01 Mayıs , 2024, 01:18:02

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Üstteki Üyenin Yazdığı Sana Ne Hatırlattı

Başlatan мiŁenα., 08 Haziran , 2009, 10:01:20

« önceki - sonraki »

burcuş

Ebruli

burcuş

can yine cannnn

can dediklerim....

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

can yine cannnn

can dediklerim....

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

vucüt diyince aklıma yalancı romantik dizisindeki vucutçular geldi ne alakaysa :ehi:

şahaser

can yine cannnn

can dediklerim....

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

pire  :toothy10:

pire için yorgan yakmaya değmez atasözü gbeldi aklıma

bit olsun bari  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:

can yine cannnn

ıyyyyyyyyyyyyy kaşındım ha :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

pire için yorgan yakılmaz ama bit için saçlar kesilir :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

bulaşık makinası
can dediklerim....

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

bak şimdi bulaşık makinası diyince kaynanam geldi aklıma makinamı bağlatalı iki yılı geçti garantiside doldu ama ben daha bir kere çalıştıramadım makinayı neymiş elektrik parası çok geliyormuş sinir kadın ya

kayınvalide

can yine cannnn

canım o benim çok iyidir yeryüzünün en güzel meleği huyuda yüzüde çok güzeldir :love9: :love9: :love9:
bana candır yoldaş ve arkadaştır sırdaşımdır gönül daşımdır annemin yerine koyduğum ilk ve tek varlıktır :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

senin kaynananada diyecek laf bulamıyorum canım sen neden ona soruyonki sen ayru değilmisin be ona ne senin elektirik faturandan :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
can dediklerim....

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

canım altlı üstlü oturuyoruz biz elektirk ortaktı canım o yüzden ama iki oldu ayırdı cimri kaynanam 80 tl elektrik faturası çok geliyor çokmuş düşünsene bacınm evde ki herşey elektrikli şohbenler katıllar süpürgesi tv si dolabı çamaşır makinesi
ve evde toplam altı kişiyiz sadece eşim çalışıyor 33 yaşında kaynım bekar yatıyor malak gibi kaynanam kayınbabam kaynanamın anası ben hepimiz akşama kadar evdeyiz :) bu aydan sonra ayrı gelecek bakalım ne olacak :d

fesatlık :ehi:

can yine cannnn

can dediklerim....

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°