Vajinismus

Başlatan мiŁenα., 09 Haziran , 2009, 23:31:02

« önceki - sonraki »

****SeRaP-27****

ben zaten ilk gece adetmiş imam nikahı gelinin evinde yapılırmış sinir olmuştum geldik eve imam bekliyoz oda elmedi mi sağolsun kaynanam mahvetti ilk gecemizi bişi olmadı imam nikahımız yok diye sonra da 3 ay falan olamadı zaten sonra oldu
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

mlkgk

valla ben herkese iyi anlatıyorum evleneceklere yazık biz korktuk onlar korkmasın  :ehi: :ehi:

mlkgk

Alıntı yapılan: SeRaP-27 - 18 Aralık , 2009, 12:55:06
ben zaten ilk gece adetmiş imam nikahı gelinin evinde yapılırmış sinir olmuştum geldik eve imam bekliyoz oda elmedi mi sağolsun kaynanam mahvetti ilk gecemizi bişi olmadı imam nikahımız yok diye sonra da 3 ay falan olamadı zaten sonra oldu

3 ay mı serapcım naptınız o kadar süre :S

****SeRaP-27****

sorma fenalıklar geçirdim napabilirim bu bir hastalık işte elden gelen bişi yok tamamen beyinsel allaha şükür bitti bebiş bile oldu

βαlκιz

biz düğünden sonra görümcemin evine geldik ilk gün orda kaldık eve bi geldik odayı hazırlamış yer yatagı yapmışş pamuklar peçeteler falan koymuş ilk namaz kıldık şükür namazımı o neydi bilmiyorum zaten namaz kılmayı bilmiyodum etceğim duayı eşim söylemişti neyse namaz kıldım ilişki oldu eşime oldumu oldumu diyodumm  :ehi: :ehi: olmuş anlamıyorum baktım bişey yok eşim diyo kan gelir şimdi banyoya gitt yok dedim hani gelmiyoo  :ehi: dizlerinin üstüne çömel belki gelir dedi çömeldim yine gelmiyoo  :ehi: :toothy10: :toothy10: ehh gelmiyo işte dedim yattık sabah meraklı görümcem geldi yatagı toplamıştım ben çarşafı sordu odada dedim niye yıkamadınmı dedi yoooooo dedim baktı ee hani bişey yok dedii ne bekliyodunki dedim  :toothy10: olmadımı bişey falan sormaya başladı oldu dedim eşim geldi o sırada ne meraklısınız yaa dedii çarşafta ne görmek istiyosun dedii git işine dedi görümcem de daha ses çıkartmadıı  :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

mlkgk

****SeRaP-27****

şaşkına bak sen ona ne kocan bişi demedikten sonra bende valla anlamıcaktım nerdeyse çünkü çok azdı millet te amma abartmıştı benim bi sonraki geceye kadar kanadı oturamadım falan filan bende korktum haliyle ama olunca aynen senin gibi oldu e hadi falan diyodum o kadar yani çok komikti boşuna çekmişim onca şeyi

мiŁenα.

oha yaaa cok acayıp bır durum bırı bana onu sorsaydı agzınınpayını alırdı ..

cok edebsız bır soru :caca:

:love9: :love7: :love9:

βαlκιz

benim görümcem başlı başına edepsiz zatennn  :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

mlkgk

мiŁenα.

gulsah zaten bellı canım o soruyu soracak kada yuzsuz :k06:

:love9: :love7: :love9: