27 Nisan , 2024, 14:56:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

******ÜSTEKİNE MİRAS BIRAK******

Başlatan can yine cannnn, 31 Mayıs , 2009, 18:54:16

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

bende sana adana burmalarımı bırakayım anca odeşirız  :ehi: :ehi: :ehi:

can yine cannnn

can dediklerim....

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

can yine cannnn

ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
beninimki güllüydü ama :toothy10: :toothy10: :toothy10:

bende buldumda bunuyom :toothy10: :toothy10: :toothy10:
can dediklerim....

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Uploaded with ImageShack.us

doumdan sonra gıyersın 3cuye hazırlıkda :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

**fatoş**

miras bırakıcak bişeyimde yok benim ama doğumdan sonra kilolarımı bırakıyım barii  :toothy10: :ehi: :ehi:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: KaRa_CicEGiM - 27 Haziran , 2010, 18:24:38
miras bırakıcak bişeyimde yok benim ama doğumdan sonra kilolarımı bırakıyım barii  :toothy10: :ehi: :ehi:
herkesın kılosu kendıne yetmezmıs gıbı bıde sen bırakıyon ben ıkı katı sana ıade edecem :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

can yine cannnn

URL=http://img205.imageshack.us/i/babaj.jpg/][/URL]

selcan ilk 2 ay için bu kıyafdtimi sana bırakıyorum malum 2 tane olcak buna 2 aydan sonra sığamayacaksın :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
can dediklerim....

can yine cannnn

can dediklerim....

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: ♫♥♪NeRmİn♫♥♪ - 27 Haziran , 2010, 18:31:47
URL=http://img205.imageshack.us/i/babaj.jpg/][/URL]

selcan ilk 2 ay için bu kıyafdtimi sana bırakıyorum malum 2 tane olcak buna 2 aydan sonra sığamayacaksın :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
bu senın ılk 2 ay kıyafetın olduna emınmısın bence bu senın kızlık tsortun :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

can yine cannnn

kızım bu ilk gebelik tişortum 51 kiloydum o zamanlar heralde
birde kıskanmıssın belli sen böyle olamayacan fil gibi şişecen diye :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
can dediklerim....

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: ♫♥♪NeRmİn♫♥♪ - 28 Haziran , 2010, 08:22:56
kızım bu ilk gebelik tişortum 51 kiloydum o zamanlar heralde
birde kıskanmıssın belli sen böyle olamayacan fil gibi şişecen diye :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
ay hayırlısıyla dogurumda sısım anam napım sonradan dıyet yaparız ercı ıkısıyle ugrasmakdan kıloyu verırım ben :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

✿گสЯเ_ќĮż✿

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Allah razı olsun canım
çok severim alını bende sana 5000 dolar bırakıyorum

___kıymık___

4 yıldır severek kullandıgım hatta delındıginde dıkıp dikip kullandıgım donumu :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...