Birde Keşke Diyelim

Başlatan can yine cannnn, 29 Mayıs , 2009, 13:51:39

« önceki - sonraki »

can yine cannnn

keşke rabbim tüm dualarımı kabul etse :amin:
can dediklerim....

= - =SeLSeBiL= - =

keşke evlendiğim ilk ay hamile kalsaydımda şuan kucagımda bebeğim olsaydı keşkee ellerini tutardım sarılırdım öperdim  :crybaby2: :crybaby2: Rabbim bu mübarek gece hürmetine yalvarıyorum nolursun daha bekletme artık hamile kalyım tüm isteyenlre ve bana hayırlı saglıklı evlatlar nasip et nolur Rabbim
HAYAT; siz başka planlar yaparken, "başınıza gelenlerdir".  bebek istiyorum:(

can yine cannnn

Alıntı yapılan: SeLSeBiL - 16 Eylül , 2009, 02:14:23
keşke evlendiğim ilk ay hamile kalsaydımda şuan kucagımda bebeğim olsaydı keşkee ellerini tutardım sarılırdım öperdim  :crybaby2: :crybaby2: Rabbim bu mübarek gece hürmetine yalvarıyorum nolursun daha bekletme artık hamile kalyım tüm isteyenlre ve bana hayırlı saglıklı evlatlar nasip et nolur Rabbim
keşke arkadaşın duaları kabul olsa :amin: :amin:
can dediklerim....

= - =SeLSeBiL= - =

HAYAT; siz başka planlar yaparken, "başınıza gelenlerdir".  bebek istiyorum:(

can yine cannnn

can dediklerim....

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

can yine cannnn

can dediklerim....

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

KEŞKE BU AY HERKES VE BEN HAMİLE KALSAK :amin: :amin: :amin:KEŞKE SENEYE BU AYLARADA BEBEGIMIZLE ILGILENSEK :nazar: :nazar: :nazar:KEŞKE EŞİMLE DAHA ÇOK VAKİT GEÇİREBİLSEK...

DER!N

''Keşke'' tehlikeli bir kelimedir. MuhafazanAllah isyana götürebilir, dilimize yer etmemesi lazımdır ''keşke'' yerine ya da aklımızdan 'keşke'yi geçirdiğimiz anda hayırlısı böyleymiş demek efdaldir.
Bir günah işlediğimizde 'keşke' diyebiliriz, içerisinde pişmanlık belirtisi vardır ve tevbe yerine geçer. Yine de bunu söyleyeceğimize Allah'ım beni affet demek daha doğrusu.

Kadere isyan olacak işlerde, keşke bunları yapmasaydım demek doğru olmaz. Burada uygun olmayan keşke demek değil, kadere isyan etmek yanlıştır.

Hadis-i şerifte buyuruldu ki:

(Allah'a dayanıp işe giriş ve acze düşme! İş neticelenince, "Keşke şöyle yapsaydım" deme, "Allahü teâlâ böyle takdir etmiş" de, keşke demek, şeytanın işine yol açar.) [Müslim]

''AşK MaSaLı''

(Allah'a dayanıp işe giriş ve acze düşme! İş neticelenince, "Keşke şöyle yapsaydım" deme, "Allahü teâlâ böyle takdir etmiş" de, keşke demek, şeytanın işine yol açar.) [Müslim]

:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

..BahaR●●

CNM HAYATIMIZDA OKADAR ÇOK KEŞKELERİ KULLANIYORUZKİ
ASLINDA İNSAN PİŞMAN OLACAĞI ŞEYLERİ YAPMAMALI ........

vuslat

21 Eylül , 2009, 13:51:44 #131 Son düzenlenme: 21 Eylül , 2009, 13:53:18 vuslat86
Çocukken oynadığımız oyunlar kadar pembe olsaydı hayat..Çoçukken dinlediğimiz hep iyilerin kazandığı masallardaki gibi bir dünya olsaydı dünya...Çocukken akan gözyaşlarımızın nedeni kadar tatlı olsaydı şimdikilerdeki de ve keşke çocukken atabildiğimiz kadar güzel kahkaha atabilseydik şimdide...

[/ur

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

bundan sonra hayatımda keskeler olmasa
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

can yine cannnn

Alıntı yapılan: vuslat86 - 21 Eylül , 2009, 13:51:44
Çocukken oynadığımız oyunlar kadar pembe olsaydı hayat..Çoçukken dinlediğimiz hep iyilerin kazandığı masallardaki gibi bir dünya olsaydı dünya...Çocukken akan gözyaşlarımızın nedeni kadar tatlı olsaydı şimdikilerdeki de ve keşke çocukken atabildiğimiz kadar güzel kahkaha atabilseydik şimdide...
kesinlikle haklısın ama yaşam bu hakkı insana 1 kez veriyo ve büyüyosun işte :opucuk:
can dediklerim....

can yine cannnn

can dediklerim....