******ÜSTEKİNE MİRAS BIRAK******

Başlatan can yine cannnn, 31 Mayıs , 2009, 18:54:16

« önceki - sonraki »

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

miray

can yine cannnn

can dediklerim....

miray

büşranın dagıttıgı cekmeceleri toplamayı  :ehi:

can yine cannnn

suyu odanın ortasına boşaltılmış bir akvaryum ve ıslak halı :igrenc: :igrenc:
can dediklerim....

can yine cannnn

can dediklerim....

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

sana kutuda kırmızı dantellı bı don bırakıyom nermıs :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

can yine cannnn

can dediklerim....

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° NeRmİn°ღ♥ღ° - 10 Kasım , 2009, 21:36:51
Alıntı yapılan: ღ♥ღครк๓єlєợเ ღ ♥ღ - 10 Kasım , 2009, 21:35:26
sana kutuda kırmızı dantellı bı don bırakıyom nermıs :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
BENDE  BOL GGGGGGGGGG Lİ BİR PC :toothy10: :toothy10: :toothy10:
ay allah razı olsun cok makbule gecer uhuda tutmuyo bu nu :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

GüzeLCe

selcanım sana en güzel eşarplarımı bırakıyorum  :opucuk:

..BahaR●●

hülyacım bende sana çantalarımı bırakıorum.......

ஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷeFSuNLuƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐ

Uploaded with ImageShack.us

GüzeLCe

tin tin ayakkabılarımı efsuncuma bırakıyorum  :k06:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

yüreğimi sana bırakıyorum hülyacım :ehi: :opucuk: