Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

gökkusağı

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
medoşum çook güsel çıkmış allahım nazarlardan saklasın  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
bu kız çok deişmiş kime benzio şimdi  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

medine

bana benzeten cok oluyo dudaklar gozler kaslar ayni benn ama ben cozemedimm kime benziyorsa artikk :k06: :k06: :k06:
sen benim herseyimsinn:)

gökkusağı

oyyy tontik prenses yirim ben onu yirim  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ben pek sana bensetemedim senden daha güsel kızın  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

medine

Alıntı yapılan: kadriyee - 16 Ağustos , 2011, 18:53:01

ben pek sana bensetemedim senden daha güsel kızın  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10 :k06: :k06:evet benden guzel oldugu kesiiinnnn ama banada benzetiyorlarrrrrr  illa zorla benzetecemmm :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

sen benim herseyimsinn:)

gökkusağı

Alıntı yapılan: medine - 16 Ağustos , 2011, 18:55:08
Alıntı yapılan: kadriyee - 16 Ağustos , 2011, 18:53:01

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10 :k06: :k06:evet benden guzel oldugu kesiiinnnn ama banada benzetiyorlarrrrrr  illa zorla benzetecemmm :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

elif kara kuzuya cok yakismis elbisesi gule gule giysin dogumgunude kutlu olsun cnm  :flowers: :flowers:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

hem kıyafeti hemde yağmuş çok tatlı olmuş
doğum günü kutlu olsun prensesin

Balböceği

Harika olmus yagmur  :nazar:

citi piti bi kiz olacak   :nazar: :nazar: :nazar: cok guzel Allah bagislasin  :love9:

Balböceği

19 Ağustos , 2011, 19:40:56 #5378 Son düzenlenme: 26 Ağustos , 2011, 00:58:09 ßăʟßöƈεğἶ

Buda benim pasakli kuzucukkk  :k06: :k06:

alinti olmasin  ;D

banu_fth

ay yağmur çok güzel bi genç kız olucak şindiden belli maşşallah Allah o günleride göstersin size ..
doğum günüsü kutlu olsun kuzucuğun .. elbisesi çok yakışmış.. nasıl ne zaman bu kadar büyüdü yaaaaaa..
daha dün yerlerde sürünüodu .. ayaklanmış ciciler giymiş .. hay Allah .. cabuk büyümesinler yaa .. biraz tadını çıkaralım ..  :k06: :love9: :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

bal böceği ilk resimde iş adamı gibi çıkmış   :k06: :k06: yandan bir gülümseme  :k06: :k06:  :love9:  :nazar: :nazar:
ikinci resimdede tam oyuncu ..  :k06: :k06: yaramaz kuzu seniii .. bıcırığım çok tatlı maşşalah sana ..  :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

°•.ℓανιηуα.•°

ay edaaaaa bu neeeee....  :k06: Allahım esirgesin bak nazar değecek maşallah subhanallah  :nazar: :nazar: :nazar: ay kocaman olmuş sıpa yaaaa. yirim ben onu. pek güler yüzlğ maşallah  :opucuk:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

oy benim paşaaaaaaaam,valla çok tatlısın burda olsan totonun benden çekeceği var,maşallah kuzuma,nede ballı bakıyor

Balböceği

cok sagol kizlar rabbim hepimizin yavrusunu korusun  :amin:

Burda mutfakta tv'ye bakiyor ekmek yiyor teyzeleri  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

gecen gun resmen benle oynadi keske video cekseydimde gorseydinizz

kafayi bulmustu anasiyla  :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

anow oyuncuya abkın hele
ellerine yav lokum gibi çok datlu maşallah

kelebegimm

allahimm yagmura baaak ne tatlii yerim yerimm onu masallah yaa ne guzel olmus öleee :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

oyyy pasakliii pasaya bakk yaa allahim buranin bebekleride ayri bi tatli oluyo insanin cani kaynio :love9: :love9: :love9: rabbim hep yuzlerini guldursunnn

]