz-believe

oley oley kız olmadan damadıda bulduk..canikom dünür olucaz işallah...valla kız nasıl yapılır ablamdan bide remziyeden öreniyim ben valla...  :ehi:   :k06:
CANIM NAZ ' IM,TEYZECİM HOŞGELDİN....

Deniz-believe

ay ben bu sayfayı sevdüm vallam  :k06:  işe gitmeyi bıraksammıki valla işe gidince aklım sizde kalabilir...acaba neler yazdılar ne kaynattılar diye....gerçi benim bebeğimde yok sütümde  :k06:   :ehi:   ay koptum   :ehi:
CANIM NAZ ' IM,TEYZECİM HOŞGELDİN....

adalet

burcu-emir

Alıntı yapılan: Deniz-believe - 13 Eylül , 2007, 18:36:05
ay ben bu sayfayı sevdüm vallam  :k06:  işe gitmeyi bıraksammıki valla işe gidince aklım sizde kalabilir...acaba neler yazdılar ne kaynattılar diye....gerçi benim bebeğimde yok sütümde  :k06:   :ehi:   ay koptum   :ehi:

ayy koptummm  :toothy10: :toothy10:

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: Deniz-believe - 13 Eylül , 2007, 18:10:33
valla çok alemsin ya  :ehi:
aslında şölede olabilir ben 3 sene sona evlenmeyi düşünüyorum.kısmet tabi..evlendikmi hemen bi kız yapayım...emir alır artık benim kızı...oğlunuza talibim burcucum....
ya bu arada size isminizle hitap ediyorum ama umarım sorun olmaz altı üstü 26 yaşındayım ama gencüm ben anacım :ehi: :ehi:27 oldukmu yandım ama sanki birden yaşlancam gibi geliyor :ehi: :k06:
ne demek 27 olunca yaşlancam, sen şimdi bize kart mı diyon bakiiiiim  :caca:
Alıntı yapılan: adalet - 13 Eylül , 2007, 18:28:53
veriyorum canim gecen sene yedim hamileydim ama bu sene tutacam eyer sutum yeterse
adalet tutma bence seneye 3 ayarı beraber tutarız  :ehi:

burcu-emir

remziyeye katılıyorum  :k06: .adiloş tutmaaa ,sütün kesilir

ღ°cerenay.♥.

denizcim hoşgeldin ,sen ayrılma burdan , seni temelden yetiştiricez :k06:

Alıntı yapılan: adalet - 13 Eylül , 2007, 18:36:33
emiridemi elde kacirdik  :k06:

sen daha nazlan bakalım kanka :k06: emiride kaptılar :k06:,bu arada erdem paşam açıkta kalacak ona göre :k06:

burcu-emir

Almiş'inAnniş'i

ay bu adalet ayrı bi antika  :icon_scratch:

iki tane oğlu dururken doğmamış kızına don biçiyo, pardon doğmamış kızına koca seçiyo dicektim  :toothy10:

sarı şekerr

Alıntı yapılan: burcu-rain - 13 Eylül , 2007, 18:22:09
verdiiimm gittti
senden iyisini mi bulucam denizcim...beni de tanıdın kaynanalık yapmam emin ol  ;) remziyenin dedği gibi hep gel biz seni ço sevdik,evlilik eğitimi verürük sana  :k06:
demek sattın 1 günde beni... :crybaby2:

burcu-emir

:-ooo
öhüm şeeyy kkeem küüüm
satmmaaammm satammaaam .senden başkasına olamaz
bi an şuursuzca konuşmusum .özür dilerüm .ahanda bak şuursuzum  :k02:

Almiş'inAnniş'i