Evlilik Öncesi ve Sonrası Kaç Kilosunuz ?

Başlatan armi, 02 Haziran , 2009, 15:22:04

« önceki - sonraki »

can yine cannnn

canım benim daha yeni adet oldun ondandır
bana dr adetliyken tartılmayın 2 kilo fazla
gösterir demişti ben o yüzden adetim bittikten sonra tartılırım
can dediklerim....

Zeynep_Sena

ben nisandan once 53 nisandan sonra 54-55 nisanda esimin ozleminden geri 53 sonra dügünde 54 askimin yaninda 55 sonra dugunden 2 sene sonra 56 olmustumki hamile kaldim 56 ile suan 58 im bu kadar aldim ekmek yiyemiyorum fazla o yuzden valla diyet taraftari deilim ben fazla uzun deilim 1.55 im devamli toplu dururum ama saglik herseyin basi eger bi problem deilse sagliginiz icin birakin kilolarinizi yapcak bsey yok alinan verilmiyo .....Ben sadece stress yaparsam kilo verebiliyorum yoksa hayatta 1 gram vermem

can yine cannnn

bende aksi tesir yapıyo stres 
sıkıntıdan hep yerim valla mesela temizlik
yapayım ama boya badana gibi büyük ve
uzun süren temizilkden bahsediyom
herşeyin hemen düzelmesin den yanayım
o dağınıklığı görünce varya kafayı yiyom
buda bende yeme isteği yaratıyo nedense ama az ve sık
can dediklerim....

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

can yine cannnn

can dediklerim....

мiŁenα.

βαlκιz

2 senelik evliyim evlendimde 48 kiloydum şimdi 63 e hamilelikten çok aldım ama :honk:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

can yine cannnn

yaşasın kızlar taşınmaya başlayalı beri tam 4 kilo vermişim ay çok güzel ya
geçen yazın 65dim bu kış 69 çıkmıştım şimdiyse yine 65şe düşmüşüm
hep derdimya temizlik yaparken stresten yiyorum diye kızlar bu sefer öyle olmadı ne yemeği be yorgunluktan yatağın yolunu zor bulur oldum :toothy10: :toothy10: :toothy10:
can dediklerim....

βαlκιz

valla dogumdan sonra iştahım açıldı yedikçe yiyorum gece kalkıp pilav çorba yaptım oluyo irmik helvası yaptığım oluyo valla eşim korkuyo benide yicen mi diyooo :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

perçem

:muzz: :muzz: bende evlendiğim zaman 50 kiloydum şuanda 65 kiloyum ama evleneli 6 yıl oluyor tabiki boğazımı tutamıyorumm bende özellikle tatlıya bayılırım tatlıyı çok yediğim içinde eşim bana çok tatlısın der galiba birazcık öyle :laughing7:
meleğim gelde hasretimi bitir

βαlκιz

oleyyy demin tartıldım 58.4 kiloyum  :ehi: :muzz: :muzz:kilo vrmişim biraz

can yine cannnn

Alıntı yapılan: balkız - 20 Temmuz , 2009, 02:14:59
valla dogumdan sonra iştahım açıldı yedikçe yiyorum gece kalkıp pilav çorba yaptım oluyo irmik helvası yaptığım oluyo valla eşim korkuyo benide yicen mi diyooo :ehi: :ehi: :ehi:
hamilelikte mide genişlediği için
doğumdan sonrada malum işte yemeye devam :toothy10: :toothy10: :toothy10:
can dediklerim....

мiŁenα.

ben farkında olmadan verdım 10 kılo 65 ten 55 e dustum dahada duserım ıns cocuk olana kadar

can yine cannnn

farkına varmadan yemek yememişsin galiba ayşem :toothy10: :toothy10:
ay sana takılmaktan aldığım zevki anlatamam ilk göz ağrım benim :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
can dediklerim....

burcuş

Ah ah nerde keşke bende farkına varmadan eskği günlerime gelsem :) Doğum yapmadığım halde çok kötü kilo aldım :( :) boyum 1,65 evlendiğimde kilom 52 idi ancak gelgelelim şimdi 75 oldum :) yani utanıyorum ama böyle :( :) çok çikolata tüketiyorum :)  :hungry: :y25: :crybaby2: :sad1: :dontknow: