27 Nisan , 2024, 17:18:30

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: subhanallahhh cok tatlı kevserımmmm ye ısır op kokla bızım içinde  :hungry: pamuk gıbı suna balkarmısınızzz oyyyy canımmm benımmm  :opucuk: :opucuk: :opucuk: ne kadarda masummm  :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 17 Kasım , 2011, 18:23:06
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: subhanallahhh cok tatlı kevserımmmm ye ısır op kokla bızım içinde  :hungry: pamuk gıbı suna balkarmısınızzz oyyyy canımmm benımmm  :opucuk: :opucuk: :opucuk: ne kadarda masummm  :nazar:
:opucuk: SAGOL SİBOŞUM TAMAM YERİNİZEDE KOKLARIM YERİM ÖPERİM SEVERİM  ;D  :opucuk: :love9:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

seda87

kevser senin o balını yesem yesem yesem yeseeem :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:allahım 41bin kere maşallah kızına cnm öp öp öp öp yerimize bir daha öp :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:doyulmaz ki bu meleğe yaa.rabbim bağışlasın inş sonuna kadar :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 17 Kasım , 2011, 18:21:04
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 17 Kasım , 2011, 18:20:14
kevserrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr geleyimde şunun burnunu ısırayım mı  :hungry: :hungry:
maşaallah  :nazar: :nazar: :nazar: çok tatlı kanım kaynıyor ya  :love9: :love9:
:k06: :k06: ISIR GELLL KAPIYI AÇIYORUM SANA  :k06: UYANSADA AZCIK SEVSEM  :k06: ;D
keşkeeee gelebilse canan teyzesi yer bitirir annesi onu  :hungry: :hungry:
annem torunu için uyurken özlüyorum diyor hep o bakıyor(gelinimiz çalışıyor) eeee sen birde annesin çok haklısın özlenir ya bu fındık kurdu kızın :love9:  :nazar: :nazar:

burcum

ALLAH nazarlardan saklasın annesi prensesini :nazar:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 17 Kasım , 2011, 18:24:03
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 17 Kasım , 2011, 18:23:06
:opucuk: SAGOL SİBOŞUM TAMAM YERİNİZEDE KOKLARIM YERİM ÖPERİM SEVERİM  ;D  :opucuk: :love9:
ohhhh ohhhhhh  :hungry: :hungry: opp oppp sende bahanedesın nede olsa opmek ıcın fırsat kolluyorsun   :ehi: :ehi: acıtmadan oppp benımkını  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

banu_fth

massallah nasılda derın uyuyor  :nazar: :nazar:  ..

yok yok artık emınım sen ev ıslerını bu kıza yaptırıosun .. yorulmus bayılmıs  :k06:

yanaklar sısmıs ıyıce massallah .. bereketlı olsun sutun ıcsın buyusun kuzucuk  :nazar:

cok guzel uyuyo yanına kıvrılıp yatası gelıo ınsanın .. gözunu bı sn ayırası gelmes ınsanın bu melekten yaa ball bal :love9: :love9: :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: seda87 - 17 Kasım , 2011, 18:33:40
kevser senin o balını yesem yesem yesem yeseeem :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:allahım 41bin kere maşallah kızına cnm öp öp öp öp yerimize bir daha öp :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:doyulmaz ki bu meleğe yaa.rabbim bağışlasın inş sonuna kadar :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:opucuk: :opucuk: öptüm canım  :D yee  :hungry: sagol teyzesi aminn  :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 17 Kasım , 2011, 18:37:44
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 17 Kasım , 2011, 18:21:04
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 17 Kasım , 2011, 18:20:14
kevserrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr geleyimde şunun burnunu ısırayım mı  :hungry: :hungry:
maşaallah  :nazar: :nazar: :nazar: çok tatlı kanım kaynıyor ya  :love9: :love9:
:k06: :k06: ISIR GELLL KAPIYI AÇIYORUM SANA  :k06: UYANSADA AZCIK SEVSEM  :k06: ;D
keşkeeee gelebilse canan teyzesi yer bitirir annesi onu  :hungry: :hungry:
annem torunu için uyurken özlüyorum diyor hep o bakıyor(gelinimiz çalışıyor) eeee sen birde annesin çok haklısın özlenir ya bu fındık kurdu kızın :love9:  :nazar: :nazar:
özleniyor evet ya her daim bakmak istiyorum  :k06: annen haklı  ;D

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: burcum - 17 Kasım , 2011, 18:38:51
ALLAH nazarlardan saklasın annesi prensesini :nazar:
:amin: :amin: amin canım sagol  :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: eylül_üm - 17 Kasım , 2011, 19:20:08
massallah nasılda derın uyuyor  :nazar: :nazar:  ..

yok yok artık emınım sen ev ıslerını bu kıza yaptırıosun .. yorulmus bayılmıs  :k06:

yanaklar sısmıs ıyıce massallah .. bereketlı olsun sutun ıcsın buyusun kuzucuk  :nazar:

cok guzel uyuyo yanına kıvrılıp yatası gelıo ınsanın .. gözunu bı sn ayırası gelmes ınsanın bu melekten yaa ball bal :love9: :love9: :nazar:
:opucuk: evet çok der,n uyuyordu dün  :k06: zaten gecede uyumadı  :ehi:
evet ev işi yaptırıyorum  :k06:
aynen öle yanına yatıp izlicen  :)  :opucuk:

derbeder

aboo kevser 40.000 kere  :nazar: boncuguna senin. Allahim pamuk kizim bu benim pamugummm  :love9: :love9: annesi gibi guzel bir kiz olacak insaAllah  :love7: :love9:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

suzannn

KEVSER MAŞALLAH ECREYE GÜNDEN GÜNE BÜYÜYOR MAŞALLAH

ยรlคภ๓คz göภlüm

Kevserciğim Ecre'ye maşallah, benim yerime de kokla

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: derbeder - 18 Kasım , 2011, 11:35:55
aboo kevser 40.000 kere  :nazar: boncuguna senin. Allahim pamuk kizim bu benim pamugummm  :love9: :love9: annesi gibi guzel bir kiz olacak insaAllah  :love7: :love9:
:opucuk: sagol teyzesi evet pamuk oldu yanakları tombişledi biraz masallah  ;D :nazar: sagol canım bahtı güzel olsun saglıklı sıhatlı olsun RABBİM İİ İNSANLARLA KARSILASTIRSIN CUMLENİN ÇOCUKLARINI  :amin: :amin: