Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

banu_fth

ay yeim ben bu kızııııııııııııı  :love9: :love9:

morlar da ne güzel yakışmıııııııışşşşşşşşş.. saçlarına bak .. şu yanaklara .. zuzum benim m.. kibar suratlı kızım benimmmmmmmmmmmmmmmmmmmm  :love9: :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:nazar: :nazar: :nazar: MASALLAH ASYA YA PEK GÜZEL ALLAH NAZARDAN ESİRGESİN MELEKLERİNİZİ  :amin: :nazar: :nazar:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

doğangüneş

maşallah sühanallah cnm  çok tatlı çok şeker rabbim esirgesin inş. kıyafetleride yakıyor yaaa  çokk yakışmışş :nazar: :nazar: şimdi kızınıda vermezsin bana  :y25: ay benim oğlum kızım evde kalacak sanırım  :ehi: :ehi: ne kadarlık cnm bebeğin??

<<AyBüKe>>

Teşekkür ederiz Eylül teyzesi, Kevser teyzesi  :opucuk:   Bizde böyle sevicez sizin kızlarınızı inş.  :amin:   :k06:

ORNA

aybüke maşşallah kızında çok şirin  :nazar: :nazar:  allah bağışlasın uzun ömürler versin  :amin: :amin: :amin: küçük bebekler gördükce imreniyorum allahım inşallah banada kısa zamanda nasip eder bu güzel duyguyu  :amin: :amin: :amin:

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: doğangüneş - 11 Ağustos , 2011, 12:45:55
maşallah sühanallah cnm  çok tatlı çok şeker rabbim esirgesin inş. kıyafetleride yakıyor yaaa  çokk yakışmışş :nazar: :nazar: şimdi kızınıda vermezsin bana  :y25: ay benim oğlum kızım evde kalacak sanırım  :ehi: :ehi: ne kadarlık cnm bebeğin??

Çok teşekkür ederim canım ,Allah seni de kavuştursun bebeğine sağ salim  :amin:   Alperene vermeseydim kızımı senin oğluna verirdim  :toothy10:   Ama başı bağlı kızımın  :toothy10:  Kimbilir senin oğluşunda ne tatlıdır :) Bugün tam 71 günlük kızım canım  :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 11 Ağustos , 2011, 12:46:50
   Teşekkür ederiz Eylül teyzesi, Kevser teyzesi  :opucuk:   Bizde böyle sevicez sizin kızlarınızı inş.  :amin:   :k06:
:amin: :amin: :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ORNA - 11 Ağustos , 2011, 12:47:22
aybüke maşşallah kızında çok şirin  :nazar: :nazar:  allah bağışlasın uzun ömürler versin  :amin: :amin: :amin: küçük bebekler gördükce imreniyorum allahım inşallah banada kısa zamanda nasip eder bu güzel duyguyu  :amin: :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin: İNŞALLAHH ORNACIM İNŞALLAHHHHH  :amin:

doğangüneş

amin cnm en kısa zamanda inş.

<<AyBüKe>>

Sağol canım, Allah'ım sana da göstersin en hayırlı zamanda  :amin: :amin:

doğangüneş

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 11 Ağustos , 2011, 12:49:52
Alıntı yapılan: doğangüneş - 11 Ağustos , 2011, 12:45:55

Çok teşekkür ederim canım ,Allah seni de kavuştursun bebeğine sağ salim  :amin:   Alperene vermeseydim kızımı senin oğluna verirdim  :toothy10:   Ama başı bağlı kızımın  :toothy10:  Kimbilir senin oğluşunda ne tatlıdır :) Bugün tam 71 günlük kızım canım  :nazar:
maşallah cnm hayırlı uzun ömrü olsun inş.. benim oğlan ayın 24ünde 2 yaşını dolduracak inş. yani bak biz olgunuz tecrübeliyiz yaşımız kemale ermiş.. maşallah  yakışıklılığımızda yerinde ben bunları yazarken işte bu ifadenin  :-ooo taklidini yapıyor ağzını açıp kapatıyor  :ehi: :ehi: :ehi: yani bi kere daha düşünün derim...

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 11 Ağustos , 2011, 12:29:14
   Allahım Allahım damadıma bak maşallah  :nazar: :nazar: :nazar:  Yakışıklı paşam benim yaaa ne tatlı uyuyo  :nazar:  Nazarlardan korusun damadımı Allahım  :amin:  Gözler de maviş maviş iri ,Allah özene bezene yaratmış  :nazar:  Şanslı kızım benim kaptı yakışıklıyı  :k06: :k06:
evet asya çok şanslı ama benim oğlumda şanslı nasılda güzel maşallah gelinim
Allahım onuda korusun nazlı meleğimi
pekte şık yer onu kaynanası
neler alır ona neler
altınlar kıyafetler dürüler  :toothy10: :toothy10:
kaptırdım ben kendimi gidiyorum

aybükecim şimdiden başlıyacam iğne oyalarına  :ehi:

banu_fth

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 11 Ağustos , 2011, 12:55:33
Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 11 Ağustos , 2011, 12:29:14
   Allahım Allahım damadıma bak maşallah  :nazar: :nazar: :nazar:  Yakışıklı paşam benim yaaa ne tatlı uyuyo  :nazar:  Nazarlardan korusun damadımı Allahım  :amin:  Gözler de maviş maviş iri ,Allah özene bezene yaratmış  :nazar:  Şanslı kızım benim kaptı yakışıklıyı  :k06: :k06:
evet asya çok şanslı ama benim oğlumda şanslı nasılda güzel maşallah gelinim
Allahım onuda korusun nazlı meleğimi
pekte şık yer onu kaynanası
neler alır ona neler
altınlar kıyafetler dürüler  :toothy10: :toothy10:
kaptırdım ben kendimi gidiyorum

aybükecim şimdiden başlıyacam iğne oyalarına  :ehi:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:  ayyyyyyyyyy ayşegiül yaaaaaaa  ilahiiiiiii kopardın beni  :ehi: :ehi: :ehi:
başla bacım sen .. bu kibar yüzlü meleğe ..neler yapılmaz kiiiiiiiiiii.. uyyyyyyyyyy.. çok yakışmışlar  :flowers: :flowers:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: eylül_üm - 11 Ağustos , 2011, 12:29:53
oyyyyyy ben bu sarı pisiyiiiiiiii yirimmmmmmmm..
nasılda tatlımışşşşşşşşşş nasılda güzel uyurmuuuuuuşşşşşşşşşşş ballı lokma seniiiiiiiiiii  :love9: :love9: :love9:  :nazar:
sanki taş taşımış gece yorulmuş  :ehi: :ehi: :ehi: kurban olrum .. dudaklarını yirimmmmmmm  :love9: :love9:  :k06:
  :love9: :love9:  :nazar: :nazar: :nazar:

canım taş taşımıyorda günde 10 şınav çekiyor ondan yoruluyor :ehi:
ay uyurken çok tatlı oluyorlar,hep uyansın istiyorsun,uyanıncada işin olursa uyusada yapsam diyor insan
ama her hali çok ballı
Allahım senin kızınıda koklamayı nasip etsin bi güzel kokuyoki eylülüm

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 11 Ağustos , 2011, 12:31:20
oyyy kurban olayım senı yaradana bennnn masallahhh kuzumaaa yaaaa ne şirin şey olmus o öyleeee Allahım nazarlardan saklasınn   :nazar: :nazar:
amin teysei ama biz asel ablamızı göremedik vede çooooooooooooook özledik