13 Mayıs , 2024, 02:20:25

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Farkettimde...

Başlatan ..BahaR●●, 05 Haziran , 2009, 20:00:30

« önceki - sonraki »

βαlκιz

farkettimde oğluşlarımın maması bitmişşşşş :-ooo
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

serap BİÇER

farkettimde kimse benle konuşmuyo :y25:

ozturkish_ela

İYİYİM PINARCIM SAOL AMA BENİM İSMİM SERAP NASİP OLURSA KIZIMIN ADI ELA OĞLUMUN ADI EF OLCAK :) BEN ÖDEMİŞTENİM 18 YAŞINDAYIM EVLİLİĞİMİN 2. AYINDAYIM CANIM YA SEN ?

can yine cannnn

can dediklerim....

ozturkish_ela

farkettimde bana bi haller oluooo aman allahıııııımmm  :cildir:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: ozturkish_ela - 11 Eylül , 2009, 21:35:02
farkettimde bana bi haller oluooo aman allahıııııımmm  :cildir:
ne oluyo kız serapppppppppppppppppppp :dontknow: :dontknow: :dontknow:
can dediklerim....

ozturkish_ela

ahhhh bi bilsem nermin ablaa sizede sölerdim vallaa kendi kendime şaşırıomm birden sinir gelio ağlamak istiooom bide heryerim ağrıı belim ve bacaklarım uzanıom bu seferde canım sıkılıooo hergün ewdee tek başımayım kocam çalışıoooo offffffff  :cildir: :crybaby2: :cildir: canıııımmm sıkılıooooooooooo yaaaaaaaaaa  :crybaby2:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: ozturkish_ela - 11 Eylül , 2009, 22:16:36
ahhhh bi bilsem nermin ablaa sizede sölerdim vallaa kendi kendime şaşırıomm birden sinir gelio ağlamak istiooom bide heryerim ağrıı belim ve bacaklarım uzanıom bu seferde canım sıkılıooo hergün ewdee tek başımayım kocam çalışıoooo offffffff  :cildir: :crybaby2: :cildir: canıııımmm sıkılıooooooooooo yaaaaaaaaaa  :crybaby2:
valla güzelim bizde sıkılıyoz hayat güllük gülistanlı değil evde sıkılıyosan el işi falan yap bilmiyonmu dantel falan ben çok güzel iğne oyası yaparım mesela rahatsızlandığımda dr önermişti ve çok iyi geliyodu birşeylerle uğraşmak sende dene bence
can dediklerim....

ozturkish_ela

ahhh nerdeee kayınvalidem ustasıdır iğne oyasınınn bitürlü nasip ollmadı örenmekk

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: ozturkish_ela - 11 Eylül , 2009, 22:45:55
ahhh nerdeee kayınvalidem ustasıdır iğne oyasınınn bitürlü nasip ollmadı örenmekk
kayın valdenımı ösledın :k06: :k06:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

мiŁenα.

farkettımde ben forumda kendımı gormeyı ozlemısımı :ehi: :ehi: :ehi:

:love9: :love7: :love9:

ozturkish_ela

ewet canım özlenmeye değer biriiii allahıma çok şüküürrr kayınvalidem öz annem gibii çok iyidir kendiisii  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

мiŁenα.

farkettımde kendımı foruma cok yakıstırıyom :ehi:

:love9: :love7: :love9:

can yine cannnn

farkettimde bugün çok uyudum gece vay halime :toothy10: :toothy10:
can dediklerim....

serap BİÇER

farkettimde pencere başında oturmaktan her yerim ağrıyo :tongue3: :tongue3: :sad1: