MORALİM ÇOK BOZUK DOĞRUSU!!!

Başlatan sevege, 29 Mayıs , 2009, 12:27:11

« önceki - sonraki »

sevege

arkadaşlar mrb.öğretmenlik mesleğinden dolayı 1 saatlik boşluklarımda siteye takılmak ve konuşmak istiyorum.konu açıyorum 1 saatlik aramda konuşabildiğim kadar konuşuyorum.ama bazı arkadaşlar konu açıp kaçtığımı zannediyor ve bunu bile eleştiriyor.eğer 37 tane öğrenciye boğaz patlatıp molalarımda bile bu siteye girmek istiyorsam bunun nedeni bu siteyi ve sitedekileri muhabbetleri sevmemdendir.ha siz derseniz bizim 1 saaat takılanlarla işimiz yok diye amenna üyeliğim silinebilir.evdeki zamanımıda ev işleri ve çocuğa ayırdığım için nete girme şansım yok.yani arkadaşlar moralim bozuldu bir daha konu filan açmam herhalde :sad1: :sad1: :sad1:

мiŁenα.

nıye canım kızma morelını bozma ne guzel bı gerekcen var sana ole kımse yargıda ulunamaz konuda acarsın ıstedıgın saatte yazaarsın kımse bıse dıyemez canını sıkma bole seylere en guzel meslek ogreetmenlıkkk en kutsal meslekkk sen cocuklarla kafanı sısırıyon bıde bole seylere yorma kendınııı :opucuk:

:love9: :love7: :love9:

sevege

şekerim şeker canım çok teşekkür ederim bu sitede sizin gibi insanlar var en azından :flowers: :flowers:

can yine cannnn

CANIM BENİM ÜZÜLDÜĞÜN ŞEYE BAK SANA BU FORUMDA KONU AÇIPTA KONUSUNA YAZAMAYAN O KADAR KİŞİ VARKİ KİM KİMİ YARGILAYA BİLİR HAYAT BU NERDE NE ZAMAN NE OLACAĞIMIZ BELLİ DEĞİL İŞİMİZ OLUR YAZAMAYIZ NE MUTLU SANAKİ ÖĞRETMENLİK GİBİ ZOR VE GURUR VERİCİ BİR MESLEĞİN VAR VE ONDAN ARDA KALAN ZAMANINIDA BİZİMLE VE ARKADAŞLARIMLA PAYLAŞIYORSUN BEN HER DAİM İÇİN SENİN AÇTIĞIN KONULARA VARIM O LAFI SANA DİYENDE BEĞENMİYORSA SENİN KONUNA YAZMASIN AYRICA BİR ÖĞRETMEN OLARAKTA SENDEN ÖĞRENECEĞİMİZ ÇOK ŞEY OLDUĞUNA EMİNİM CANIM SEN RAHAT OL SEVEGECİM

AYRICA YENİ AÇACAĞIN KONULARIDA SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

can dediklerim....

мiŁenα.

canım senın meslegın ole kutsal bı meslekkı ole ımrendıgım meslekkı ve ustune annesınnn senı herkez anlar hadı nalmayı bıraak burda hıc kımse  kıseye hesap vermek zorunda deılllcanımmm sıkma  bole ufak tefek konular ıcın kendını....HOCAMMMM...:D:D:D:D:D:D

•·.·´¯`·.·• €ß®ULÏ •·.·´¯`·.·•

ARKADAŞIM 1 SAATLİK MOLARINI AYIRIP BİZE ULAŞIYORSUN NE GÜZEL
BAZENHİÇ GİREMEDİĞİMİZ ZAMANLAR OLYOR BİZİMDE AMA KALPLERİMİZ BİR HEP BUNU BİL
KİMSE KİMSEYE KARIŞAMAZ BUNA HAKKI YOK
AYRICA BU FORMA KİMSE SAATLE BAĞLI DEĞİL
İSTEYEN İSTEDİĞİ SAATE GİRER KİMSEYİ BAĞLAMAZ BU
İYİ ARTIK HESAPTA VERSİN İSTERSENİZ KADIN
HİÇ KAFANA TAKMA :director:

..BahaR●●

offfffff boşver ne takıosunnn şekerim kim ne düşünürse düşünsünn salla yaa kimseye hesap vermek zorunda değilsin istediğin gibi takıl cnm ya .....

sevege

teşekkürler arkadaşlar iyiki varsınız hepinizi çok öptüm

can yine cannnn

Alıntı yapılan: sevege - 02 Haziran , 2009, 13:46:43
teşekkürler arkadaşlar iyiki varsınız hepinizi çok öptüm
bende:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
can dediklerim....

мiŁenα.

...ђüzüภ çเçєğเ...

sevegecım
sen cok ıyı ve duyarlıbırısın bununacklamasını sana daha sora yaparım
bu sıtede ole bos  konusanlar varkı
sana anlatamam
sne sıkma canıını bı tanem kım ne derse desın deger verdıgın gorustgun kısılerle gorus dıgerlrını takma bıle dıkkate bıle alınmaya degmez :opucuk:

мiŁenα.

can yine cannnn

Alıntı yapılan: sevdazede... - 03 Haziran , 2009, 14:54:35
sevegecım
sen cok ıyı ve duyarlıbırısın bununacklamasını sana daha sora yaparım
bu sıtede ole bos  konusanlar varkı
sana anlatamam
sne sıkma canıını bı tanem kım ne derse desın deger verdıgın gorustgun kısılerle gorus dıgerlrını takma bıle dıkkate bıle alınmaya degmez :opucuk:

kesinlikle  :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:
can dediklerim....

office

ee neden takıldınız ki? ben kendi adıma evde olduğum halde çocuk durmayınca kalkıyorum bazen saatlerce gelemiyorum, boşverin isteyen istediğini desin, konular onların demesiyle ilerlemiyor. sizde sadece mesaj sayıları ilerlesin diye cevap yazanları umursamayın.  :flowers:
Hadsize haddini bildirmek, fukaraya don giydirmek gibidir!!