28 Mart , 2024, 15:36:16

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En Son Ne Satın Aldın

Başlatan can yine cannnn, 01 Haziran , 2009, 11:49:49

« önceki - sonraki »

KybeLe

Oğluşuuumm :)

can yine cannnn

TULUMBA TATLISI
HİÇ SEVMEM AMA KOCİŞİMLE OĞLUM İÇİN ALDIM :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
can dediklerim....

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

βαlκιz

dün gümüşhaneden pestil köme aldım :hungry: :hungry:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

βαlκιz

dün gitiik geldik erzincandayım benn
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

hıııııııı bende trb sahılne ın dıyecekdım cok özledım memleketımı bı an önce gıtmem lazım :'( :'( :'( :'( :'( :'(

βαlκιz

bende istanbulu çok özledim ama dün yolda iki çocukla perişan oldum bide istanbula hiç gidemem uzun yola valla yürümeye başlasınlar öyle giderim  :y25: :y25: gümüşhanenin ekmegide çok güzell valla dün 3 tane aldık eve gelene kadar 2 si bitti eşime niye fazla almadın dedim oda 3 saatlik yol gider alırım nolcak diyo :ehi: :ehi:

miray

Alıntı yapılan: balkız - 23 Eylül , 2009, 17:45:34
dün gümüşhaneden pestil köme aldım :hungry: :hungry:
balkız cım benim esimde dün pestil köme almıs daha dogrusu bi arkadası gümüshaneden getirmiş
ben pestili pek ssvmem ama bu güzelmiş lik defa yedim hosuma gitti  :)

bende en son büşraya süt aldım biraz önce

βαlκιz

bende hiç sevmezdim düne kadar  :ehi: bide lokum gibi bişey aldım cevizli üstü hindistan cevizli ama bitti yedim   :hungry: :hungry: ama tadı damagımda halaa yaaaa  :y25: :y25:

can yine cannnn

naneli sakız oğluşuma çikolata :muzz: :muzz:
can dediklerim....

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

..BahaR●●

can yine cannnn

can dediklerim....