27 Nisan , 2024, 21:54:27

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Tüylenme Sorunu

Başlatan мiŁenα., 29 Mayıs , 2009, 15:13:20

« önceki - sonraki »

Balböceği

Alıntı yapılan: ☆BaLboceqi☆ - 08 Ekim , 2009, 20:47:33
yok cok sukur
oyy gobisim gobisimmmm simdi gobisimde tuyler var yaa
acayip sinirimi bozuyorlar  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: bu ne isti anlamadim arkadas
dr gitmeden temizliyorum gobisi yaaa  :toothy10: :toothy10: :toothy10: off of goguslerimdede farketimm

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: ☆BaLboceqi☆ - 18 Ağustos , 2010, 21:26:44
yok cok sukur
acayip sinirimi bozuyorlar  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: bu ne isti anlamadim arkadas
dr gitmeden temizliyorum gobisi yaaa  :toothy10: :toothy10: :toothy10: off of goguslerimdede farketimm

:k06: :k06: BENDE DE VARDI BENDE TEMIZLERDİM DOGUMA GIDERKEN EVDE BIR GUZEL TEMIZLEDİM HASTANEDE HEMSİRE BEGENMEDI HERHAL KENDI ELLERİYLE  TEMIZLEMISTI 1 KAT DAHA HALA ÇIKMADI GOBUSUMDE TUY KIL 3 AY OLCAK

Balböceği

Alıntı yapılan: ASEL&NUR - 18 Ağustos , 2010, 21:32:30
Alıntı yapılan: ☆BaLboceqi☆ - 18 Ağustos , 2010, 21:26:44
yok cok sukur

:k06: :k06: BENDE DE VARDI BENDE TEMIZLERDİM DOGUMA GIDERKEN EVDE BIR GUZEL TEMIZLEDİM HASTANEDE HEMSİRE BEGENMEDI HERHAL KENDI ELLERİYLE  TEMIZLEMISTI 1 KAT DAHA HALA ÇIKMADI GOBUSUMDE TUY KIL 3 AY OLCAK
nasil temizledikiii anam cimbizla aliyom ben  :k06: :k06: o zaman utanmayim dr giderken acayip utanir oldum yaa gerci bunlar koltuk altini bile almiyorlarki daha kalmiski gobisteki killara taksinlar  :igrenc:

Lă_Tăhzen!

Balböceği

Alıntı yapılan: ASEL&NUR - 18 Ağustos , 2010, 21:47:59
permatikle temizlediler
daha cikmadimi aman yok kurban oldugum permatikle alsam dahada azar  :-ooo :-ooo

Balböceği

kizlar bikini bolgesi hamileyken nasil temizliyorsunuz  :ehi: :ehi:
karninizdan nasil goruyorsunuz

βαlκιz

23 Ağustos , 2010, 22:07:29 #21 Son düzenlenme: 23 Ağustos , 2010, 22:10:42 BaLkIzzZ
ayna koy karşına canım
yada doktora sor tozlar var tüy dökücü zararı olmayandan verir
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

bacim dusa kabinin var Burda wc bayno bir hep aynayi koyacak yerim yok dusundumde
asaba makineyla alsam yani zararli olurmu

βαlκιz

el aynasıdamı yok tut  :ehi: :ehi: :ehi:
makineyle bişey olurmu hiç bilmiyorum kii  :dontknow:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Lă_Tăhzen!

en iyisi permatık epilasyon aletide kullanma kılavuzunda falan yazar hamıleler kullanmayacagı yonunde ben  hiç kullanmadım hamılleıgım boyjunca hep permatıkle halletım işimi

Balböceği

kiz aklima fikir getirdin iste
el aynasi olsa bile kulnanamam ama duvara yapistirirrim  :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

evt permatik daha iyi olsa gerek  ::)

βαlκιz

3 lü jilet al
permatik alma keser biyerini  :k06: :k06: :k06: :k06:

miray

böcük sakın 3 lü jılet alma valla orman gibi olur iyice  :ehi:
3 lüler daha fazla cogaltıyo
üzerinde banyo yazan permatık ler var tek kullanımlık onlardan kullan bence
sizin orda varmı bilmiyorum ama türk marketlerinde vardır mutlaka
mavi paketli banyo permatık
ben onlardan kullanmıstım rahat olmustu hem cogalmadı fazla
dogumdan sonra tüy dökücülere gectim  :-\  :-\

ayysnn

tüylenme sorunu hormonlardan kaynaklananlar nasıl bi tedavi uyguladı öğrene bilirmiyim??