Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 09 Kasım , 2011, 13:25:13
YEMELİK OLMA YOLUNDA TAM GAZ İLERLİYOR MAŞAALLAH ECREMİZE GÜN GÜN BÜYÜYOR  :nazar: :nazar:
OYYY YA GÖZLERE,DUDAKLARA FINDIK BURNA BAK MAŞAALLAH... ANNESİ GÖZLERİ AÇIK POZLAR VERİYOR ARTIK SANA  :nazar: :nazar: :k06: :k06:
:opucuk: cananım evet valla gun geciyor buyuyor ama ben farkedemiyorum buyuduğunu cevremdekiler söylüyor sadece kıyafetlerinden farkedebiliyorum artık yenidoğan bebek kıyafetleri olmuyor  :k06: :nazar: masallah kızıma  :nazar: artık gözleri rahatlıkla acabiliyor bıcırım  :k06:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

banu_fth

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 09 Kasım , 2011, 13:37:16
Alıntı yapılan: eylül_üm - 09 Kasım , 2011, 13:27:38
Allaaaahhh tontişleşmiş buuu ecreemm .. cok tatlı olmus..

hergun buyuyolarmı yaaa .. bekle bekle bı suru zaman .. sona hemencık buyuyuversın  :k06: :k06:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

maşşallah fıstıka  :nazar: :nazar: :nazar:
bak bir arkadaşım beni tembihliyor eylülüm... doğunca ne zamn büyüecek diye gözüne bakma bebeğinin hemen büyüsün isteme doya doya yaşa bebeklik halini çok çabuk büyüyorlar zaten inanamıyorsun demişti... haklıda bak nasıl büyüyor bebeler  :nazar: :nazar:

bende öyle dusunuyorum o kadar beklıoruz bı bakcaz 2 ay ıcınde buyuycekler sona olucak 4 aylık .. vee böle böle kocaman olcaklar..
her gunun tadını cıkarmalı  :love9: :love9: :nazar: :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: eylül_üm - 09 Kasım , 2011, 13:27:38
Allaaaahhh tontişleşmiş buuu ecreemm .. cok tatlı olmus..

hergun buyuyolarmı yaaa .. bekle bekle bı suru zaman .. sona hemencık buyuyuversın  :k06: :k06:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

maşşallah fıstıka  :nazar: :nazar: :nazar:
:opucuk: evet canım biraz kilo aldı şükür  :hello2: :nazar: toparladı ecre hanım  :hungry:
aynen öle hemencik buyuyolar  :k06: doğanın kanunu bu  :D
sagol teyzesi  :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: seda87 - 09 Kasım , 2011, 13:42:35
kevser enin bu balııını yerim yaaa allahım yarabbim maşallaaaaaaaaaaaaaaahhh subhanallah nasıl güzel yaa olsada yanımda yesem yesem bitirsem :nazar: :nazar: :nazar:canm sanki gözleride renkli çok güzel  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:allah bağışlasın sizlere inş canm
:opucuk: canım evet bu benim balımmmm  :hungry: canım evet gözleri renkli gibi dönmezse tabi  :dontknow: mavi gibi ama babsının gözleride yemyesil  :D sagol sedam  :opucuk: :nazar:

Lă_Tăhzen!

09 Kasım , 2011, 15:18:59 #6034 Son düzenlenme: 10 Kasım , 2011, 05:37:55 Lă_Tăhzen!
silinmiştir...

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ayyy aman ALLAH IM MASALLAHHHHHHHHHHHHHHHH SUBHANALLAHHHH ÇOK TATLI YA BUUU MONTUNU SEVERİM SENİN YAAAAAAA MASALLAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH  :nazar: :nazar: :opucuk: :hungry:

banu_fth

fındık burunlu balım benım .. ayy nuurr böle guzel gıyındırıp cekıon bu kızın fotolarını agzımızı sulandırıosun  :k06:  :hungry:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Allah nazardan korusun mınık kusum benımmmmmmmmm  :opucuk: :opucuk: :nazar:

xxcansuxx

nur maşaallah ben kızını daha yeni görüyorum aslında böyle bir sayfanın varlığından haberim yoktu  :k06: :k06: kevserim sağolsun...

çok tatlı ya maşaallah Allah nazardan korusun fındık kurdu... nasıl bıcır bıcırdır  :nazar: :nazar: şöyle ağzına vura vura hırpalayarak seveceksin  :suclu: :suclu:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

AYSECIK MASALLAH FISTIGINA BUYUMUS BAYA  :nazar: :nazar: :nazar:
KEVSERCIM ECRE NEKADAR TATLI OLUYO GUN GECTIKCE MASALLAH  :nazar: :nazar: :nazar:
ASELIMI GORMUSTUM VE BAYILMISTIM DAHA ONCE  ;D ;D

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

BUDA BENIM PASAM  :nazar: :nazar: :nazar: ALINTI OLMASIN  ;)

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

xxcansuxx

maşaallah inatçı yusuf paşaya nasılda büyümüş  :nazar: :nazar: :nazar: "ben size birşey derdim ya neyse haydi çekin bu sefer izin veriyorum" der gibi  maşaallah... :nazar: :k06:

Balböceği

Asel bir yandan ecre bir yandan pasam yusufum bir yandan bu ne guzel bebeler  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Nur masallah cok buyumus cicilerini yesinler pek begendim  :nazar: bende isterim  :k06:

Yusuf'um canim kayincom benim, deyzen kurban olsun sana soramadim annenin hatrini seni cadi gelinimi  :(
nolur kusme bana emi  :opucuk: bu teyzen cok yogun ve yorgun  :'(

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

bütün meleklere masallahhh subhanallahhh hepsıde bırbırınden tatlı   :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk:

aynur  yusuf aynı azraya benzıyor masalllah toparlanmıs  :nazar: :nazar: cok opuyorummm mıs kokulumu  :D :opucuk: gozlere bak masallah cın gıbı bakıyor bu bakısları anneden almıs bellı  :ehi: :opucuk:

Balböceği

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 10 Kasım , 2011, 00:38:59
bütün meleklere masallahhh subhanallahhh hepsıde bırbırınden tatlı   :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk:

aynur  yusuf aynı azraya benzıyor masalllah toparlanmıs  :nazar: :nazar: cok opuyorummm mıs kokulumu  :D :opucuk: gozlere bak masallah cın gıbı bakıyor bu bakısları anneden almıs bellı  :ehi: :opucuk:

he he gosler ayni ana  :laughing7: :laughing7: ;D

suzannn