27 Nisan , 2024, 16:27:17

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

Balböceği

Masallah boncuklarima ablalik busra'ya cok yakismis  :aferin: :aferin: :aferin:

nasil buyumusler rabbim bahtlarini acik etsin  :amin:

miray

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 15 Ağustos , 2011, 23:39:38
Masallah boncuklarima ablalik busra'ya cok yakismis  :aferin: :aferin: :aferin:

nasil buyumusler rabbim bahtlarini acik etsin  :amin:

AMİN EDOŞUM SAOL CÜMLEMİZİN BEBİŞLERİNİ İNŞ  :k06:

AyNi

ek gıdaya başladık  :hungry: :hungry:

Uploaded with ImageShack.us

yuvarlanarak kaçan kızım  :k06: :k06:

Uploaded with ImageShack.us

:nazar: :nazar: :nazar:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

anammmmmmmm yerim senin ağzını ben mamalarmı yermiş teyzesinin kuzusu  :opucuk: :opucuk:
afferin ona,ne güzelde poz vermiş o ağzıyla  :k06:
baya ilerliyormu ayşe maşallah ya çok tatlı

AyNi

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 16 Ağustos , 2011, 12:43:18
anammmmmmmm yerim senin ağzını ben mamalarmı yermiş teyzesinin kuzusu  :opucuk: :opucuk:
afferin ona,ne güzelde poz vermiş o ağzıyla  :k06:
baya ilerliyormu ayşe maşallah ya çok tatlı

teşekkür ederiz teyzesi  :flowers: :flowers: baya ilerliyor teyzesi yuvarlanarak istediği her yere gidiyo :) etrafı turluyor maşallah  :k06: :k06: :nazar: :nazar:

banu_fth

ay ben bu tontiki yerimmmmm  :love9: .. nası da oyuncu bir bakışı var  :nazar: :nazar: .. akıllı tontişşş ..  :love9: :love9:
yuvarlanmayı da öğrenmiş.. Allah annişe kolaylık versin .  :k06: :k06: :nazar: :nazar: :nazar:
keltoşum benim zuzuuuuuuuuuuuuu.. yirim o kolları parmaklarıııııı  :love9: :love9:

medine

masalllah ayse cok tatlii alllah bagislasin zaten sitemizdeki butun bebislerin hepsii tatlii yedikce yiyesi geliyo insanin onlari :nazar:
sen benim herseyimsinn:)

AyNi

Alıntı yapılan: eylül_üm - 16 Ağustos , 2011, 12:59:00
ay ben bu tontiki yerimmmmm  :love9: .. nası da oyuncu bir bakışı var  :nazar: :nazar: .. akıllı tontişşş ..  :love9: :love9:
yuvarlanmayı da öğrenmiş.. Allah annişe kolaylık versin .  :k06: :k06: :nazar: :nazar: :nazar:
keltoşum benim zuzuuuuuuuuuuuuu.. yirim o kolları parmaklarıııııı  :love9: :love9:

teşekkür ederiz teyzesii... senin kızında sağlıkla doğsun da inşallah böyle resimlerini görelim  :flowers:

Shadowqueen

Teşekkür ederiz Sibel teyzesi sizin yerinize bol bol öpüp kokluyorum prensesimi. Rabbim sana da yaşatsın sağlıkla inş. :amin:

tgbybr

16 Ağustos , 2011, 14:40:29 #5349 Son düzenlenme: 16 Ağustos , 2011, 17:12:51 tgbybr
maşaallah barekallah bütün bebişlere. ebim de akşam iftara misafirim vardı. eşimin teyzesi tezyesinin oğlu gelini falan. oğluma nazar duası okusak dedim nazar değecek bi bebek değil çirkin bu dediler. insanın ne kadar zoruna gidiyo yaa. benim için dünyalar tatlısı o. bi gülüşüne can verilir.

oslemturgay

şaka demişlerdir belki canım..
dememişlersede kurban olsunlar çirkin bebekmi olur hiç maşallah oğluşuna  :nazar: :love9:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bencede şakadır
çok sempatik ve yakışıklı
büyüyünce çok can yakacak
ben çekik gözlülere bayılırım şahsen

Balböceği

ayse bu cok tatli bisey yaaaa  :nazar: :nazar:

ben o elleri yerim popdan yerimmm masallah kuzuma  :nazar: :nazar:

tgbybr

Alıntı yapılan: oslemturgay - 16 Ağustos , 2011, 14:47:21
şaka demişlerdir belki canım..
dememişlersede kurban olsunlar çirkin bebekmi olur hiç maşallah oğluşuna  :nazar: :love9:
ciddi dediler tatlım yaa. geçen sene kayınvalidem de ablasına demişti torunu için çirkin bu diye. şimdi intikam alıyolar. bi de güzel bi çocuk değil çirkin diyolar 2 dk sonra da aynı sana benziyo diyolar :BangHead:

ツgöçmen_54 ツ

tuğba bebeğin çok tatlı canım maşallah suphanallah  :nazar: yerim o gıdığını esmer tenini  :nazar: