En Son Ne Satın Aldın

Başlatan can yine cannnn, 01 Haziran , 2009, 11:49:49

« önceki - sonraki »

ESİNCİK

ben o BAYAT espirilere çokk gülüyorum. Çok yönlü bir sinema izleyicisi olduğum için şahana gülmekten gocunmuyorum ;)

βαlκιz

ya komik bende beyeniyorum aslında ama ben hiç bişeye kahkaha atarak gülemiyorum sadece tebessüm ederimm  :D böylee
ama böyle yapamam  ;D :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: ESİNCİK - 20 Şubat , 2010, 01:21:25
ben o BAYAT espirilere çokk gülüyorum. Çok yönlü bir sinema izleyicisi olduğum için şahana gülmekten gocunmuyorum ;)
çok yönlü sinema izleyicisi olmak demek sadece para için çekilmiş bir filimi izlemek,,gülmkeee anlamına gelmiyorki
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: BaLkIzZz - 20 Şubat , 2010, 01:23:17
ya komik bende beyeniyorum aslında ama ben hiç bişeye kahkaha atarak gülemiyorum sadece tebessüm ederimm  :D böylee
ama böyle yapamam  ;D :ehi:
evet canım sadece tebessüm oda ki zoraki tabiii kişiden kişiye degişir begeni eskiden şabanın filimlerine kırılırddık gülmektennn cocukkennn  ;D ;Dama cocukken şimdi izlesen sadece tebessüm edersinnnn :laughing7:
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

ESİNCİK

"çok" yönlülüğün anlamlarından biri de o olabilir pekala..
Neyse istemeyenlere zorla izletmiyorlar zaten, ama şahanı seven arkadaşlara tavsiye ederim. Sanatsal değeri Avatar'la yarışamaz elbette, anck hoş zaman geçirmek için gidebilirsiniz.
hem bazen çocuk olup şaban filmine gülmek size neden bu kadar uzak geliyor ki, eğlenceli şeyler bunlar.

bebeğimbenim(şerife)

ben uzak geliyor demedimki esincik eskiden kahkayla gülerdik şimdi ise sadece tebessüm edebilliyoruz dedimmmm yani  göreceli durum olabiliyorrr zamanlaaa

βαlκιz

konu accık dagıldı arkadaslar aman tartışma uzamasın kızlarr  ;D
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

bebeğimbenim(şerife)

tuba rana canımya cockların çok tatlıııı maşaallah allah nazardan esirgesin :nazar: :nazar:hele kızın çokkkkk tatlı öpüyorım onuuu :k06: :k06: :k06:

ESİNCİK

Haklısın cnm, hala Kemal Sunal'a gülebilen İvedik severlere tavsiye ediyorum o zaman :icon_thumright:

ღ♥ Nilda♥ღ

.   

melek-çağlar

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

EMEL 26

ÇAMAŞIR  MAKİNASINA  DETERJANNNNN
Kızlarımla hayat çok güzel💖

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Demet_dk