Farkettimde...

Başlatan ..BahaR●●, 05 Haziran , 2009, 20:00:30

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

asusen

günaydın ayşe. senin bebek ne kadarlık şimdi.hamileliğin nasıl geçiyor.

мiŁenα.

ıy canım konuyu dagıotmayalım karıyerde konusalım..

hamılelıkte bebekle ılgılı konualrda :opucuk:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

мiŁenα.

farkettımde kocamı ozledım :love7:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

farkettımde bu aksam uyku yok :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

мiŁenα.

farkettımde lıseden kımseyle gorusmuyom

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

...zeynep...

мiŁenα.

farkettınmde kocıs gec kaldı hesabını sorcam

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

farkettımde mıde cok kötu :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc:

aleyna635

fark ettim de ayşenin kocişi yandı elinden geç kaldı diye... :toothy10: :toothy10: :toothy10:
fark ettım de başım çatlayacak gibi ağrıyo....

DİLVİN

FARKETTIMDE MESAİ BİTMİŞ

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

can yine cannnn

Alıntı yapılan: aleyna635 - 25 Eylül , 2009, 18:01:32
fark ettim de ayşenin kocişi yandı elinden geç kaldı diye... :toothy10: :toothy10: :toothy10:
fark ettım de başım çatlayacak gibi ağrıyo....
GEÇMİŞ OLSUN CANIM :opucuk:

FARKETTİMDE PATRONUMUN BİRİNİ DİZE GETİRDİM KALDI DİĞERİ :basardim: :basardim:
can dediklerim....

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★